Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
én egy kissé szárazabb olvasmányt tudnék javasolni, de inkább nem teszem. Tankönyv a drága, bár tudatmódosításra optimálisan csak a kemény élével használható.
🙂 A legutóbbi hozzászólás óta felmászott egy debian a gépemre… 🙂 azt hiszem örülök… 😀
(tudom, ilyen kérdés nem volt…)
[align=right][snapback]82292[/snapback][/align]könyvajánló???
Horányi
akkor világosítsatok fel engem is…
ahh diolikor.. elso alkohollal kapcsolatos „ismerkedeseim” egyike 🙂
jelen esetben 12 evesen egy ejszaka alatt megittunk haverommal 1-1 fellityos uveggel 🙂
kepzelhetitek milyen feeling volt ;>
pia, rakenrol (ganzenfakinroziz), cigi (ja azis volt). csak a nok hianyoztak ;>
[align=right][snapback]82283[/snapback][/align]ez fííling a javából, nekem szarvason volt egy ilyen WELLNESS hétvégém… nagyon durva volt…
ez pálesz az biztos, de nem emlékszem, hyog gyártásban mi a különbség a kettõ között… talána likört kétszer fõzik????
ha gondoljátok elõbányászom a jegyzeteimet…
az nem diolikor? a diopalesz kicsit santit;]
[align=right][snapback]82265[/snapback][/align]szerintem mindegy 😀 😀 😀
de finom:)
errõl a cuccról már meséltem: diópálesz és belefõzve 40 gyógynövény… jó cucccccc
tegnap páleszoztunk, nem volt rossz:)
már csak í kurjongatás és a vonítás hiányzik!!!!!
😀 😀 😀 :rolleyes: :angry: :blink: :blink: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😛 😛Legolas,2004. Sep. 9. – 11:40 PM wrote:Leszámítva a kezdeteket, a hatalom és annak megszerzésérõl/megtartásáról szól(t) az egész..
egyetértek
.Ez ( szerintem ) a vallás egyik buktatója. Nem volt különbség a diktatorikus állam és az egyház céljai között. A hit, az már más kérdés. A vallásos ember ( szerintem ) korlátolt, akár az ateista.
szerintem a vallásos embert,m int fogaklmat kicsit szûken értelmezed…
én vallásos vagyok, van is vallásom, nem csak magamban hiszek hanem Istenben is, de megvan a magamhoz való eszem és igyekszem megfelelõ kritikával – kérdéskészlettel nekimenni egy dolognak.
mindenek elõtt figyelek a belsõ megérzéseimre, ha azok jeleznek akkor hagyom a francba az egészet,
de mindenekelõtt gondolkodom!!!!!! -
SzerzőBejegyzés