gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 851-860 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1968839
    gUHU
    Felhasználó

      én egy kissé szárazabb olvasmányt tudnék javasolni, de inkább nem teszem. Tankönyv a drága, bár tudatmódosításra optimálisan csak a kemény élével használható.

      🙂 A legutóbbi hozzászólás óta felmászott egy debian a gépemre…  🙂  azt hiszem örülök… 😀
      (tudom, ilyen kérdés nem volt…)
      [align=right][snapback]82292[/snapback][/align]

      könyvajánló???

      Horányi

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968836
      gUHU
      Felhasználó

        akkor világosítsatok fel engem is…

        Hozzászólás: Kocsma topik #1947823
        gUHU
        Felhasználó

          ahh diolikor.. elso alkohollal kapcsolatos „ismerkedeseim” egyike 🙂
          jelen esetben 12 evesen egy ejszaka alatt megittunk haverommal 1-1 fellityos uveggel 🙂
          kepzelhetitek milyen feeling volt ;>
          pia, rakenrol (ganzenfakinroziz), cigi (ja azis volt). csak a nok hianyoztak ;>
          [align=right][snapback]82283[/snapback][/align]

          ez fííling a javából, nekem szarvason volt egy ilyen WELLNESS hétvégém… nagyon durva volt…

          Hozzászólás: Kocsma topik #1947820
          gUHU
          Felhasználó

            ez pálesz az biztos, de nem emlékszem, hyog gyártásban mi a különbség a kettõ között… talána likört kétszer fõzik????

            ha gondoljátok elõbányászom a jegyzeteimet…

            Hozzászólás: Kocsma topik #1947818
            gUHU
            Felhasználó

              az nem diolikor? a diopalesz kicsit santit;]
              [align=right][snapback]82265[/snapback][/align]

              szerintem mindegy 😀 😀 😀

              de finom:)

              Hozzászólás: Kocsma topik #1947814
              gUHU
              Felhasználó

                errõl a cuccról már meséltem: diópálesz és belefõzve 40 gyógynövény… jó cucccccc

                Hozzászólás: Kocsma topik #1947810
                gUHU
                Felhasználó

                  tegnap páleszoztunk, nem volt rossz:)

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1968790
                  gUHU
                  Felhasználó

                    már csak í kurjongatás és a vonítás hiányzik!!!!!
                    😀 😀 😀 :rolleyes: :angry: :blink: :blink: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😛 😛

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1968788
                    gUHU
                    Felhasználó
                      Legolas,2004. Sep. 9. – 11:40 PM wrote:
                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968787
                      gUHU
                      Felhasználó

                        Leszámítva a kezdeteket, a hatalom és annak megszerzésérõl/megtartásáról szól(t) az egész..

                        egyetértek

                        .Ez ( szerintem ) a vallás egyik buktatója. Nem volt különbség a diktatorikus állam és az egyház céljai között. A hit, az már más kérdés. A vallásos ember ( szerintem ) korlátolt, akár az ateista.

                        szerintem a vallásos embert,m int fogaklmat kicsit szûken értelmezed…
                        én vallásos vagyok, van is vallásom, nem csak magamban hiszek hanem Istenben is, de megvan a magamhoz való eszem és igyekszem megfelelõ kritikával – kérdéskészlettel nekimenni egy dolognak.
                        mindenek elõtt figyelek a belsõ megérzéseimre, ha azok jeleznek akkor hagyom a francba az egészet,
                        de mindenekelõtt gondolkodom!!!!!!

                      10 bejegyzés megtekintése - 851-860 / 1,782