kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 3D UHU alatt #2008117
    kelemengabor
    Felhasználó

      Te biztosan 1.1.1uhu-t használsz, azért nem fordul.
      [align=right][snapback]124104[/snapback][/align]

      Blacinak sem fordult le, biztos azért, mert uhu 1.1-et használt:
      http://ubk.uhulinux.hu/1.1/blaci/blackdown…01-4.7_i386.uhu

      Hozzászólás: UHU 1.2 (Rajt!) #2008337
      kelemengabor
      Felhasználó

        na akkor most csak az elsõ install fagy le vagy az összes. és mért?
        [align=right][snapback]124524[/snapback][/align]

        Barunak egyszer lefagyott. Egyebet nem mondhatok. Próbáld ki.

        Hozzászólás: UHU 1.2 (Rajt!) #2008335
        kelemengabor
        Felhasználó

          Aggaszt egy kicsit amit BARU írt, mégpedig lefagy a telepítõ???????????
          Ki fogom próbálni és tesztelem én is , de ha lefagy a telepítõ akkor hogyan lehet feltenni????

            miii? lefagy a telepítõ? akkor ,hogy lehet installálni. ezt nem vágom. vki monnya el ,hogy miva az 1 hibával.

          Persze, jogos a pánik, eddig még mindenkinek lefagyott és senki sem tudta felrakni. Aki mégis, az csalt és kétszer kimarad a dobásból :lol:.
          Szóval komolyra fordítva, amit baru írt, azzal ebben a formában semmit sem lehet kezdeni, részletek nélkül. Elhiszem, hogy õ (meg már más is) látta a saját gépén lefagyni, de ez még nem jelenti azt, hogy a tiédre sem fog felmenni, szép is lenne.

          Hozzászólás: UHU 1.2 (Rajt!) #2008329
          kelemengabor
          Felhasználó

            Majd nyomatok kepet is az üzenetrõl.
            [align=right][snapback]124469[/snapback][/align]

            Jaj, csak azt ne! :ph34r:
            Bõven elég, ha leírod, hogy mit ír ki.

            Hozzászólás: UHU 1.2 (Rajt!) #2008328
            kelemengabor
            Felhasználó

              a gép egy kicsit régi? 32 MB RAM.
              [align=right][snapback]124472[/snapback][/align]

              Az bizony az. Kevés neki a memória. Már 1.1 telepítéséhez is 64M kell, dev listán azt olvastam, 1.2-höz már az is kevés.

              Hozzászólás: Linux Live 2.4 Adrien miért nem indul. #2008676
              kelemengabor
              Felhasználó

                Nincs véltlenül rádugva valami (nem támogatott) usb cucc, nyomtató, szkenner, webkamera, digitális kenyérpirító, ilyesmi?

                Hozzászólás: mikro betûk egyes progikban #2008234
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Nézd meg fellownál, debian destopban (vagy a faq-ban?) foglalkozik a témával. Vagy lapozz vissza, nem is rég itt volt ugyanez a probléma.

                  Hozzászólás: UHU USER Mount #2008311
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Egész pontosan az a bajom hogy van egy SMB4K nevü progi és látom is a SAMBA által megosztott álományokat csak mountolni nem tudom csak  úgy ha root ként indítom a programot.
                    [align=right][snapback]124295[/snapback][/align]

                    Akkor ezzel kell kezdeni, ha használható segítséget akarsz.

                    Hozzászólás: UHU USER Mount #2008309
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      fstab-ban, gondolom már van egy-két bejegyzés a mountolandó dolgaidnak, azok végére, az opciók közé kell felvenni az „users”-t, valahogy így: (…) defaults, users (…)
                      (ld. még: man fstab, man mount)

                      Hozzászólás: *** UHU Linux 1.2 (Rajt!) [Final] *** #1998498
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        Kaphatnék egy suorces.list-et ehhez? meg egy kis eligazítást, hogy az upgrdehez mit is kell csinálni.
                        köszi.
                        nekem nem megy a cd-rõl a frissítés, azzal próbálkoztam, de nem találja a sata vinyót. azon van az uhu 1.1, de mindig azt írja, hogy nem találta. bezzeg az ntfs-t mind behalássza az ide vinyóról.
                        [align=right][snapback]124236[/snapback][/align]

                        Simán apt-vel nem fog mûködni a frissítés, sztem kérdezz rá dev listán, hogy ilyenkor mi van.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,411-1,420 / 2,228