Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nekem nem jön ki, mindig hibát jelez.
De nem csak ez, hanem az ezen alapuló mûveletek mind. Pl. adatbázismûvlet fent.
Vagyis nem igazán tudom mi van….
Lehet hogy ez hardverfüggõ ? VagyOS: Enyém: Mandrake 10.1.
[align=right][snapback]126869[/snapback][/align]Ez nekem uhu 1.2 alatt van, 3.3.4-es gcc-vel. Hogy hardverfüggõ, az nem valószínû, de nem tudom, mi lehet. Adattáblákhoz (sql) meg nem értek, szóval ezt a részét passzolom. Nálad mi a program kimenete?
Ez a számábrázolás hibája lesz, valószínûleg. Olyasmi, mint amikor összeadsz zsebszámológéppel 1/3-ot (0,333333…) + 2/3-ot (0,666666…) az eredmény 0,999999… lesz és nem 1 (jobb esetben persze kerekít, és a 2/3-ad utolsó jegye 7, de régebbi/egyszerûbb típusok nem). Lebegõpontos mennyiségeket épp ezért nem így kell összehasonlítani, hanem megnézni, hogy a várt értéktõl való különbsége kisebb-e egy tetszõlegesen kicsi (pl. 10E-7 nagyságrendû) epszilontól. Ha igen, a két érték azonosnak tekinthetõ. Azaz pl. if ((a*B)-c)<10E-7) esetén már valószínûleg el fogja találni a progi.
szerk: kipróbáltam az eredetit, nekem ez jött ki:
EXECUTING:
/home/gabor/teszt
Most eltalhiába tûnõdök, mert nem nézek TV-t egyáltalán ^^
így nem ismerem a rajzfilmsorozatokat se…
[align=right][snapback]126799[/snapback][/align]off: mit jelent az aláírásod? már régóta tûnõdök rajta, de nem bírok rájönni ^^
„Mz mn fszm mhrmnc cntm, mk nm mhsz, bvmht.”
[align=right][snapback]126758[/snapback][/align]Akkor tûnõdj még egy kicsit 😉
Egyébként „egy bizonyos” rajzfilmsorozat fõcímében jelenik meg, igaz, csak pár mp-re. (kár, hogy a különbözõ sorozatokban különbözõképpen sikerült szinkonizálni, ez az eleje felé levõkben van így)Fellow!
Légyszi ne küldj ilyen idiótákat a magyar Wikire… 😀
[align=right][snapback]126738[/snapback][/align]Ilyet még akkor se illene leírni, ha igazad lenne.
Ezután letöltöttem a Seti honlapjáról ezt:
setiathome-3.08.i686-pc-linux-gnu
[align=right][snapback]126571[/snapback][/align]Link? Egy guglizást azért illene megspórolnod nekünk. Amit én találtam, az két futtatható fájlról beszél, amiket manuálisan lehet indítani, ./(x)setiathome parancscsal, és kb. ennyi.
Ezt már természetesen a legelején megtettem és nem hatja meg a rendszert.
[align=right][snapback]126527[/snapback][/align]Hogyan tudnék megszabadulni ettõl a modultól?
[align=right][snapback]126492[/snapback][/align]Beírod az /etc/modules.skip fájlba.
-
SzerzőBejegyzés