gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ventillátor takarítás #1973885
    gUHU
    Felhasználó

      „még vibrációt sem okoz nagyon”
      Sajnos az olcsó alapanyagbó való vibrátor gyártásról le kell mondanod! 😀
      Ez a megoldás biztosítja a csapágy kenését hosszú idõn keresztül.

      „de hát vagy 7 éve tanultam a gépészetet…”
      Hol az óvodában? 😀
      Nem azt írtad hogy 20 éves vagy? :blink:
      Vagy csak fiatalítod magad, ilyenkor meg elkottyantod! 😀

      Hozzászólás: kotelezo esti program #1972517
      gUHU
      Felhasználó

        felow nem értem, hoyg most szerinted xar a ghost in the shell vagy nem…

        Hozzászólás: ventillátor takarítás #1973876
        gUHU
        Felhasználó

          nem lesz tõle excenrikus? (lehet nem ez a helyes kifejezés…) úgy értem nem szembe kéne a két furatot?
          [align=right][snapback]84880[/snapback][/align]

          nekem is ez jutott eszembe, de szerintem nemugyanis ha jól látom ez a külsõ persely amiben csúszik a belsõ cucc, tehát ez mozdulatlan… jelen tudásom szerint ez még vibrációt sem okoz nagyon…

          de hát vagy 7 éve tanultam a gépészetet…

          Hozzászólás: multifunciós készülékek #1974031
          gUHU
          Felhasználó

            a gugliba írd be a típust így
            típus linux

            majd csak kidob valamit:)

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969522
            gUHU
            Felhasználó

              Kata szép ez a kép!
              te vagy rajta vagy valahonnan van?
              ha az utóbbi akkor szeretném elkérni a forrást!
              köszi! 😀

              Hozzászólás: ventillátor takarítás #1973870
              gUHU
              Felhasználó

                ” jótanácsot, de gépésznek tanultam és tisztában vagyok”
                No akkor vetilátort szétkapod, ha bronz(sikló)csapágy akkor azt is kiveszed kb átm=2 csigafúróval
                belefursz radiálisan két helyen, kb-ra egyenlõen elosztva!
                Ezután a furatba filc-et „gyömöszölsz”, megitatod finom olajjal, összeszereled és évekig elfelejted a ventiátort!!! 😀 😀
                [align=right][snapback]84649[/snapback][/align]

                ez már olyan igazi mûhelymunka, már csak a zsíros olajos rongyok hiányoznak, a szag, a lángvágó, a kompresszor, a légkalapács meg a kohó(natürlich siemens-martin kemence)

                de valóban nem rossz az ötlet, köszi!

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969455
                gUHU
                Felhasználó

                  Köszi a két tündérem nevében is.  🙂  Nekik is nem kis részük volt ám abban hogy a Live 2.1 ilyen legyen.

                  A télen nagy ráérõ idõmben fogok írni egy Live hogyant, úgy is megígértem már számtalan embernek, csak eddig még nem volt idõm összehozni. Férc munkát meg nem akarok kiadni, ennek is legalább olyan színvonalúnak kell lennie mint a Live maga. A tündérkéim remélem ebben is segíteni fognak, így még színvonalasabb lesz.
                  [align=right][snapback]84586[/snapback][/align]

                  a napi betevõm….

                  kíváncsi leszek rá! mindenki live-ot fog hackelni! jézusom mennyi elszabadult élõ linux lessz itt!
                  😀 😀 😀

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1969450
                  gUHU
                  Felhasználó

                    remelem chewie nem leia-t hagja vmelyik mos-eisley -i urkikoto klotyojaban… rakene nezned 🙂
                    [align=right][snapback]84581[/snapback][/align]

                    hááát manapság az erõ hömpölyög és csak az erõ tudja, hogy mit hoz a sors
                    az erõ legyen velünk

                    „A tartalék energiát!”

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969446
                    gUHU
                    Felhasználó

                      Lehet, de ezt döntse el a szempájn  😀  😀
                      Bocs, szenszej.  :rolleyes:  :rolleyes:
                      [align=right][snapback]84571[/snapback][/align]

                      „Kérünk Téged

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969441
                      gUHU
                      Felhasználó

                        Akkor mehetünk kettem már különórára Emersonhoz.  😀  😀  😀
                        [align=right][snapback]84567[/snapback][/align]

                        én monom neked nem vagyunk rá méltók!
                        😀 😀 😀 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 771-780 / 1,782