Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
megnyomtam a teszt gombot….
[align=right][snapback]123480[/snapback][/align]A telepítéskor a videokártya beállító részben volt egy teszt gomb, azt nem használtad? Nem dísznek van ott. Jelen helyzetben azt lehet csinálni, hogy belépsz, az mc nevû fájlkezelõvel elnavigálsz a /etc/X11 könyvtárba, majd az ott lévõ XF86Config fájlban a Section Device rész alatt a Driver „valami”-t átírod vesa-ra, majd startx parancscsal indítasz grafikus felületet, uhu vezérlõputon pedig beállítod a kártyádat, a teszt gomb használatával.
Próbáld meg felrakni a cpp csomagot.
De az miért van, hogy nem töltödik be automatikusan az NVIDIA videókártya modul????
[align=right][snapback]123415[/snapback][/align]Mert. Csak. Nagy baj lenne, ha neked kellene betöltened? Vagy ha elkezdenél keresgélni? egyébként meg : http://www.hup.hu/wiki/index.php/Nvidia_vi…%C3%ADt%C3%A9se
Akkor neked ez való:
http://www.hup.hu/wiki/index.php/Linux_kernel_patchel%C3%A9sKovi, ha már a topiktörlõs cipõd van rajtad: a kávézóban van egy pár topic, amit egy zoli23 nevû *** nyitott, és nettó reklám. Azokat is ki kellene szerintem takarítani. (adalék: írd be googleba a zoli23 nicket, meg amit az adott topik reklámoz. Meg fogsz lepõdni.) Köszi.
Alkalmazásokat csoportosítani inkább parancssoros – guis szerint kellene, elõbbin belül mondjuk lehetne rendszereszközök (mount, fsck, ilyenek) és userspace dolgok, utóbbin belül ablakkezelõk (*boxok, wmaker, icewm…) – de-k/widgetkészletek (kde+qt, gnome+gtk) alapján felosztani _és/vagy_ funkcionalitás szerint: iroda, levelezés, böngészés, multimédia, mittudomén.
file:///usr/share/doc/UHU/init.html
ezt etesd meg egy böngészõvel és olvasd el az eredményt.chainloader (hd0,2)+1
Na, megvan a megoldás, kturtle a neve és a kdeedu csomag része. Beszél magyarul, legalábbis a kezelõfelülete.
-
SzerzőBejegyzés