Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
szeretnék egy kis segítséget kérni…
uhu alatt vagyok jelenleg és egy xp-re akarok csatlakozni
az õ címe: 192.168.1.2 alhálózati mask: 255.255.255.0
van egy router is közöttünk
192.168.1.1énmagamnak a vezérlõben beállítottam egy ip címet:
192.168.1.25 255.255.255.0 alhálózati maskkal, megadtam az alapértelmezett átjárót isaztán újraindítottam a hálózati beállításokat és tudom pingelni a másik gépet
az fstabba ezt
//ALONE/Movies /mnt/net smbfs noauto,uid=bundi,gid=usersmajd jött ez
mount /mnt/neterre a válasz:
root:/home/bundi# mount /mnt/net
added interface ip=127.0.0.1 bcast=127.255.255.255 nmask=255.0.0.0
added interface ip=192.168.1.25 bcast=192.168.1.255 nmask=255.255.255.0
4597: Connection to ALONE failed
SMB connection failed
root:/home/bundi#aztán átírtam az „ALONE” -t az xp ip-címére
eredmény:
root:/home/bundi# mount /mnt/net
added interface ip=127.0.0.1 bcast=127.255.255.255 nmask=255.0.0.0
added interface ip=192.168.1.25 bcast=192.168.1.255 nmask=255.255.255.0és semmi…
pedig az xp -n írható a könyvtár ahová be akarok mennimásik kérdésem: van itt valami jelszó xp-n is amit meg kell adni, na ez mi? az a dög sehol sem kéri… és sehol sem mondja, hoyg kedves felhasználó adjon meg egy jelszót és nyomjon OK
olyan állapotban nem lehet offolni B) 😛 :blush: :blink: 🙂 😀
😀 ha derogál, adhatsz neki más nevet… nálunk ilyen néven fut.
persze a jó öreg unicum + aranyászoknál nincs jobb…
[align=right][snapback]83244[/snapback][/align]most ittam 4 x 6 cent cujkát és végem van…
Köszönjük 🙂
De nem értem mit remélsz.
Az UHU-Linux 2.1 Live CD nem egyenlõ az UHU-Linux disztribúcióval.
Nem is a folytatása.
A Live Emerson munkája + néhányan segítünk neki.
Ez egy teljes, komplett anyag 🙂
Használd egészséggel 🙂van minden…
supertalent 256/400 ddr ram, 7500/db
illettve írj egy emailt és küldök egy listát
ma, most néztem meg a a”meet joe black” címû filmecskét, hála az mldonkeynak,
szóval az a film nagyon jó!
szeretem az ilyen filmeket mert erõt tudok meríteni ahhoz minden reggel felkeljek és emelt fõvel menjek bele az adott napba…hasonló érzelmi töltetet tud adni amikor sikerül egy oldalt megcsinálni, látom mûködni a teremtményemet…
na szóval a film nagyon frankó volt, de tényleg.. a lány benne pedig… az egyiklegszebb a világon…
„Ez az élet. Mit is mondhatnék…”
Azon gondolkodtam, hogy hova tegyük ezt a topicot…. Meg hogy mi legyen a neve…
Vélemények ??Vagy csináljunk egy új fórumot, ahova mindenki piszklíthat ??
Azt hiszem az lesz a legjobb …. Lesz egy nagy Adok-Veszek fórum, azon belül meg néhány téma : szõmítügép, háziállat, mobil cuccok, jármû, ilenek.
Jó lesz ez így ?
[align=right][snapback]83053[/snapback][/align]részemrõl gyászmenet —>>>MEHET!!!!!
te ez a nagy semmi….
kérdésem:
uw -re lehet http-n keresztül php szkripttel feltölteni?
max 1 megáról lenne szó?nem oldalt akarok feltölteni hanem állományokat, természetesen no illegal…
köszi…
bytesex.org -on találsz bttv-t
meg leírást is…vagy a gugliba bttv
kérdezném a fõadminokat, hoyg ebbõl a topicból lehet-e adok-veszek topicot csinálni?
természetesen a jutalékkot megbeszéljük :))))
-
SzerzőBejegyzés