gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1968767
    gUHU
    Felhasználó
      Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964292
      gUHU
      Felhasználó

        block devices
        # CONFIG_BLK_DEV_IDESCSI is not set

        nem tudok angolul, de a helpjét olvasd el ennek… lehet, hoyg itt a hiba

        2.6 kernel?

        Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964291
        gUHU
        Felhasználó

          Ha jól tudom benne van a fat támogatás a kernelben, de már semmiben sem vagyok biztos… Két dolgot szeretnék kérni, hogy nézzetek meg, ha ráértek:
          A configomban tényleg benne van-e a  fat32 🙂 és, hogy scsi-ból mit kell beleforgatni, hogy használhassam az usb-t.
          Köszönöm, elõre is!

          Most kivételesen elindítottam az ikszpét, innen úgy tûnik sikerült formázni az elöbb, de rögtön fel is pakolta a maga vackait (_restore, system…nemtommi). Viszont megdöbbentett ez a rendszer. Valahogy elszoktam attól, hogy bootolás után hosszú-hosszú perceket várjak amíg tudok kezdeni valamit. Na mindegy csak kifakadtam  😀
          [align=right][snapback]81995[/snapback][/align]

          akkor tudod, hoyg milyen érzés amikor kitagadnak a paradicsomból…

          én ilyenkor szoktam elmenni pisilni, (na persze meghalnék mert 2 havonta röffentek xp-t, de az is fáj)

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1968746
          gUHU
          Felhasználó

            inkább állatozzanak le a gondolkodásom miatt, minthogy normális jelzõvel illessenek… :wub: :wub: :wub: :bomb: :bomb: :bomb: :icon_cool: :icon_cool: :baaa: :baaa:

            baromi jók ezek az izék… kütyük, miafenék,

            Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964288
            gUHU
            Felhasználó

              Fat biztos, hogy támogatva van a kerneledben?

              A legtöbb 80 G merevlemezt nagyon sok windows-al ellátott gép vagy egyátalán nem tudja használni, vagy nem látja teljes egésszében.

              A 2-3 mp nekem kevésnek tûnik, bár nem tudom.
              [align=right][snapback]81983[/snapback][/align]

              nálam a dosfsck és az fsck kb. 4-6 mp alatt megy végig a 80 fat32-n, de nem is gyõz meg, inkább winfosban chkdsk vagy valami defrag, de szigorúan fat32-re

              Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964286
              gUHU
              Felhasználó

                nekem egy 80-s fat32 -t símán feldob… mind az uhu mind pedig a slacki

                nem lehet, hoyg abba a könyvtárba ahová csatolni szeretnéd már van valami csatolva?

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1968743
                gUHU
                Felhasználó

                  Akkor az elenyészõ kisebbségben vagy, fõleg ha netalán egyetemen tanítasz…
                  Pedig fõként olyan szinten a tanárnak az a dolga, hogy hagyja gondolkodni a diákokat.
                  [align=right][snapback]81975[/snapback][/align]

                  pont emiatt akarok egyetemen tanítani ha lehet akkor törit meg/vagy infót (natürlich Linux 😀 )

                  had pattogjanak a szellemi szikrák B) B) B) B) B) B)

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1968742
                  gUHU
                  Felhasználó

                    Csípem az ilyen embereket 🙂 Szeretem, ha meg kell küzdenem a tanítványaimmal. Szeretem, ha van egy emberben szikra, szufla, szellem, fantázia… 🙂

                    Kata
                    [align=right][snapback]81969[/snapback][/align]

                    õk nem így vannak vele…

                    szegény némettancim csak pislogott amikor felvázoltam a vallásomat meg a világszemléletemet egy laza 10 percben… (meg akik hallották azok is… 😀 😀 😀 )

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1968740
                    gUHU
                    Felhasználó

                      tomcat (f-14) topic

                      na persze azoknak akik tudják, hoyg ez mit jelent csak a finom jelentést kell használni…

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968735
                      gUHU
                      Felhasználó

                        fõleg egy tanáriban…

                        nem vagyok tanár de középsuliban idegeltem õket azzal, hoyg bizony nem kinézetben és viselkedésben hanem gondolkodásban kilógtam a sorból…

                        a mostani némettanáromat is edzem, november végéig majd csak megszokja 😀 😀 😀

                        érdekes viszont, hoyg az egyetemen nagyon eszik a hozzáállásomat…

                        ja és a linuxot, még fel sem hoztam neki 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 861-870 / 1,782