gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: több particiós usb vinyó felcsatolása #1971258
    gUHU
    Felhasználó

      nekem az agyam nem tudott optimalizálódni amikor winfos alatt kiírta egy 3,7 gigás cuccra, hoyg 2:40h múlva végez…

      Linux!!!! –>>>>> Király…!!!!

      a tömeg hozsannázik, stb, fanfárok, meg miegyébb

      bocs meghülyültem… 😀 😀

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968726
      gUHU
      Felhasználó

        egy no mosson, fozzon, takaritson, es ne csak a szaja jarjon, hanem a keze is! (bocs) 😀
        [align=right][snapback]81940[/snapback][/align]

        😀 😀 😀 😀 :blink: :blink: :blink:
        B) B) B) B) B) B)

        Hozzászólás: több particiós usb vinyó felcsatolása #1971256
        gUHU
        Felhasználó

          csak egy kis érdekesség:
          winfos alatt ugyanez a cucc 1 mega/sec másolást produkált…
          itt 6.27mega/sec indított…

          na akkor másolok…. 😀

          Hozzászólás: több particiós usb vinyó felcsatolása #1971255
          gUHU
          Felhasználó

            Name Flags Part Type FS Type [Label] Size (MB)


            Pri/Log Free Space 8.23
            sda5 Logical NTFS [ ] 80015.53

            én marha!!!!!

            sda5 mert nem elsõdleges!!!!
            és ott is van a hibaüzenetben…. :blush: :blink: :angry2: :angry: :blink:

            köszi vizsla, te legalább nem esel 2ségbe 😀

            Hozzászólás: több particiós usb vinyó felcsatolása #1971253
            gUHU
            Felhasználó

              bash-2.05b# mount /dev/sda1 /mnt/pendrive/
              /dev/sda1: No such file or directory
              mount: you must specify the filesystem type
              bash-2.05b#

              :blink: :blink:

              itt akadtam el én ….

              Hozzászólás: több particiós usb vinyó felcsatolása #1971251
              gUHU
              Felhasználó

                bash-2.05b# lsusb
                Bus 004 Device 001: ID 0000:0000
                Bus 003 Device 001: ID 0000:0000
                Bus 002 Device 001: ID 0000:0000
                Bus 001 Device 001: ID 0000:0000
                Bus 001 Device 002: ID 05e3:0702 Genesys Logic, Inc. USB 2.0 IDE Adapter
                bash-2.05b# mount -t ntfs /dev/sda1 /mnt/pendrive/
                mount: wrong fs type, bad option, bad superblock on /dev/sda1,
                or too many mounted file systems
                (aren’t you trying to mount an extended partition,
                instead of some logical partition inside?)
                bash-2.05b#

                Hozzászólás: Slackware 10.0-x.org-egér #1971168
                gUHU
                Felhasználó

                  szerintem csináld végig a xorgconfig -ot, ha ezután sem oké akkor a slack -os topicban van, hoyg miképpen lehet megnézni, hoyg az egér melyik bemeneten vesz jelet, kl223 hozzászólása…

                  Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964276
                  gUHU
                  Felhasználó

                    az 1 pont az azt jelzi, hoyg valami gyík(probléma!) van a fatz 32-el, nekem ezt fél éve írogatja ki és nem tudtam azóta eltüntetni… 😀 😀

                    Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964269
                    gUHU
                    Felhasználó

                      ha teljesen írható olvasható és futtatható az állomány akkor 777, ha ebbõl leveszed a 022, megkapod, hoyg a root -nak mindent szabad, mígy a usernek és a groupnak csak olvasni és írni.

                      de gugliban menj rá a jogosultságokra, ott többet tudsz meg errõl, de röviden ennyi…

                      remélem, hoyg nem írtam nagy baromságot… (nekem ez tapasztalatból van)

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947804
                      gUHU
                      Felhasználó

                        ma valami olyat ettem amit még nem… <-- micsoda szép mondat!!! csavart szõlõlevél vagy mi a neve…
                        szölõlevélbe van belecsavarva talán rizs, ami jó fokhagymássan fûszeres, ehhez jön egy kis szõlõlevél íz, meg egy kevéske citromlé, könnyítésnek pedig egy kevéske tejföl…

                        üt, nagyot…

                        mánapos gyomorra nem ajánlatos 😀 😀

                        egyébként török kaja, ha jól tudom…

                      10 bejegyzés megtekintése - 871-880 / 1,782