gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Antitrust #1977216
    gUHU
    Felhasználó

      na megvan a hiba: a /var/log ban lévõ downloads.inihez nem fért hozzá

      Hozzászólás: Antitrust #1977215
      gUHU
      Felhasználó

        killall4 nekem se ártana meg egy kis segítség!

        userként nem indul ez a dög, pedig nem csináltam semmit csak rebootoltam!

        azt írja, hoyg permission denied a ./downloads.ini -hez
        oké gondoltam adunk neki jogokat!
        chmod 777 nem változik semmi!
        töröltem az a fájlt akkor is denied!
        újból telepítettem
        akkor is!

        rootként natürlich megy, de én meg nem fogom rootként tekerni!

        valami ötlet?
        köszi!

        Hozzászólás: usb + 2.6.5 #1977314
        gUHU
        Felhasználó

          örök hála neked gabaman!

          Hozzászólás: UhuLinux ala Corel Draw 9 #1941771
          gUHU
          Felhasználó

            nekem vmware alatt megy a 11

            Hozzászólás: Apache + PHP #1977312
            gUHU
            Felhasználó

              miért ide tetted a topicot? van valami köze a vmware-hoz?

              egyébként az uhu-szerver részben teljesen le van írva (címe is utal rá!)
              ha pedig 1.3 apache-ra vágysz akkkor sany lábjegyztetében megtalálod a leírást.

              Hozzászólás: web oldalteszt #1977274
              gUHU
              Felhasználó

                nekem bejön

                Hozzászólás: SQL #1977239
                gUHU
                Felhasználó

                  sany úgy gondolom, hoyg te direkt módon belebeszélsz olyan értelmezést a fenti szövegkörnyezetbe ami konkrétan nincs benne 😀 😀 😀

                  egyikõnk se utalt semmi rosszra, csak te másztál rá az egyik lehetséges jelentésre…
                  te kis komisz 😀 😀

                  egyébként ha uv-billentyûzettel írta olna akkor sem látnád, mert a KöKin lévõ gyrosos néni szerint uv alatt csak a vízjel látszik 😀 😀 😀

                  mondtuk is neki, hoyg akkor hozunk neki napi egy olyan húszezrest amin ez így van és adjon vissza belõle 😀

                  Hozzászólás: vmware+slacki10+2.6.5 #1977243
                  gUHU
                  Felhasználó

                    na majd holnap, de nagyon tetszik a cucc 🙂
                    haveromat a sírba fogom kergetni ha még a labview-t is felpakolom 🙂

                    Hozzászólás: Antitrust #1977210
                    gUHU
                    Felhasználó

                      Kurvajó film volt.
                      Rám nagy hatással volt, és bármilyen hihetetlen, most azon gondolkozom, hogy otthagyom a wint. Remélem ez nem csak honlapig tart (elõ szokott ferdülni).

                      Na minden jót
                      [align=right][snapback]89017[/snapback][/align]

                      vmware 🙂

                      Hozzászólás: Antitrust #1977209
                      gUHU
                      Felhasználó

                        igyvan 🙂
                        te vagy a legjobb mldonkey-s tanitvanyom 🙂 mindenki leugatta, egyedul te tudod hasznalni ;>
                        [align=right][snapback]89015[/snapback][/align]

                        mester! nem érdemlem meg e dicsérõ szavakat 🙂
                        (hiszem még van mit tanulnom 🙂 )

                      10 bejegyzés megtekintése - 711-720 / 1,782