gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Php hogy mûxik apache-ban ? #1975881
    gUHU
    Felhasználó

      lövésem sincs –> weblaboros levlistákon érdeklõdj ott is vannak nagy koponyák

      Hozzászólás: Kocsma topik #1947931
      gUHU
      Felhasználó

        bizony nem, az ottaniaknak el kell tudni számolni a zsöcivel a társadalom felé és alapfeltétel az üzleti gondolkodás fûszerezve egy kis társadalmi hasznosság funkcióval

        kb 150 éves kapitalizmus (Bismarcktól) eredménye ez

        Hozzászólás: nem is annyira UHU, de mplayer #1975932
        gUHU
        Felhasználó

          apt-get update
          apt-get install win32codecs (vagy hasonló)

          ha így sem megy akkor x –> wmw én nem szoktam letölteni

          Hozzászólás: Php hogy mûxik apache-ban ? #1975879
          gUHU
          Felhasználó

            ha már könyv szintén kiskapu: A php, a mysql és az apache használata, nem rossz

            Hozzászólás: Php hogy mûxik apache-ban ? #1975877
            gUHU
            Felhasználó

              httpd.conf -ban ez benne van?
              AddType application/x-httpd-php .php

              csomagból vagy forrásból telepítetted?

              Hozzászólás: UHU 1.2 #1975883
              gUHU
              Felhasználó

                csomiban biztosan lesz, szerintem

                Hozzászólás: Hasznos programok #1975572
                gUHU
                Felhasználó

                  Na erre nyomhatnál egy linket is!
                  [align=right][snapback]87065[/snapback][/align]

                  http://www.morphon.com/

                  Hozzászólás: Kipusztult a bagolyfészek? #1939569
                  gUHU
                  Felhasználó

                    Kijött az UHU 1.2 második nyilvános beta verziója. Hol nem lehet errõl olvasni? Hát persze, hogy az UHU honlapon
                    [align=right][snapback]87148[/snapback][/align]

                    szerintem azért nem írják ki mert az még nem olyan béta amit lehet nyúzni!
                    tessék a devlistát olvasni, nem pedig pörögni…

                    vagy tudod mit javaslom, hyog tárgyalj Egmonttal 🙂

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947922
                    gUHU
                    Felhasználó

                      gUhu: jó bulajlást, meg palacsinta-sütögetést. Kb hány óra alatt akarod kisütni? Mennyit tervezel idõre?
                      1 sör nálam is lecsúszott tegnap.
                      [align=right][snapback]86775[/snapback][/align]

                      recept: 4 kiló liszt, 10-12 tojás 4 liter tej, só , cukor
                      idõ amíg ez kész van lét serpenyõvel kb 2,5-3 óra
                      aztán az élvezet 🙂

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947910
                      gUHU
                      Felhasználó

                        tudod én meg a fordítottját szoktam érezni 🙂

                        a webalboros levlistákat olvasgatom, írogatok is oda és nagyon rossz olyat látni ami nem szabványos, hanem csak egy elcseszett böngészõre készült.
                        na igen sznobizmus itt is jelen van, de nyugtasson a tudat, hogy a gin tonicból megihastsz akár még hármat is 😀 :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

                      10 bejegyzés megtekintése - 741-750 / 1,782