Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Te biztosan 1.1.1uhu-t használsz, azért nem fordul.
[align=right][snapback]124104[/snapback][/align]Blacinak sem fordult le, biztos azért, mert uhu 1.1-et használt:
http://ubk.uhulinux.hu/1.1/blaci/blackdown…01-4.7_i386.uhuna akkor most csak az elsõ install fagy le vagy az összes. és mért?
[align=right][snapback]124524[/snapback][/align]Barunak egyszer lefagyott. Egyebet nem mondhatok. Próbáld ki.
Aggaszt egy kicsit amit BARU írt, mégpedig lefagy a telepítõ???????????
Ki fogom próbálni és tesztelem én is , de ha lefagy a telepítõ akkor hogyan lehet feltenni????miii? lefagy a telepítõ? akkor ,hogy lehet installálni. ezt nem vágom. vki monnya el ,hogy miva az 1 hibával.
Persze, jogos a pánik, eddig még mindenkinek lefagyott és senki sem tudta felrakni. Aki mégis, az csalt és kétszer kimarad a dobásból :lol:.
Szóval komolyra fordítva, amit baru írt, azzal ebben a formában semmit sem lehet kezdeni, részletek nélkül. Elhiszem, hogy õ (meg már más is) látta a saját gépén lefagyni, de ez még nem jelenti azt, hogy a tiédre sem fog felmenni, szép is lenne.Majd nyomatok kepet is az üzenetrõl.
[align=right][snapback]124469[/snapback][/align]Jaj, csak azt ne! :ph34r:
Bõven elég, ha leírod, hogy mit ír ki.a gép egy kicsit régi? 32 MB RAM.
[align=right][snapback]124472[/snapback][/align]Az bizony az. Kevés neki a memória. Már 1.1 telepítéséhez is 64M kell, dev listán azt olvastam, 1.2-höz már az is kevés.
Nincs véltlenül rádugva valami (nem támogatott) usb cucc, nyomtató, szkenner, webkamera, digitális kenyérpirító, ilyesmi?
Nézd meg fellownál, debian destopban (vagy a faq-ban?) foglalkozik a témával. Vagy lapozz vissza, nem is rég itt volt ugyanez a probléma.
Egész pontosan az a bajom hogy van egy SMB4K nevü progi és látom is a SAMBA által megosztott álományokat csak mountolni nem tudom csak úgy ha root ként indítom a programot.
[align=right][snapback]124295[/snapback][/align]Akkor ezzel kell kezdeni, ha használható segítséget akarsz.
fstab-ban, gondolom már van egy-két bejegyzés a mountolandó dolgaidnak, azok végére, az opciók közé kell felvenni az „users”-t, valahogy így: (…) defaults, users (…)
(ld. még: man fstab, man mount)Kaphatnék egy suorces.list-et ehhez? meg egy kis eligazítást, hogy az upgrdehez mit is kell csinálni.
köszi.
nekem nem megy a cd-rõl a frissítés, azzal próbálkoztam, de nem találja a sata vinyót. azon van az uhu 1.1, de mindig azt írja, hogy nem találta. bezzeg az ntfs-t mind behalássza az ide vinyóról.
[align=right][snapback]124236[/snapback][/align]Simán apt-vel nem fog mûködni a frissítés, sztem kérdezz rá dev listán, hogy ilyenkor mi van.
-
SzerzőBejegyzés