gUHU

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 1,782
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: „avatarkészítõ” progi #1970421
    gUHU
    Felhasználó

      hát átrágtam magam az mplayer manján

      nem egyszerû amit tud ez a vacak…

      a képlopást még tudja…

      Hozzászólás: Kocsma topik #1947800
      gUHU
      Felhasználó

        A linuxfoumos adatbázis mosct cca 100MB 🙂 Ennek 90%-a a fórum 🙂

        Hozzászólás: „avatarkészítõ” progi #1970419
        gUHU
        Felhasználó

          köszi vizsla!

          néha elcsodálozom, hoyg mennyit tud ez az mplayer, de nagyon utálom akkor is 😀 😀

          Hozzászólás: „avatarkészítõ” progi #1970417
          gUHU
          Felhasználó

            na ha már itt vagyunk:
            egy 760×480 -ban rögzített mpeget hogyan tudok 640×480 -ra átpakolni?
            pontosabban egy dvd-t akarok összedobni, de aprogi nyavalyog, hoyg neki szabályos PAL kell.

            nincs kedvem még egyszer 2 órányi „nyaraltunk tunéziában és rohadtul sok marhaságot felvettünk” home videót digizni 😀 :angry2:

            Hozzászólás: Slackware 10 és AC97 #1970430
            gUHU
            Felhasználó

              Nem foglalat az eszköz, hanem halk.
              [align=right][snapback]81143[/snapback][/align]

              hogy!!??? nem hallom!!!
              😀 😀 😀 😀

              nekem ilyen gondom sosem volt, mármint az AC97 -el

              Hozzászólás: Slackware 10 és AC97 #1970428
              gUHU
              Felhasználó

                artsd kilõtted?

                alap configot használsz?

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1968626
                gUHU
                Felhasználó

                  Amugy van 2 csajszi az uhu levlistán Andrea és Kata. Az utobbi idõben elég aktivak, már ami a levélírást illeti 🙂
                  [align=right][snapback]80816[/snapback][/align]

                  Kata nem csak levélírásban nagy…
                  nemrég csinált egy bemutatót a suliban ahol tanít, úgy néz ki, hoyg sikeres volt…

                  szóval jól csinálja.

                  Hozzászólás: nem látható fájlok a CD-n #1970402
                  gUHU
                  Felhasználó

                    köszi, holnap megbírkózom vele. De azt azért nem értem, hogy a hájd mér nem a  wines cuccokat rejti el inkább? eh
                    [align=right][snapback]81087[/snapback][/align]

                    ez innen már csak ideólógia és filozófia
                    😀 😀 😀

                    Hozzászólás: nem látható fájlok a CD-n #1970400
                    gUHU
                    Felhasználó

                      /dev/ide/host0/bus0/target0/lun0/part5 / ext3 defaults 1 1
                      /dev/discs/disc0/part1 /mnt/hda1 ntfs ro,auto 1 1
                      /dev/discs/disc0/part6 /mnt/hda6 ext3 defaults 1 1
                      /dev/discs/disc0/part7 /mnt/hda7 ext3 defaults 1 1
                      /dev/discs/disc0/part9 /mnt/hda9 ext3 defaults 1 1
                      /dev/discs/disc1/part5 /mnt/hdd5 vfat rw,auto,users 1 1
                      /dev/cdroms/cdrom0 /mnt/dvd auto noauto,users,ro 1 0
                      /dev/cdroms/cdrom1 /mnt/cdrw auto noauto,users,rw 1 0

                      és még mielõtt leég a hajad a mantól itt az én uhus fstabom…
                      hda -vinyó
                      hdd -vinyó

                      meg meg kell szüntetned az automountot is
                      /etc/sysconfig/automount fájlt (ami üres) törölnod kell

                      lecsatolod a cuccokat
                      umount -tal

                      aztán megcsinálod az fstabot és lehet mountolni

                      Hozzászólás: Slackware 10.0 #1955321
                      gUHU
                      Felhasználó

                        most inkább kerülök 😀 😀

                      10 bejegyzés megtekintése - 891-900 / 1,782