Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
na megvan a hiba: a /var/log ban lévõ downloads.inihez nem fért hozzá
killall4 nekem se ártana meg egy kis segítség!
userként nem indul ez a dög, pedig nem csináltam semmit csak rebootoltam!
azt írja, hoyg permission denied a ./downloads.ini -hez
oké gondoltam adunk neki jogokat!
chmod 777 nem változik semmi!
töröltem az a fájlt akkor is denied!
újból telepítettem
akkor is!rootként natürlich megy, de én meg nem fogom rootként tekerni!
valami ötlet?
köszi!örök hála neked gabaman!
nekem vmware alatt megy a 11
miért ide tetted a topicot? van valami köze a vmware-hoz?
egyébként az uhu-szerver részben teljesen le van írva (címe is utal rá!)
ha pedig 1.3 apache-ra vágysz akkkor sany lábjegyztetében megtalálod a leírást.nekem bejön
sany úgy gondolom, hoyg te direkt módon belebeszélsz olyan értelmezést a fenti szövegkörnyezetbe ami konkrétan nincs benne 😀 😀 😀
egyikõnk se utalt semmi rosszra, csak te másztál rá az egyik lehetséges jelentésre…
te kis komisz 😀 😀egyébként ha uv-billentyûzettel írta olna akkor sem látnád, mert a KöKin lévõ gyrosos néni szerint uv alatt csak a vízjel látszik 😀 😀 😀
mondtuk is neki, hoyg akkor hozunk neki napi egy olyan húszezrest amin ez így van és adjon vissza belõle 😀
na majd holnap, de nagyon tetszik a cucc 🙂
haveromat a sírba fogom kergetni ha még a labview-t is felpakolom 🙂Kurvajó film volt.
Rám nagy hatással volt, és bármilyen hihetetlen, most azon gondolkozom, hogy otthagyom a wint. Remélem ez nem csak honlapig tart (elõ szokott ferdülni).Na minden jót
[align=right][snapback]89017[/snapback][/align]vmware 🙂
igyvan 🙂
te vagy a legjobb mldonkey-s tanitvanyom 🙂 mindenki leugatta, egyedul te tudod hasznalni ;>
[align=right][snapback]89015[/snapback][/align]mester! nem érdemlem meg e dicsérõ szavakat 🙂
(hiszem még van mit tanulnom 🙂 ) -
SzerzőBejegyzés