gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: NET FOR SUSE 9.1 #1971439
    gUHU
    Felhasználó

      Hali! Sikerült megoldanom! Isten

      Hozzászólás: Fájlmegosztó programok #1971327
      gUHU
      Felhasználó

        Köszi !!! Küld el, de nekem még jelenleg az is probléma, hogy a netrõl letöltött dolgokat nem tudom feltelepíteni.
        Ezt hogyan kell ???

        Elõre is köszi !!!!
        [email protected]
        [align=right][snapback]82489[/snapback][/align]

        egy gáz van vele… .tar.gz formában majd5 mega.. nem tudom emailban küldeni… (tördelni meg macerás) van valami ftp-d ahova fel tudom lökni?
        jöhet magánba is…

        Hozzászólás: xfce desktopra indító ikon – hogyan? #1971421
        gUHU
        Felhasználó

          http://216.239.59.104/search?q=cache:SfiYT…l=hu&lr=lang_hu
          [align=right][snapback]82458[/snapback][/align]

          öcsém ez a régi fórum elmentett guglis cucca…
          megdobbant a szívem

          😀 😀

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947832
          gUHU
          Felhasználó

            halljátok az igét:
            Határõr koktél:
            2dl bor 2dl kóla fél rum fél konyak…

            [align=right][snapback]82430[/snapback][/align]

            4 éve vagyok az de nem tudtam errõl… le vagyok maradva :)))))

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1968873
            gUHU
            Felhasználó

              Rushdie-ról:
              http://www.origo.hu/szorakozas/konyv/20040317hazai.html

              A Shannon-Weaver úgy jött ide, hogy a kommunikációs szakadékról beszéltem a férfiak-nõk (különös tekintettel a programozó férfiakkal kapcsolatban szerzett tapasztalataimra 🙂 ) vonatkozásában.

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1968870
              gUHU
              Felhasználó

                Salman Rushdie
                [align=right][snapback]82411[/snapback][/align]

                de akkor egyrõl beszélünk nem? csak nem láttam még leírva a nevét…
                😀 😀 😀

                de köszi…
                egyébként a verseskötetérõl van szó amiért vérdíjat tûztek ki a fejére?
                sátáni versek ha jól emlékszem

                Hozzászólás: A linuxom mindig azt írja hogy Login: #1971377
                gUHU
                Felhasználó

                  de de engedi csak a kurzor nem mozog a biztonság miatt, hoyg ne tudják meg hány karakterbõl áll a jelszavad…

                  Hozzászólás: Fájlmegosztó programok #1971324
                  gUHU
                  Felhasználó

                    próbáld ki az mldonkey-t meggyõzõ…

                    tudok küldeni csomit ha kell…

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1947829
                    gUHU
                    Felhasználó

                      szilvába tegyetek barackdarabokat. 2-3-4 napot álljon, néha rázzátok fel, az apró leázott barackdarabok elkeveredését segítõen. tegyétek elsõ két nap kézmeleg helyre (hagyjátok kint vhol), utolsó nap meg be a mélyhûtõbe(ha erõs pálesz akkor nem fog megfagyni). tuttó, bár egyszer megcsömöltem tõle azóta nem iszok páleszt egy cseppet sem

                      elsõ kör: 1 liter 6/4 – es vagy 7/3 – as boroskóla (csak kékfrankosból) , mellé 1-2 fél várda
                      második kör: ue , de már fixen két várda, lehet hogy az egyik 1 decis.

                      harmadik: erre nem mindig kerül sor, de ha igen, akkor bármi megy rá, ezek már homályos emlékek lesznek..  :rolleyes:

                      na persze az ilyen kicsapongások nem mindennaposak.
                      [align=right][snapback]82399[/snapback][/align]

                      ezzel kit öltetek meg?
                      😀 😀

                      ami kemény: a tengeralattjáró: korsó söröcske és benne poharastul egy feles unicum…

                      keziccsók utána… 😀

                      helló deus… !!!!! mi az emiled?

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968868
                      gUHU
                      Felhasználó

                        Regény. 619 oldal, ha ezt bele lehet tömöríteni 20 sorba, tényleg ne olvasd el.
                        Igen érdekes vízió istenekrõl, angyalokról.
                        Nem tudományos könyv, de nagyon elgondolkoztató. Nem tudom mely arab országokban halálra ítélték érte.
                        [align=right][snapback]82385[/snapback][/align]

                        címet légyszíves…
                        halman rushide?

                        apropó a shannon-weawer modell hogy jön ide? az komm elmélet…

                        vagy menthetelenül nem vagyok képben? 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 841-850 / 1,782