gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963206
    gUHU
    Felhasználó

      Szerintem belfér…. Majd az eladás után megszámoljuk a jutalékot :blush:
      [align=right][snapback]82985[/snapback][/align]

      azt hiszem ez korrekt
      😀

      Fujitsu- Siemens AMILO A amd 2600, 512MB, DVD+RW, 40GB,15″

      ezzel játszottam egész hétvégén, nagyon fincsi 😀

      Dell OptiPlex GX60 mini gép +DELL 15″ TFT (P4 Celeron 2.4, 256 DDR RAM, 40Gb HDD, 5.1 Sound, 10/100 LAN, Slim CD-ROM, Dell Hun bill., Dell optikai Scroll mouse)

      akit érdekel az magánba jöjjön, ha kérhetek ilyet, köszönöm 😀

      Hozzászólás: php + url – változók #1971668
      gUHU
      Felhasználó

        $_GET az $a helyett…

        ugye tudod, hogy ez itt értékadás: if ($a=”2″)
        [align=right][snapback]82952[/snapback][/align]

        tudom, csak amikor olvstam, hoyg pasztázzam be akkor gyorsan beleírtam vissza…
        elég hihetõ volt???? :rolleyes: 😀

        tényleg köszi a segítséget… 😀

        Hozzászólás: Digitalizálás #1971669
        gUHU
        Felhasználó

          Sziasztok!

          A napokban vettem egy knowledgetech avck-9302 digitalizáló kártyát. Elõre bocsájtom, hogy nagyon nem vagyok megelégedve vele – szóval, aki tervezi, az ne vegyen!
          Kérdéseim[ol type=’1′]
          [*]Lehet-e, és ha igen, hogyan uhu linuxra telepíteni?
          [*]Milyen módon/programmal tudnék vele analóg forrásból rögzíteni (csatlakozó/kábel/stb. megvan)
          [/ol]
          Köszi a segítséget!
          P][G
          [align=right][snapback]82944[/snapback][/align]

          csiptípus meg tunertípus kellene…

          Hozzászólás: php + url – változók #1971665
          gUHU
          Felhasználó

            „;
            print „”;
            print „”;
            print „Andrew Corporation”;
            print „”;
            print „”;
            print „”;
            print „”;
            print „”;
            print „

            Hozzászólás: xine #1971655
            gUHU
            Felhasználó

              megoldódott a gond… egy rossz fájl volt…, de az mplayer lejátszotta…
              köszi a segítséget mindenkinek!

              Hozzászólás: partíció #1971627
              gUHU
              Felhasználó

                Nézd, ha megnézed a dátumot rájösz.
                Egyébként nem, mert, csak ezt fogadja el ‘mount /mnt/hda8’, ‘mount /dev/hda8 /mnt/hda8’-at nem mert ez csak gizda teheti meg.
                [align=right][snapback]82887[/snapback][/align]

                én mindig gizdaként csatolok, talán ezért nem tudtam ezt így…
                ma is tanultam valamit… 😀 😀 😀

                Hozzászólás: partíció #1971621
                gUHU
                Felhasználó

                  Nem.
                  Elõször is tegyél egy entert az fstab végére, hogy ne nyavajogjon (vagy hogy kell ezt a szót leírni).
                  Aztán userként ‘mount /mnt/hda8’.
                  [align=right][snapback]82882[/snapback][/align]

                  ennyire nem egyértlemûen írtam?
                  bocsi :blush:

                  Hozzászólás: xine #1971647
                  gUHU
                  Felhasználó

                    „jelenleg németül tanulok”
                    Tudom, azért írtam. A spanyolt meg azért, mert miért ne.

                    „mit akartam lejátszani? egy mpeg fájlt, filmet”
                    Merevlemezrõl?
                    [align=right][snapback]82878[/snapback][/align]

                    😀 😀

                    ja ja vinyóról
                    a libdvd fenn van…

                    Hozzászólás: partíció #1971619
                    gUHU
                    Felhasználó

                      Na, már megjelent, csak ez az üzenet fogad:
                      Could not mount device.
                      The reported error was:
                      [mntent]: warning: no final newline at the end of /etc/fstab
                      mount: only root can mount /dev/hda8 on /mnt/hda8
                      [align=right][snapback]82880[/snapback][/align]

                      nyisd meg az fstabot és az utolsó sor után dobj néhány entert aztán mentsd el

                      majd a vizsla által írt sor jöhet

                      Hozzászólás: xine #1971645
                      gUHU
                      Felhasználó

                        A xine nekem alig volt használható! Esküszöm a totemmel több filmet lejátszottam, pedig elég kezdetlegesnek tûnt az is az mplayerhez képest! Miért nem mplayer-t használsz?
                        [align=right][snapback]82859[/snapback][/align]

                        erre nincs normális válaszom… 😀 😀 😀
                        de tényleg…

                        mit akartam lejátszani? egy mpeg fájlt, filmet

                        vizsla furcsán fog hangozni, de jelenleg németül tanulok (várhatóan csak holnapig), de az angolt mind a mai napig jobban értem…de soha nem tanultam 😀 😀 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 821-830 / 1,782