Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mldonkey
Már értem 😮
Egyébként nem lõvi le mindenféleképpen ?
[align=right][snapback]91278[/snapback][/align]tapasztalatom szerint nem, mert ha kilövöd akkor van ami azonnal indít magának egy új processzt, ilyenneket csinál pl a mplayer ha ml-ben félig letöltött videókat nézek meg és azokat újra kell indexelnie
ilyenkor csak a kill -9 pid segítjövök neked egy piros pöttyös turó rudival 🙂
nekem az apache htdocs egy külön partición van (hasonlóan vizslához az ömlezstett dolgok között)
amíg volt uhu addig a mail is ezen a partición volt, hoyg a sylphhed mindkét rendszer alól tudja kezelnia közös /home -ot felejtsd el mert én kb 2 hétig szívtam vele és feladtam 🙂
viszon uhu és slack között a sylpheed-amsn-xorg(xfce)-sim esetében biztosan zökkenõmentes az dologhát persze. de ezért rendezõ a rendezõ, h ezt kiküszöbölje.
Pl. meg lehetett volna oldani úgy, h megkapja a kódot vmikor, este megnézi, ott sápítozik, h milyen király, és reggel mondja, h király…de ez csak 1 ötlet, mittomén, nem vagyok én rendezõ/operatõr/színész… 🙂
kl223
[align=right][snapback]89876[/snapback][/align]látom érzitek milyen nekem (fegyveres testület tagjaként ) akciófilmet nézni :)))))
fõleg 80-as évek brrrr…..
a ryan és a black hawk nagyon frankó, és a heat (szemtõl szemben)
bár ahogy nézem, pl. szinkronos filmek nem nagyon…. 🙁
kár. igaz, végül is feliratot meg lehet találni hozzá… 🙂kl223
[align=right][snapback]89385[/snapback][/align]magyar dolog nagyon kevés van sajna
de meg kall tanulni nekem is valamikor angolul 🙂megosztottam pár könyvtáramat az Upload résznél, de hogyan tudom ellenõrizni, h télleg megosztásra kerültek?? Sehol nem írja ki õket….
A másik: normális az, h ezer év, mire csatlakozik pár szerverhez? Kb. 10 perc alatt szedett össze 12 szervert. Ez oké? Vagy ez a share miatt van?
kl223
[align=right][snapback]89354[/snapback][/align]van direkt egy uploads fül, de gondolom ezt megtaláltad…
én sem szoktam megosztani semmit csak azt amit töltök lefelé…
az, hoyg mennyit talál napszakfüggõ (ember bekapcsol gép, majd kikapcsol)
egyébként saját tapasztalatom, hoyg napi 10-16 órát megy a masina akkor kb 1-1,5 hét amíg egy 2 cd-s film lecsorog, de minden van rajta 🙂havernak mutattam meg egyszer a freedb-t, blues traveller zenekar mit adott ki 🙂
láttam már pislogni , da akkor is pislogott 🙂szóval frankó egy progi
😀„Egy iden antik szerkezettel próbálkozok szót érteni.”
ez mit jelent? 🙂
idén, vagy IDE-n?
mind2 ertelmetlen…
[align=right][snapback]89362[/snapback][/align]„egy igen antik …” akart az lenni 🙂
nem semmi… :blink: de legalább még így is tudtál moderáltan írni… 😉 én nem tudtam volna… 🙂
Viszont ha már killall egyelõre nincs, akkor te is adhatnál nekem szervercímeket, egyéb adatokat, amik kellenek a csatlakozáshoz… ezek gondolom ott is meg vannak adva… thx.
kl223
[align=right][snapback]89171[/snapback][/align]nem kellenek címek, a progit feldobod és õ tudja mi a dolga
ha adsz egy mailcímet akkor holnap mindenféleképpen el fog hjutni hozzád az a csomi amit killall mestertõl kaptam, aztán te leszel nagyon boldog
na akkor az anyja meg mindenkije neki!
megvan mi a gondja! mindig oda szemetel be ahol éppen vagy! tök mindegy neki, oyg a /var/log/ban vagy a /boot-ban vagy éppen a home-ban!
kutya meg a négy lába!
majd egy gigányi letöltésben lévõ cuccom tûnt el!
menjen az erdõbe!!!! -
SzerzőBejegyzés