Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
lövésem sincs –> weblaboros levlistákon érdeklõdj ott is vannak nagy koponyák
bizony nem, az ottaniaknak el kell tudni számolni a zsöcivel a társadalom felé és alapfeltétel az üzleti gondolkodás fûszerezve egy kis társadalmi hasznosság funkcióval
kb 150 éves kapitalizmus (Bismarcktól) eredménye ez
apt-get update
apt-get install win32codecs (vagy hasonló)ha így sem megy akkor x –> wmw én nem szoktam letölteni
ha már könyv szintén kiskapu: A php, a mysql és az apache használata, nem rossz
httpd.conf -ban ez benne van?
AddType application/x-httpd-php .phpcsomagból vagy forrásból telepítetted?
csomiban biztosan lesz, szerintem
Na erre nyomhatnál egy linket is!
[align=right][snapback]87065[/snapback][/align]Kijött az UHU 1.2 második nyilvános beta verziója. Hol nem lehet errõl olvasni? Hát persze, hogy az UHU honlapon
[align=right][snapback]87148[/snapback][/align]szerintem azért nem írják ki mert az még nem olyan béta amit lehet nyúzni!
tessék a devlistát olvasni, nem pedig pörögni…vagy tudod mit javaslom, hyog tárgyalj Egmonttal 🙂
gUhu: jó bulajlást, meg palacsinta-sütögetést. Kb hány óra alatt akarod kisütni? Mennyit tervezel idõre?
1 sör nálam is lecsúszott tegnap.
[align=right][snapback]86775[/snapback][/align]recept: 4 kiló liszt, 10-12 tojás 4 liter tej, só , cukor
idõ amíg ez kész van lét serpenyõvel kb 2,5-3 óra
aztán az élvezet 🙂tudod én meg a fordítottját szoktam érezni 🙂
a webalboros levlistákat olvasgatom, írogatok is oda és nagyon rossz olyat látni ami nem szabványos, hanem csak egy elcseszett böngészõre készült.
na igen sznobizmus itt is jelen van, de nyugtasson a tudat, hogy a gin tonicból megihastsz akár még hármat is 😀 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: -
SzerzőBejegyzés