Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
„még vibrációt sem okoz nagyon”
Sajnos az olcsó alapanyagbó való vibrátor gyártásról le kell mondanod! 😀
Ez a megoldás biztosítja a csapágy kenését hosszú idõn keresztül.„de hát vagy 7 éve tanultam a gépészetet…”
Hol az óvodában? 😀
Nem azt írtad hogy 20 éves vagy? :blink:
Vagy csak fiatalítod magad, ilyenkor meg elkottyantod! 😀felow nem értem, hoyg most szerinted xar a ghost in the shell vagy nem…
nem lesz tõle excenrikus? (lehet nem ez a helyes kifejezés…) úgy értem nem szembe kéne a két furatot?
[align=right][snapback]84880[/snapback][/align]nekem is ez jutott eszembe, de szerintem nemugyanis ha jól látom ez a külsõ persely amiben csúszik a belsõ cucc, tehát ez mozdulatlan… jelen tudásom szerint ez még vibrációt sem okoz nagyon…
de hát vagy 7 éve tanultam a gépészetet…
a gugliba írd be a típust így
típus linuxmajd csak kidob valamit:)
Kata szép ez a kép!
te vagy rajta vagy valahonnan van?
ha az utóbbi akkor szeretném elkérni a forrást!
köszi! 😀” jótanácsot, de gépésznek tanultam és tisztában vagyok”
No akkor vetilátort szétkapod, ha bronz(sikló)csapágy akkor azt is kiveszed kb átm=2 csigafúróval
belefursz radiálisan két helyen, kb-ra egyenlõen elosztva!
Ezután a furatba filc-et „gyömöszölsz”, megitatod finom olajjal, összeszereled és évekig elfelejted a ventiátort!!! 😀 😀
[align=right][snapback]84649[/snapback][/align]ez már olyan igazi mûhelymunka, már csak a zsíros olajos rongyok hiányoznak, a szag, a lángvágó, a kompresszor, a légkalapács meg a kohó(natürlich siemens-martin kemence)
de valóban nem rossz az ötlet, köszi!
Köszi a két tündérem nevében is. 🙂 Nekik is nem kis részük volt ám abban hogy a Live 2.1 ilyen legyen.
A télen nagy ráérõ idõmben fogok írni egy Live hogyant, úgy is megígértem már számtalan embernek, csak eddig még nem volt idõm összehozni. Férc munkát meg nem akarok kiadni, ennek is legalább olyan színvonalúnak kell lennie mint a Live maga. A tündérkéim remélem ebben is segíteni fognak, így még színvonalasabb lesz.
[align=right][snapback]84586[/snapback][/align]a napi betevõm….
kíváncsi leszek rá! mindenki live-ot fog hackelni! jézusom mennyi elszabadult élõ linux lessz itt!
😀 😀 😀remelem chewie nem leia-t hagja vmelyik mos-eisley -i urkikoto klotyojaban… rakene nezned 🙂
[align=right][snapback]84581[/snapback][/align]hááát manapság az erõ hömpölyög és csak az erõ tudja, hogy mit hoz a sors
az erõ legyen velünk„A tartalék energiát!”
Lehet, de ezt döntse el a szempájn 😀 😀
Bocs, szenszej. :rolleyes: :rolleyes:
[align=right][snapback]84571[/snapback][/align]„Kérünk Téged
Akkor mehetünk kettem már különórára Emersonhoz. 😀 😀 😀
[align=right][snapback]84567[/snapback][/align]én monom neked nem vagyunk rá méltók!
😀 😀 😀 😀 -
SzerzőBejegyzés