Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
en fluxot 1 honapig birtam. vhol a kde es a flux kozott huzodik nekem a a tokeletes wm. es ez az xfce. mondjuk teny, hogy slack alatt a kde is baromigyors, de vhogy xfce mar annyira a szivemhez nott, hogy semmi sem tud eltantoritani. raadasul az uj xfce, ami meg csak beta, na az kiraly lesz 🙂
[align=right][snapback]88986[/snapback][/align]mármint arra gondolsz ami 3d -s effekteket nyom?
slax-live-on van valami ilyen ha jól emlékszemde csak akkkor ha nagyaon-nagyon-nagyon hálás leszel 🙂
picit konkrétabban?
tolem tanulta ofkoz 🙂
[align=right][snapback]88989[/snapback][/align]hai master!
master tõl kaptam egy csomit ami nagyon fapados kinézetû gui val van de mindent megtalál amit lehet.
próbáld így:
$sql=mysql_connect(„localhost”,”docnet”) or die („no contact” .mysql_error());
én akkor nézem amikor akarom mert a hackers c. film mindhárom része megvan 🙂
thx mldonkey
levlisták nem segítenek?
engem php ügyén néhányszor már kiemeltek a fekáliából 🙂nu akkor egy nálam mindennapos eset:
slack10
kernel 2.6.5masina: 2,5 AMD 512 memcsivel
ami megy:
xfce grafikus felület
quanta
opera 4-6 oldal fixre megnyitva mindig
mysql szerver
apache szerver
mlnet folyamatos letöltés(néha mplayer)
sylpheed-claws levprogi
xmms zenelejátszó
néha openoffice
néha gimpígy se nagyon ment még 270 mega fölé a memóriahasználat
szóval frankó a kicsikarakj fel egy debiant es megfogsz erteni egybol 🙂
[align=right][snapback]88694[/snapback][/align]ígérem meg lesz ez is…
mindenkepp uhu, hogy megszokd a dpkg-t, aztan johet a debian ;>
[align=right][snapback]88690[/snapback][/align]killall aki csöppet sem elfogult 😀 😀 😀
gépigény: hmmm nekem a 2.5 AMD mint a zivatar megy még uhu alatt is, de amin kocorog az xp-d azon menni fog az uhu is, az xp-nél gyorsabban az biztos
de szerintem egy listát dobhatnál, hyog mid is vanSZiasztok!
Linux ügyileg abszolut kezdõ vagyok. Lenne egy kérdésem:
Mit érdemes letölteni? Melyikkel érdemes elindulni egy olyan embernek aki ilyet még sosem látott?Megköszönöm, ha válaszol valaki.
[align=right][snapback]88619[/snapback][/align]ez combos kérdés 😀
mit akarsz? mire kell?
ha szeretnél igazán buherálni akkor slackware idõvel
de szerintem neked az UHU egy pár hónapig okés lesz 😀 -
SzerzőBejegyzés