Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Szerintem belfér…. Majd az eladás után megszámoljuk a jutalékot :blush:
[align=right][snapback]82985[/snapback][/align]azt hiszem ez korrekt
😀Fujitsu- Siemens AMILO A amd 2600, 512MB, DVD+RW, 40GB,15″
ezzel játszottam egész hétvégén, nagyon fincsi 😀
Dell OptiPlex GX60 mini gép +DELL 15″ TFT (P4 Celeron 2.4, 256 DDR RAM, 40Gb HDD, 5.1 Sound, 10/100 LAN, Slim CD-ROM, Dell Hun bill., Dell optikai Scroll mouse)
akit érdekel az magánba jöjjön, ha kérhetek ilyet, köszönöm 😀
$_GET az $a helyett…
ugye tudod, hogy ez itt értékadás: if ($a=”2″)
[align=right][snapback]82952[/snapback][/align]tudom, csak amikor olvstam, hoyg pasztázzam be akkor gyorsan beleírtam vissza…
elég hihetõ volt???? :rolleyes: 😀tényleg köszi a segítséget… 😀
Sziasztok!
A napokban vettem egy knowledgetech avck-9302 digitalizáló kártyát. Elõre bocsájtom, hogy nagyon nem vagyok megelégedve vele – szóval, aki tervezi, az ne vegyen!
Kérdéseim[ol type=’1′]
[*]Lehet-e, és ha igen, hogyan uhu linuxra telepíteni?
[*]Milyen módon/programmal tudnék vele analóg forrásból rögzíteni (csatlakozó/kábel/stb. megvan)
[/ol]
Köszi a segítséget!
P][G
[align=right][snapback]82944[/snapback][/align]csiptípus meg tunertípus kellene…
„;
print „”;
print „”;
print „Andrew Corporation”;
print „”;
print „”;
print „”;
print „”;
print „”;
print „megoldódott a gond… egy rossz fájl volt…, de az mplayer lejátszotta…
köszi a segítséget mindenkinek!Nézd, ha megnézed a dátumot rájösz.
Egyébként nem, mert, csak ezt fogadja el ‘mount /mnt/hda8’, ‘mount /dev/hda8 /mnt/hda8’-at nem mert ez csak gizda teheti meg.
[align=right][snapback]82887[/snapback][/align]én mindig gizdaként csatolok, talán ezért nem tudtam ezt így…
ma is tanultam valamit… 😀 😀 😀Nem.
Elõször is tegyél egy entert az fstab végére, hogy ne nyavajogjon (vagy hogy kell ezt a szót leírni).
Aztán userként ‘mount /mnt/hda8’.
[align=right][snapback]82882[/snapback][/align]ennyire nem egyértlemûen írtam?
bocsi :blush:„jelenleg németül tanulok”
Tudom, azért írtam. A spanyolt meg azért, mert miért ne.„mit akartam lejátszani? egy mpeg fájlt, filmet”
Merevlemezrõl?
[align=right][snapback]82878[/snapback][/align]😀 😀
ja ja vinyóról
a libdvd fenn van…Na, már megjelent, csak ez az üzenet fogad:
Could not mount device.
The reported error was:
[mntent]: warning: no final newline at the end of /etc/fstab
mount: only root can mount /dev/hda8 on /mnt/hda8
[align=right][snapback]82880[/snapback][/align]nyisd meg az fstabot és az utolsó sor után dobj néhány entert aztán mentsd el
majd a vizsla által írt sor jöhet
A xine nekem alig volt használható! Esküszöm a totemmel több filmet lejátszottam, pedig elég kezdetlegesnek tûnt az is az mplayerhez képest! Miért nem mplayer-t használsz?
[align=right][snapback]82859[/snapback][/align]erre nincs normális válaszom… 😀 😀 😀
de tényleg…mit akartam lejátszani? egy mpeg fájlt, filmet
vizsla furcsán fog hangozni, de jelenleg németül tanulok (várhatóan csak holnapig), de az angolt mind a mai napig jobban értem…de soha nem tanultam 😀 😀 😀
-
SzerzőBejegyzés