Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hát átrágtam magam az mplayer manján
nem egyszerû amit tud ez a vacak…
a képlopást még tudja…
A linuxfoumos adatbázis mosct cca 100MB 🙂 Ennek 90%-a a fórum 🙂
köszi vizsla!
néha elcsodálozom, hoyg mennyit tud ez az mplayer, de nagyon utálom akkor is 😀 😀
na ha már itt vagyunk:
egy 760×480 -ban rögzített mpeget hogyan tudok 640×480 -ra átpakolni?
pontosabban egy dvd-t akarok összedobni, de aprogi nyavalyog, hoyg neki szabályos PAL kell.nincs kedvem még egyszer 2 órányi „nyaraltunk tunéziában és rohadtul sok marhaságot felvettünk” home videót digizni 😀 :angry2:
Nem foglalat az eszköz, hanem halk.
[align=right][snapback]81143[/snapback][/align]hogy!!??? nem hallom!!!
😀 😀 😀 😀nekem ilyen gondom sosem volt, mármint az AC97 -el
artsd kilõtted?
alap configot használsz?
Amugy van 2 csajszi az uhu levlistán Andrea és Kata. Az utobbi idõben elég aktivak, már ami a levélírást illeti 🙂
[align=right][snapback]80816[/snapback][/align]Kata nem csak levélírásban nagy…
nemrég csinált egy bemutatót a suliban ahol tanít, úgy néz ki, hoyg sikeres volt…szóval jól csinálja.
köszi, holnap megbírkózom vele. De azt azért nem értem, hogy a hájd mér nem a wines cuccokat rejti el inkább? eh
[align=right][snapback]81087[/snapback][/align]ez innen már csak ideólógia és filozófia
😀 😀 😀/dev/ide/host0/bus0/target0/lun0/part5 / ext3 defaults 1 1
/dev/discs/disc0/part1 /mnt/hda1 ntfs ro,auto 1 1
/dev/discs/disc0/part6 /mnt/hda6 ext3 defaults 1 1
/dev/discs/disc0/part7 /mnt/hda7 ext3 defaults 1 1
/dev/discs/disc0/part9 /mnt/hda9 ext3 defaults 1 1
/dev/discs/disc1/part5 /mnt/hdd5 vfat rw,auto,users 1 1
/dev/cdroms/cdrom0 /mnt/dvd auto noauto,users,ro 1 0
/dev/cdroms/cdrom1 /mnt/cdrw auto noauto,users,rw 1 0és még mielõtt leég a hajad a mantól itt az én uhus fstabom…
hda -vinyó
hdd -vinyómeg meg kell szüntetned az automountot is
/etc/sysconfig/automount fájlt (ami üres) törölnod kelllecsatolod a cuccokat
umount -talaztán megcsinálod az fstabot és lehet mountolni
most inkább kerülök 😀 😀
-
SzerzőBejegyzés