gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 721-730 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955339
    gUHU
    Felhasználó

      en fluxot 1 honapig birtam. vhol a kde es a flux kozott huzodik nekem a a tokeletes wm. es ez az xfce. mondjuk teny, hogy slack alatt a kde is baromigyors, de vhogy xfce mar annyira a szivemhez nott, hogy semmi sem tud eltantoritani. raadasul az uj xfce, ami meg csak beta, na az kiraly lesz 🙂
      [align=right][snapback]88986[/snapback][/align]

      mármint arra gondolsz ami 3d -s effekteket nyom?
      slax-live-on van valami ilyen ha jól emlékszem

      Hozzászólás: SQL #1977237
      gUHU
      Felhasználó

        de csak akkkor ha nagyaon-nagyon-nagyon hálás leszel 🙂

        picit konkrétabban?

        Hozzászólás: Antitrust #1977205
        gUHU
        Felhasználó

          tolem tanulta ofkoz 🙂
          [align=right][snapback]88989[/snapback][/align]

          hai master!

          master tõl kaptam egy csomit ami nagyon fapados kinézetû gui val van de mindent megtalál amit lehet.

          Hozzászólás: PHP: mysql_connect() error???? #1931493
          gUHU
          Felhasználó

            próbáld így:

            $sql=mysql_connect(„localhost”,”docnet”) or die („no contact” .mysql_error());

            Hozzászólás: Antitrust #1977200
            gUHU
            Felhasználó

              én akkor nézem amikor akarom mert a hackers c. film mindhárom része megvan 🙂

              thx mldonkey

              Hozzászólás: c header fileok mit tartalmaznak? #1976916
              gUHU
              Felhasználó

                levlisták nem segítenek?
                engem php ügyén néhányszor már kiemeltek a fekáliából 🙂

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947976
                gUHU
                Felhasználó

                  nu akkor egy nálam mindennapos eset:
                  slack10
                  kernel 2.6.5

                  masina: 2,5 AMD 512 memcsivel

                  ami megy:
                  xfce grafikus felület
                  quanta
                  opera 4-6 oldal fixre megnyitva mindig
                  mysql szerver
                  apache szerver
                  mlnet folyamatos letöltés(néha mplayer)
                  sylpheed-claws levprogi
                  xmms zenelejátszó
                  néha openoffice
                  néha gimp

                  így se nagyon ment még 270 mega fölé a memóriahasználat
                  szóval frankó a kicsika

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1947974
                  gUHU
                  Felhasználó

                    rakj fel egy debiant es megfogsz erteni egybol 🙂
                    [align=right][snapback]88694[/snapback][/align]

                    ígérem meg lesz ez is…

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947968
                    gUHU
                    Felhasználó

                      mindenkepp uhu, hogy megszokd a dpkg-t, aztan johet a debian ;>
                      [align=right][snapback]88690[/snapback][/align]

                      killall aki csöppet sem elfogult 😀 😀 😀

                      gépigény: hmmm nekem a 2.5 AMD mint a zivatar megy még uhu alatt is, de amin kocorog az xp-d azon menni fog az uhu is, az xp-nél gyorsabban az biztos
                      de szerintem egy listát dobhatnál, hyog mid is van

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947963
                      gUHU
                      Felhasználó

                        SZiasztok!

                        Linux ügyileg abszolut kezdõ vagyok. Lenne egy kérdésem:
                        Mit érdemes letölteni? Melyikkel érdemes elindulni egy olyan embernek aki ilyet még sosem látott?

                        Megköszönöm, ha válaszol valaki.
                        [align=right][snapback]88619[/snapback][/align]

                        ez combos kérdés 😀
                        mit akarsz? mire kell?
                        ha szeretnél igazán buherálni akkor slackware idõvel
                        de szerintem neked az UHU egy pár hónapig okés lesz 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 721-730 / 1,782