Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A probléma megoldódott: a legfrissebbet telepítettem amit felraktál. Köszi a segítséget. Minden jót!
A probléma megoldódott: a legfrissebbet telepítettem amit felraktál. Köszi a segítséget. Minden jót!
Feltelepítve: Iptables, Iptables-utils
Nincs feltelepítve: Iptables-devFeltelepítve: Iptables, Iptables-utils
Nincs feltelepítve: Iptables-devEste leszek otthon akkor megcsinálom utána jelentkezem. Köszönöm.
Este leszek otthon akkor megcsinálom utána jelentkezem. Köszönöm.
Félreértettelek: Nekem a gyári Uhu 2.0-ás van fent. De ha frissítem a tieddel akkor elvileg ok lesz?
Félreértettelek: Nekem a gyári Uhu 2.0-ás van fent. De ha frissítem a tieddel akkor elvileg ok lesz?
Az Uhu-linux oldalról töltöttem le. Akkor gondolom a tied. Köszönöm a tanácsot, megpróbálom utána jelentkezem. Köszi
Az Uhu-linux oldalról töltöttem le. Akkor gondolom a tied. Köszönöm a tanácsot, megpróbálom utána jelentkezem. Köszi
-
SzerzőBejegyzés