gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: dvd rippelõ kellene slack 10.0 alá #1975369
    gUHU
    Felhasználó

      ha az uhu-s acidrippet be tudod pörgetni akkor az oké lesz 🙂

      annyi a tuti benne, hyog z acidripp -nk csináltak egy gui-t….
      amúgy nagyon tüchtig a cucc

      de pomm oldalán van hogy miképpen tudsz mplayerrel rippelni, meg man mplayer

      Hozzászólás: usb <-> 2.6.5 kernel #1975364
      gUHU
      Felhasználó

        köszi vizsla 🙂

        Hozzászólás: usb <-> 2.6.5 kernel #1975362
        gUHU
        Felhasználó

          oké de azt hol találom meg, hoyg mountolhassam?
          illetve lsusb -re semmi válasz pedig a scanner be vagyon dugva áramba és gépbe 🙂

          Hozzászólás: usb <-> 2.6.5 kernel #1975360
          gUHU
          Felhasználó

            eszerint mintha látna valamit 🙂

            b800-b81f : 0000:00:10.2
            b800-b81f : uhci_hcd
            d000-d01f : 0000:00:10.1
            d000-d01f : uhci_hcd
            d400-d41f : 0000:00:10.0
            d400-d41f : uhci_hcd
            d800-d81f : 0000:00:0f.0
            e000-e0ff : 0000:00:11.5
            e000-e0ff : VIA8233

            a végsõ cél, hoyg egy hp3300cc scannert beizzítsak slacki alá
            köszi a segítséget 🙂

            Hozzászólás: Tv-tuner #1975249
            gUHU
            Felhasználó

              nekem egy lifeview 3000 volt ment gond nélkül (csipkészlet nevére nem emlékszem de saa7166 vagy valami hasonló)
              kernel támogatta…

              Hozzászólás: net install #1975356
              gUHU
              Felhasználó

                debian.org ?
                tegnap ott olvastam errõl… 😀

                Hozzászólás: ADSL probléma #1975349
                gUHU
                Felhasználó

                  adsl-connect?

                  Hozzászólás: KDe vagy Gnome? #1975121
                  gUHU
                  Felhasználó

                    szerinetem mindkettõ menjen fel, aztán használj xfce-t 🙂

                    vannak progik amikhez kellenek a nagy libek.csak ezért.

                    Hozzászólás: Gimp kérdések #1975091
                    gUHU
                    Felhasználó

                      [email protected] ez a levlistájuk

                      http://hektar.sztaki.hu/kereso/index.php?a…earch=Keres%E9s

                      na meg gugli, mert ha jól emlékszem akkor fenn van valahol a manual is, abban lehet, hyog találsz valamit

                      Hozzászólás: Melyik való nekem? (A válasz!) #1974348
                      gUHU
                      Felhasználó

                        Milyen rendszert használsz?
                        Slack 10 & UHU 1.1

                        Mióta használod?
                        UHU tavaly november óta
                        Slacki 1-1,5 hónapja

                        Mire használod?
                        Net, film/animenézés,webfejlesztés, tanulás

                        Hogyan választottad ki?
                        az UHU jött, mert ugye magyar, Slackiról meg ódákat zengtek. Megkérdeztem guru barátomat. Csendben és sokatmondóan bólógatott.

                        Használsz-e grafikus környezetet (GUI)?
                        xfce meg kde-s cuccok. fõleg krusader, ha jogokat akarok állítani. egyébként konzol
                        Milyen jellegû a hw?

                      10 bejegyzés megtekintése - 761-770 / 1,782