gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: slack +grub #1976851
    gUHU
    Felhasználó

      azzal nincs gond, megy minden butul ahogy kell
      de mindenesetre köszi a tanácsokat 🙂

      Hozzászólás: slack +grub #1976849
      gUHU
      Felhasználó

        na sikerült

        de apró gondok azért vannak
        kde sír a dcop server miatt

        de csak ennyi 😀

        Hozzászólás: Lapot szeretnék #1976783
        gUHU
        Felhasználó

          http://htmlinfo.polyhistor.hu/references/index.html

          itt van minden referencia weboldal kézítéshez magyarul
          html –> xhtml (ha szabványos dolgokat akarsz)
          css –> megjelenésben segít, kisebb lesz a fájlméreted
          php –> fincsi dolgokat lehet vele csinálni ha van hozzá egy mysql

          használd a quanta , bluefish, mozilla, openoffice szerkesztõket sztán jó szórakozást

          Hozzászólás: Pendrive + fagyás #1976791
          gUHU
          Felhasználó

            prpóbáld meg kikapcsolni az automountot és szerkeszd meg az fastabot.
            akkor mennie kéne, de nem automatikusan, hanem ha bedugod akkor fel kell mountolni illetve le ha kihúzod.

            szerintem ez sokkal értelmesebb megoldásnak tûnik.

            ha valami gond van szólj.

            Hozzászólás: FTP letöltés háttérben #1976392
            gUHU
            Felhasználó

              man wget

              ha jól emlékszem akkor van silent funkció benne, de && jelekkel meg tudod adni, hoyg valami a háttérben menjen.

              „and” jelekre gondoltam 🙂

              Hozzászólás: Linux kernel forditás magyarra #1976252
              gUHU
              Felhasználó

                frankó ötlet!
                nézzétek meg az lshw progit is! van belõle uhus csomag!
                meg az sf.net neten is van.

                Hozzászólás: KDE 3.3 megölte a hangot #1976077
                gUHU
                Felhasználó

                  a futó folyamatok között nézd meg, hoyg megy-e a artsd
                  a progikmilyen hangeszközre vannak beállítva?
                  alsa, arts, oss?

                  Hozzászólás: Slackware telepítés #1975848
                  gUHU
                  Felhasználó

                    hat a kosza 1hetes slack-kaland ugylatszik nemnagyon maradt meg bennem 🙂
                    [align=right][snapback]87250[/snapback][/align]

                    annak fényében ami történt veled ez érthetõ
                    😀 😀

                    Hozzászólás: Kipusztult a bagolyfészek? #1939571
                    gUHU
                    Felhasználó

                      Akkor tessék szíves elárulni, hogy a nulladik verzió miért van kint az UHU honlapon?
                      [align=right][snapback]87288[/snapback][/align]

                      erre nem tudok válaszolni
                      😀 😀

                      Hozzászólás: Slackware telepítés #1975846
                      gUHU
                      Felhasználó

                        md5sum -c file.iso

                        legyenek egy konyvtarban.
                        de ezt a setupos dolgot en nemertem… lehet, hogy en emlekszem rosszul, de semmit sem kellett irni…
                        [align=right][snapback]87216[/snapback][/align]

                        szerintem egy kicsit kopottak az emlékeid:
                        bebutol a cd-rõl aztán írni kell neki egy „root” -ot majd „setup” és kezdõdik a telepítés…
                        de hál istennek már vagy 3 hete nem kellett telepítenem
                        😀 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 731-740 / 1,782