gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: nem mindig huhog… #1964267
    gUHU
    Felhasználó

      próbáld így:

      mount -t vfat /mit /hova

      Hozzászólás: tv.h #1908580
      gUHU
      Felhasználó

        ubk-n van egy „néhány”…
        azokat próbáltad?

        gUHU
        Felhasználó

          engem is…!!!

          Hozzászólás: „avatarkészítõ” progi #1970426
          gUHU
          Felhasználó

            kérdésem az, hoyg ha ide bepasztázom azt a pár sort amit az mplayerkiír akkor meg tudjátok-e mondani, hoyg lejácca-ééé az asztali dvd?

            köszi!!!

            Hozzászólás: „avatarkészítõ” progi #1970425
            gUHU
            Felhasználó

              pomm egy isten vagy!!!

              Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955324
              gUHU
              Felhasználó

                igen csak minden usernek van egy /.fonts könyvtára ahova beteszi amit használ

                na én most telepakoltam!!!!

                van benne vagy 200 font…
                csupa több száz éves metszett betût… gyönyörû!!!

                most finomítom az opera megjelenését, hoyg emlékeztessen egy régi könyvre, de azért még olvasható legyen…

                egyszer megcsinálok egy felületet kódexlapnak…

                Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955322
                gUHU
                Felhasználó

                  van egy kérdésem a kde-s gurukhoz:

                  mivel nálam nem indul sem userként sem pedig root-ként meg kell, hog kérdezzem, hoyg a kde-s alkalmazások honnan veszik a user fontokat?

                  azért kéne mert van vagy 2000 fontom amit bizony szeretnék felhasználni
                  igényes vagyok arra, hoyg mit látok

                  másik, gimpbe kinek sikerült azt megoldani, hoyg a fenti mennyiségû fontot tudja kezelni?
                  csináltam már mindent de elyzáll (adtam neki 128 ramot)

                  maradt az a módszer, hoyg másolgatom a fontokat 400 -val és frissítek (de ez egy pöttyet uncsi )

                  köszi a segítséget!

                  😀 😀

                  Hozzászólás: Programok fordítísa különbözõ nyelvekre #1970447
                  gUHU
                  Felhasználó

                    Sziasztok,

                    segítséget szeretnék kérni, hogy milyen programmal tudom elkészíteni azokat a POT filekat, amikkel a legtöbb linuxos program nemzetköziesítését (internationalization) megoldják. Magát a klész fájlt a kbabale programmal szeretném használni, de mivel tudom ezt a „sablon”-t megcsinálni?
                    [align=right][snapback]81247[/snapback][/align]

                    Kdevelop?, Quanta?, Eclipse?

                    vagy agugli sem mond semmi használhatót?

                    Hozzászólás: „avatarkészítõ” progi #1970423
                    gUHU
                    Felhasználó

                      na igen amikor 10 perc olvasás után felnéztem a bal felsõ sarokba és láttam, hoyg csak 17%-nál vagyok, megkérdeztem magamtól: „biztos?”

                      válasz: „azé annyira nem…”

                      szépen átlapoztam…

                      nagy részét én sem értettem…
                      a video nem az amit szeretek, csak elvállaltam, hoyg digizek egyet…

                      viszont kérdés:
                      mpg -et az asztali dvd lejátsza, de úgy tudom, hogy van amikor nem, hoygan tudom megnézni, hoyg menne -e a dolog? anélkül, hogy akár (sv)cd-t vagy dvd-tmegírnám?

                      emberi nyelven ez hol van leírva? és hogyan tudom a számomra megfelelõ infót kipréselni a fájlokból?

                      bocs, de agyviharom van…

                      😀

                      Hozzászólás: Slackware 10 és AC97 #1970433
                      gUHU
                      Felhasználó

                        esetleg modul újboli betöltése?

                        rmmod xxxx
                        modprobe xxxx

                      10 bejegyzés megtekintése - 881-890 / 1,782