Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
próbáld így:
mount -t vfat /mit /hova
ubk-n van egy „néhány”…
azokat próbáltad?engem is…!!!
kérdésem az, hoyg ha ide bepasztázom azt a pár sort amit az mplayerkiír akkor meg tudjátok-e mondani, hoyg lejácca-ééé az asztali dvd?
köszi!!!
pomm egy isten vagy!!!
igen csak minden usernek van egy /.fonts könyvtára ahova beteszi amit használ
na én most telepakoltam!!!!
van benne vagy 200 font…
csupa több száz éves metszett betût… gyönyörû!!!most finomítom az opera megjelenését, hoyg emlékeztessen egy régi könyvre, de azért még olvasható legyen…
egyszer megcsinálok egy felületet kódexlapnak…
van egy kérdésem a kde-s gurukhoz:
mivel nálam nem indul sem userként sem pedig root-ként meg kell, hog kérdezzem, hoyg a kde-s alkalmazások honnan veszik a user fontokat?
azért kéne mert van vagy 2000 fontom amit bizony szeretnék felhasználni
igényes vagyok arra, hoyg mit látokmásik, gimpbe kinek sikerült azt megoldani, hoyg a fenti mennyiségû fontot tudja kezelni?
csináltam már mindent de elyzáll (adtam neki 128 ramot)maradt az a módszer, hoyg másolgatom a fontokat 400 -val és frissítek (de ez egy pöttyet uncsi )
köszi a segítséget!
😀 😀
Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni, hogy milyen programmal tudom elkészíteni azokat a POT filekat, amikkel a legtöbb linuxos program nemzetköziesítését (internationalization) megoldják. Magát a klész fájlt a kbabale programmal szeretném használni, de mivel tudom ezt a „sablon”-t megcsinálni?
[align=right][snapback]81247[/snapback][/align]Kdevelop?, Quanta?, Eclipse?
vagy agugli sem mond semmi használhatót?
na igen amikor 10 perc olvasás után felnéztem a bal felsõ sarokba és láttam, hoyg csak 17%-nál vagyok, megkérdeztem magamtól: „biztos?”
válasz: „azé annyira nem…”
szépen átlapoztam…
nagy részét én sem értettem…
a video nem az amit szeretek, csak elvállaltam, hoyg digizek egyet…viszont kérdés:
mpg -et az asztali dvd lejátsza, de úgy tudom, hogy van amikor nem, hoygan tudom megnézni, hoyg menne -e a dolog? anélkül, hogy akár (sv)cd-t vagy dvd-tmegírnám?emberi nyelven ez hol van leírva? és hogyan tudom a számomra megfelelõ infót kipréselni a fájlokból?
bocs, de agyviharom van…
😀
esetleg modul újboli betöltése?
rmmod xxxx
modprobe xxxx -
SzerzőBejegyzés