gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: partíció #1971614
    gUHU
    Felhasználó

      /etc/fstab fájlod hogy néz ki?
      pasztázd be ide

      Hozzászólás: xine #1971642
      gUHU
      Felhasználó

        en meg nem talalkoztam a problemaval, igy erdemi segitseget nem adhatok:[
        de ha leirod a verzioszamot, meg a disztrot hatha jobb otletet adnak
        majd a tobbiek. esetleg //igy latatlanba proszald meg letolteni,
        aztan felnyomni forrasbol :unsure:
        http://freshmeat.net/projects/xine/
        http://www.xinehq.de/
        udv
        [align=right][snapback]82854[/snapback][/align]

        wazzee

        slackin vagyok és arról van szó ami alapból benne van..
        xine-0.99.1 😀

        köszi!

        Hozzászólás: partíció #1971607
        gUHU
        Felhasználó

          A vinyómon egy elsõdleges van, azon van az xp. Ezen kívül van 2 kiterjesztett, az eggyik ntfs, a másikon van a linux. Engem az xp-s nem is érdekelne csak a másik(27Gb). Baj, hogy ntfs?
          [align=right][snapback]82851[/snapback][/align]

          szerinte nem

          akkor így néz ki a vinyód:
          hda1
          hda5 –> ntfs
          hda6 –> linux

          de írd be konzolba, hyog cfdisk dev/hda
          és megkapod a perticiókat

          Hozzászólás: partíció #1971604
          gUHU
          Felhasználó

            cfdisk mit mutat?

            Hozzászólás: partíció #1971601
            gUHU
            Felhasználó

              /dev/ könyvtár?

              hogy néznrk ki a particióid?
              mennyi elsõdleges és mennyi logikai van?

              Hozzászólás: a linux és a lányok #1968937
              gUHU
              Felhasználó

                csak vicc volt… 😀 😀 😀

                egy kis pimaszság… 😛 B)

                Hozzászólás: Notebook eladó :) #1963204
                gUHU
                Felhasználó

                  itt lehet eladó dolgokat mutatni?

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1968933
                  gUHU
                  Felhasználó

                    khhmmmm… nekem ezután jelentkeznem kell?
                    eddig csak a törzsig jutottam… 😀 😀 😀

                    meg a Linuxig…. :ph34r: :ph34r: 😛 😛 😛 😛

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1968912
                    gUHU
                    Felhasználó

                      inkabb nehagyd abba, mert jon a hipki 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
                      [align=right][snapback]82645[/snapback][/align]

                      én már ott vagyok
                      😆 😆 😆

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968885
                      gUHU
                      Felhasználó

                        Sajnos, nem nyert 🙁
                        A foglalkozásomnak semmi köze a számtechn-hoz.
                        Lehet találgatni 😉

                        gUHU (meg aki tudja)
                        kéretik nem elárulni!

                        Andrea
                        [align=right][snapback]82604[/snapback][/align]

                        hallgatok ,mint a sir 😀 😀 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 831-840 / 1,782