Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
azzal nincs gond, megy minden butul ahogy kell
de mindenesetre köszi a tanácsokat 🙂na sikerült
de apró gondok azért vannak
kde sír a dcop server miattde csak ennyi 😀
http://htmlinfo.polyhistor.hu/references/index.html
itt van minden referencia weboldal kézítéshez magyarul
html –> xhtml (ha szabványos dolgokat akarsz)
css –> megjelenésben segít, kisebb lesz a fájlméreted
php –> fincsi dolgokat lehet vele csinálni ha van hozzá egy mysqlhasználd a quanta , bluefish, mozilla, openoffice szerkesztõket sztán jó szórakozást
prpóbáld meg kikapcsolni az automountot és szerkeszd meg az fastabot.
akkor mennie kéne, de nem automatikusan, hanem ha bedugod akkor fel kell mountolni illetve le ha kihúzod.szerintem ez sokkal értelmesebb megoldásnak tûnik.
ha valami gond van szólj.
man wget
ha jól emlékszem akkor van silent funkció benne, de && jelekkel meg tudod adni, hoyg valami a háttérben menjen.
„and” jelekre gondoltam 🙂
frankó ötlet!
nézzétek meg az lshw progit is! van belõle uhus csomag!
meg az sf.net neten is van.a futó folyamatok között nézd meg, hoyg megy-e a artsd
a progikmilyen hangeszközre vannak beállítva?
alsa, arts, oss?hat a kosza 1hetes slack-kaland ugylatszik nemnagyon maradt meg bennem 🙂
[align=right][snapback]87250[/snapback][/align]annak fényében ami történt veled ez érthetõ
😀 😀Akkor tessék szíves elárulni, hogy a nulladik verzió miért van kint az UHU honlapon?
[align=right][snapback]87288[/snapback][/align]erre nem tudok válaszolni
😀 😀md5sum -c file.iso
legyenek egy konyvtarban.
de ezt a setupos dolgot en nemertem… lehet, hogy en emlekszem rosszul, de semmit sem kellett irni…
[align=right][snapback]87216[/snapback][/align]szerintem egy kicsit kopottak az emlékeid:
bebutol a cd-rõl aztán írni kell neki egy „root” -ot majd „setup” és kezdõdik a telepítés…
de hál istennek már vagy 3 hete nem kellett telepítenem
😀 😀 -
SzerzőBejegyzés