Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
block devices
# CONFIG_BLK_DEV_IDESCSI is not setnem tudok angolul, de a helpjét olvasd el ennek… lehet, hoyg itt a hiba
2.6 kernel?
Ha jól tudom benne van a fat támogatás a kernelben, de már semmiben sem vagyok biztos… Két dolgot szeretnék kérni, hogy nézzetek meg, ha ráértek:
A configomban tényleg benne van-e a fat32 🙂 és, hogy scsi-ból mit kell beleforgatni, hogy használhassam az usb-t.
Köszönöm, elõre is!Most kivételesen elindítottam az ikszpét, innen úgy tûnik sikerült formázni az elöbb, de rögtön fel is pakolta a maga vackait (_restore, system…nemtommi). Viszont megdöbbentett ez a rendszer. Valahogy elszoktam attól, hogy bootolás után hosszú-hosszú perceket várjak amíg tudok kezdeni valamit. Na mindegy csak kifakadtam 😀
[align=right][snapback]81995[/snapback][/align]akkor tudod, hoyg milyen érzés amikor kitagadnak a paradicsomból…
én ilyenkor szoktam elmenni pisilni, (na persze meghalnék mert 2 havonta röffentek xp-t, de az is fáj)
inkább állatozzanak le a gondolkodásom miatt, minthogy normális jelzõvel illessenek… :wub: :wub: :wub: :bomb: :bomb: :bomb: :icon_cool: :icon_cool: :baaa: :baaa:
baromi jók ezek az izék… kütyük, miafenék,
Fat biztos, hogy támogatva van a kerneledben?
A legtöbb 80 G merevlemezt nagyon sok windows-al ellátott gép vagy egyátalán nem tudja használni, vagy nem látja teljes egésszében.
A 2-3 mp nekem kevésnek tûnik, bár nem tudom.
[align=right][snapback]81983[/snapback][/align]nálam a dosfsck és az fsck kb. 4-6 mp alatt megy végig a 80 fat32-n, de nem is gyõz meg, inkább winfosban chkdsk vagy valami defrag, de szigorúan fat32-re
nekem egy 80-s fat32 -t símán feldob… mind az uhu mind pedig a slacki
nem lehet, hoyg abba a könyvtárba ahová csatolni szeretnéd már van valami csatolva?
Akkor az elenyészõ kisebbségben vagy, fõleg ha netalán egyetemen tanítasz…
Pedig fõként olyan szinten a tanárnak az a dolga, hogy hagyja gondolkodni a diákokat.
[align=right][snapback]81975[/snapback][/align]pont emiatt akarok egyetemen tanítani ha lehet akkor törit meg/vagy infót (natürlich Linux 😀 )
had pattogjanak a szellemi szikrák B) B) B) B) B) B)
Csípem az ilyen embereket 🙂 Szeretem, ha meg kell küzdenem a tanítványaimmal. Szeretem, ha van egy emberben szikra, szufla, szellem, fantázia… 🙂
Kata
[align=right][snapback]81969[/snapback][/align]õk nem így vannak vele…
szegény némettancim csak pislogott amikor felvázoltam a vallásomat meg a világszemléletemet egy laza 10 percben… (meg akik hallották azok is… 😀 😀 😀 )
tomcat (f-14) topic
na persze azoknak akik tudják, hoyg ez mit jelent csak a finom jelentést kell használni…
fõleg egy tanáriban…
nem vagyok tanár de középsuliban idegeltem õket azzal, hoyg bizony nem kinézetben és viselkedésben hanem gondolkodásban kilógtam a sorból…
a mostani némettanáromat is edzem, november végéig majd csak megszokja 😀 😀 😀
érdekes viszont, hoyg az egyetemen nagyon eszik a hozzáállásomat…
ja és a linuxot, még fel sem hoztam neki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
-
SzerzőBejegyzés