Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
/etc/fstab fájlod hogy néz ki?
pasztázd be ideen meg nem talalkoztam a problemaval, igy erdemi segitseget nem adhatok:[
de ha leirod a verzioszamot, meg a disztrot hatha jobb otletet adnak
majd a tobbiek. esetleg //igy latatlanba proszald meg letolteni,
aztan felnyomni forrasbol :unsure:
http://freshmeat.net/projects/xine/
http://www.xinehq.de/
udv
[align=right][snapback]82854[/snapback][/align]wazzee
slackin vagyok és arról van szó ami alapból benne van..
xine-0.99.1 😀köszi!
A vinyómon egy elsõdleges van, azon van az xp. Ezen kívül van 2 kiterjesztett, az eggyik ntfs, a másikon van a linux. Engem az xp-s nem is érdekelne csak a másik(27Gb). Baj, hogy ntfs?
[align=right][snapback]82851[/snapback][/align]szerinte nem
akkor így néz ki a vinyód:
hda1
hda5 –> ntfs
hda6 –> linuxde írd be konzolba, hyog cfdisk dev/hda
és megkapod a perticiókatcfdisk mit mutat?
/dev/ könyvtár?
hogy néznrk ki a particióid?
mennyi elsõdleges és mennyi logikai van?csak vicc volt… 😀 😀 😀
egy kis pimaszság… 😛 B)
itt lehet eladó dolgokat mutatni?
khhmmmm… nekem ezután jelentkeznem kell?
eddig csak a törzsig jutottam… 😀 😀 😀meg a Linuxig…. :ph34r: :ph34r: 😛 😛 😛 😛
inkabb nehagyd abba, mert jon a hipki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
[align=right][snapback]82645[/snapback][/align]én már ott vagyok
😆 😆 😆Sajnos, nem nyert 🙁
A foglalkozásomnak semmi köze a számtechn-hoz.
Lehet találgatni 😉gUHU (meg aki tudja)
kéretik nem elárulni!Andrea
[align=right][snapback]82604[/snapback][/align]hallgatok ,mint a sir 😀 😀 😀
-
SzerzőBejegyzés