Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
ha az uhu-s acidrippet be tudod pörgetni akkor az oké lesz 🙂
annyi a tuti benne, hyog z acidripp -nk csináltak egy gui-t….
amúgy nagyon tüchtig a cuccde pomm oldalán van hogy miképpen tudsz mplayerrel rippelni, meg man mplayer
köszi vizsla 🙂
oké de azt hol találom meg, hoyg mountolhassam?
illetve lsusb -re semmi válasz pedig a scanner be vagyon dugva áramba és gépbe 🙂eszerint mintha látna valamit 🙂
b800-b81f : 0000:00:10.2
b800-b81f : uhci_hcd
d000-d01f : 0000:00:10.1
d000-d01f : uhci_hcd
d400-d41f : 0000:00:10.0
d400-d41f : uhci_hcd
d800-d81f : 0000:00:0f.0
e000-e0ff : 0000:00:11.5
e000-e0ff : VIA8233a végsõ cél, hoyg egy hp3300cc scannert beizzítsak slacki alá
köszi a segítséget 🙂nekem egy lifeview 3000 volt ment gond nélkül (csipkészlet nevére nem emlékszem de saa7166 vagy valami hasonló)
kernel támogatta…debian.org ?
tegnap ott olvastam errõl… 😀adsl-connect?
szerinetem mindkettõ menjen fel, aztán használj xfce-t 🙂
vannak progik amikhez kellenek a nagy libek.csak ezért.
[email protected] ez a levlistájuk
http://hektar.sztaki.hu/kereso/index.php?a…earch=Keres%E9s
na meg gugli, mert ha jól emlékszem akkor fenn van valahol a manual is, abban lehet, hyog találsz valamit
Milyen rendszert használsz?
Slack 10 & UHU 1.1Mióta használod?
UHU tavaly november óta
Slacki 1-1,5 hónapjaMire használod?
Net, film/animenézés,webfejlesztés, tanulásHogyan választottad ki?
az UHU jött, mert ugye magyar, Slackiról meg ódákat zengtek. Megkérdeztem guru barátomat. Csendben és sokatmondóan bólógatott.Használsz-e grafikus környezetet (GUI)?
xfce meg kde-s cuccok. fõleg krusader, ha jogokat akarok állítani. egyébként konzol
Milyen jellegû a hw? -
SzerzőBejegyzés