gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linuxos Hálózat! #1918720
    gUHU
    Felhasználó

      szeretnék egy kis segítséget kérni…

      uhu alatt vagyok jelenleg és egy xp-re akarok csatlakozni
      az õ címe: 192.168.1.2 alhálózati mask: 255.255.255.0
      van egy router is közöttünk
      192.168.1.1

      énmagamnak a vezérlõben beállítottam egy ip címet:
      192.168.1.25 255.255.255.0 alhálózati maskkal, megadtam az alapértelmezett átjárót is

      aztán újraindítottam a hálózati beállításokat és tudom pingelni a másik gépet

      az fstabba ezt
      //ALONE/Movies /mnt/net smbfs noauto,uid=bundi,gid=users

      majd jött ez
      mount /mnt/net

      erre a válasz:
      root:/home/bundi# mount /mnt/net
      added interface ip=127.0.0.1 bcast=127.255.255.255 nmask=255.0.0.0
      added interface ip=192.168.1.25 bcast=192.168.1.255 nmask=255.255.255.0
      4597: Connection to ALONE failed
      SMB connection failed
      root:/home/bundi#

      aztán átírtam az „ALONE” -t az xp ip-címére
      eredmény:
      root:/home/bundi# mount /mnt/net
      added interface ip=127.0.0.1 bcast=127.255.255.255 nmask=255.0.0.0
      added interface ip=192.168.1.25 bcast=192.168.1.255 nmask=255.255.255.0

      és semmi…
      pedig az xp -n írható a könyvtár ahová be akarok menni

      másik kérdésem: van itt valami jelszó xp-n is amit meg kell adni, na ez mi? az a dög sehol sem kéri… és sehol sem mondja, hoyg kedves felhasználó adjon meg egy jelszót és nyomjon OK

      Hozzászólás: Kocsma topik #1947838
      gUHU
      Felhasználó

        olyan állapotban nem lehet offolni B) 😛 :blush: :blink: 🙂 😀

        Hozzászólás: Kocsma topik #1947836
        gUHU
        Felhasználó

          😀 ha derogál, adhatsz neki más nevet… nálunk ilyen néven fut.
          persze a jó öreg unicum + aranyászoknál nincs jobb…
          [align=right][snapback]83244[/snapback][/align]

          most ittam 4 x 6 cent cujkát és végem van…

          Hozzászólás: UHU LINUX 2.1 LIVE #1968117
          gUHU
          Felhasználó

            Köszönjük 🙂

            De nem értem mit remélsz.
            Az UHU-Linux 2.1 Live CD nem egyenlõ az UHU-Linux disztribúcióval.
            Nem is a folytatása.
            A Live Emerson munkája + néhányan segítünk neki.
            Ez egy teljes, komplett anyag 🙂
            Használd egészséggel 🙂

            Hozzászólás: Linuxforum Piac #1971798
            gUHU
            Felhasználó

              van minden…

              supertalent 256/400 ddr ram, 7500/db

              illettve írj egy emailt és küldök egy listát

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947833
              gUHU
              Felhasználó

                ma, most néztem meg a a”meet joe black” címû filmecskét, hála az mldonkeynak,

                szóval az a film nagyon jó!
                szeretem az ilyen filmeket mert erõt tudok meríteni ahhoz minden reggel felkeljek és emelt fõvel menjek bele az adott napba…

                hasonló érzelmi töltetet tud adni amikor sikerül egy oldalt megcsinálni, látom mûködni a teremtményemet…

                na szóval a film nagyon frankó volt, de tényleg.. a lány benne pedig… az egyiklegszebb a világon…

                „Ez az élet. Mit is mondhatnék…”

                Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963213
                gUHU
                Felhasználó

                  Azon gondolkodtam, hogy hova tegyük ezt a topicot…. Meg hogy mi legyen a neve…
                  Vélemények ??

                  Vagy csináljunk egy új fórumot, ahova mindenki piszklíthat ??

                  Azt hiszem az lesz a legjobb …. Lesz egy nagy Adok-Veszek fórum, azon belül meg néhány téma : szõmítügép, háziállat, mobil cuccok, jármû, ilenek.

                  Jó lesz ez így ?
                  [align=right][snapback]83053[/snapback][/align]

                  részemrõl gyászmenet —>>>MEHET!!!!!

                  Hozzászólás: PHP Fórum #1971492
                  gUHU
                  Felhasználó

                    te ez a nagy semmi….

                    kérdésem:
                    uw -re lehet http-n keresztül php szkripttel feltölteni?
                    max 1 megáról lenne szó?

                    nem oldalt akarok feltölteni hanem állományokat, természetesen no illegal…

                    köszi…

                    Hozzászólás: Digitalizálás #1971674
                    gUHU
                    Felhasználó

                      bytesex.org -on találsz bttv-t
                      meg leírást is…

                      vagy a gugliba bttv

                      Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963208
                      gUHU
                      Felhasználó

                        kérdezném a fõadminokat, hoyg ebbõl a topicból lehet-e adok-veszek topicot csinálni?

                        természetesen a jutalékkot megbeszéljük :))))

                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 1,782