Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Valami apró kis összeget én is fogok áldozni.
de nem sok mindent lehet vele kezdeni.
[align=right][snapback]124140[/snapback][/align]Mint ahogy ezzel a hibajelenséggel sem. Mit értesz ez alatt? Nem indul? Nem mûködik? Ronda? Nincsenek alkalmazásaid, amit tudnál használni?
Hiába frissítettem, maradtam mascarpone 🙁
Bár nem hiszem, hogy a pár napja kiadott rc3 második kiadása és a végleges verzió között bármi különbség is lenne.
[align=right][snapback]124116[/snapback][/align]Akkor valami hiba van, nálam simán átírta, még csak rebootolni sem kellett. Esetleg nem írtad át a sources.list-et? (persze, hogy nem, két napja raktad fel 🙂 ) Tehát /etc/apt/sources.list/synaptic->tárolók, deb rsync://rsync.uhulinux.hu/ftp/uhu/dev/packages/ ./
sor hozzáad (synapticban a típus a deb, disztribúció a ./, a köztük levõ meg az url) apt-get update && apt-get upgrade (frissítés, minden frissítés kijelölése, ill. alkalmazás gombok végignyomkodása) és lehet örülni. Eztuán a változtatást csináld vissza, ha nem akarod két hónap múlva az éppen aktuális fejlesztõi „már szétszedtük, de még nem raktuk össze” verzióra befrissíteni. (tényleg nincs sok változás, kb a firefox 1.01 érdemel említést.)Nem lehetséges, hogy ez a program nem futtatható SUID-ként?
[align=right][snapback]124015[/snapback][/align]No, utánadcsináltam, amit írtál. Az eredmény lehangoló:
gabor:~$ smb4k
The KDE libraries are not designed to run with suid privileges.
gabor:~$Szóval errõl ennyit. Persze ettõl még lehet használni sambát, meg wines megosztást, csak nem így, de ezt majd elmondják azok, akik értenek hozzá.
Ha iso-ról van szó, akkor mount -o loop /ahova_akarod /ahol_van/az_iso.iso
Amikor visszavettem a jogot ismét elindult. Miért van ez? Lehet, hogy ez nem használható így?
[align=right][snapback]123890[/snapback][/align]Pontosan hogyan hajtottad végre az akciót? Ennek kell mûködnie, valamit elírhattál.
Gcompris bár ez kicsit tanulósabb, hivatalos nevén edutainment kategória. Viszont rengeteg mindent lehet vele csimálni.
Mire is gondolsz, Tassadar?
[align=right][snapback]123766[/snapback][/align]Kit érdekel? B)
Ha nem vetted volna észre, egy trollal állunk szemben. Nehogy már elkezdj vele veszekedni.Másik az mplayer nálatok hogy viselkedik?
Nálam akadozik, hiába framedrop kapcsoló, ugyanez a film más linux, gentoo és 1.0uhu alatt kifogástalanul megy.(avi)Nálam simán mûködik.
Ez a letöltés is nekem, csak 99,9%ig jön le. 0,7 mega hiányzó részt már nem akarja… Valami nem stimmel, de valószínüleg nálam. sad.gif
Keress egy hozzád közel lakó cd-másoló jómunkásembert itt:
http://uhulinux.hu/cd?sid=KWIXXIMVKXRVXQNLHáj, nekem is pont ugyanez a bajom: a két legutóbbi wine-t próbáltam föltolni, a 20050310-et és a 200502xx-et, ./configure lefutott, a make egy órát csámcsogott (Celeron 550-es gépen), utána:
gcc: Internal error: Terminated program (cc1)
Please submit a full bug report.
See for instructions.Szontén Mascarpone.
[align=right][snapback]123768[/snapback][/align]Nem, ez nem ugyanaz a probléma, csak elsõ ránézésre. A gcc belsõ problémáinak vajmi kevés közük van egyes fejlécek hiányához. Jelen esetben próbáld meg újra kiadni a make parancsot, ott fogja folytatni, ahol félbemaradt, nem biztos, hogy újra meg fog történni. Nálam ez akkor jött elõ, amikor a memóriám néha hibázott egyet-egyet, de mindig máshol, nem reprodukálhatóan.
-
SzerzőBejegyzés