gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948038
    gUHU
    Felhasználó

      schlussgold!!!!

      Hozzászólás: Lassú és fagyos bagoly #1979150
      gUHU
      Felhasználó

        nekem is volt uhu alatt 2.6.5 és csinált érdekes dolgokat 🙂
        slackinak meg se kottyant, hyog kicserélgetem alatta a kernelt 🙂

        Hozzászólás: Kocsma topik #1948036
        gUHU
        Felhasználó

          blues traveller !!!!!!

          Hozzászólás: Segítõkész linux júzerek! #1979121
          gUHU
          Felhasználó

            cd és dvd is megy? ( írás )
            Más nem kell! 🙂

            Hozzászólás: UHU 1.1.1 #1979156
            gUHU
            Felhasználó

              Sziasztok!

              Huhh,hatalmas nagy ez a fórum!! Ha már van/volt ilyen kérdés,akkor pls irányítsatok már át a megfelelõ topicba, egyelõre nincs idõm átnézni az egészet(69 oldal… :blink: )

              A gondom az lenne,h telepítéskor nem ismerte fel az VGA nVidia MSI GeForce FX 5200 128MB kártyámat, ezért beállítottam VGA-ra és 1024*768-as felbontásra, 75 Hz, ill. 24-es színmélységre.

              Na most rendesen bootolt az uhu, de a végén kiírta,h nem bírja az X-t elindítani,m nem támogatja adriver a 24-es színmélységet. Illetve elõrébb voltak még hibaüzenetek,h bizonyos szimbólmokat nem talál…Bejött a karakteres felület és itt kéne elvielg beállítanom a színmélységet…ehehehee :blink: . Sajnos nem számítok egy haladó linuxos felhasználónak 😉  tudnátok segíteni,h mit,hogy kellene csinálni? Vagy egyszerûbb lenne újratelepíteni és beállítani újra inkább? Hogyan lehet azt megcsinálni,h ismerje fela  videókártyám?

              Elõre is thnx!!
              [align=right][snapback]91432[/snapback][/align]

              a megoldás:
              nvidia.com -ról szedd le az 5336 végû .run fájlt (ha jól emlékszem akkor a lap alján fogod megtalálni, mert semelyik csoportba sem lehet az UHU-t csoportosítani)
              azután
              jelentkezz be root-ként
              killall x
              killall kdm
              killall gdm
              mc -vel keresd meg az Nvidia-xxxx-5336.run fájlt és
              parancssorban
              chmod 777 Nvidia-xxx-5336.run
              majd futtasd le a Nvidia-xxxxx.5336.run fájlt
              mindent enterelj végig!

              ezután az /etc/x11/xf86config (vagy valami hasonló) fájlban a Device „valami” -t írd át Device „nvidia” -ra
              majd konzolban startx és hurrá
              , de a hercet(telepítéskor) tedd át 72-re és minden okés lesz, mielõtt még anyáznál az idegtõl, mint én 8 hónapja
              😀 😀

              Hozzászólás: további probléma? #1979262
              gUHU
              Felhasználó

                az én észrevételem: éjfél és negyed egy között 90 százalékban elérhetetlen a fórum

                Hozzászólás: Php motor #1979230
                gUHU
                Felhasználó

                  akkor drupal.weblabor.hu

                  drupal

                  Hozzászólás: Segítõkész linux júzerek! #1979119
                  gUHU
                  Felhasználó

                    [email protected]

                    installban és letöltésben tudok segíteni ha kell
                    bp-n lakom

                    kell még valami ?

                    Hozzászólás: Php motor #1979226
                    gUHU
                    Felhasználó

                      hotscripts.com

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1948034
                      gUHU
                      Felhasználó

                        nekem egy lityi löwenbrau csurgott le a torkomon egy adag rántott sajt és dupla adag sültkrumpli társaságában 🙂
                        brrrrrrr……, de nagyon jó volt!!!! 🙂

                      10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 1,782