Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ez mi féle hiba???
[align=right][snapback]123300[/snapback][/align]Nem esküdnék meg rá, de esélyes, hogy ezt az svgalibet 3.x-es X-hez írták, ami pár éve már kiment a divatból (és használatból). Szóval nem valószínû, hogy ebbõl lesz valami. Próbálj meg valami más logo implementációt keresni, például ezt:
http://klogoturtle.sourceforge.net/Elolvastad a „TELEPITES” nevû fájlt, vagy csak próba-szerencse álltál neki?
[align=right][snapback]123285[/snapback][/align]Szerinted? 😉
(Egyébként, te olvastad a kolléga suse kezdõben lefolytatott ámokfutását? Akkor nem kérdeznél ilyeneket :D.)A pinvin logo-ra gondolsz?
[align=right][snapback]123287[/snapback][/align]Nem, bootsplashre, legalábbis a fentiek alapján. Hogy hol van? Nézd meg a patch forrását (ugye megpatchelted a kernelforrást?), abból ki lehet találni, vagy keresgélj :).
Szervusztok! Fedora 3-am van. De sajnos most elkezdett hülyéskedni.
A progikat a ./neve paranccsal tudom futtatni, ugye. Da sajna ilyeneket ír ki:gyurman:11:49:50/mnt/tarto/ID/1/armyops-230-x86$ ./setup.sh
bash: ./setup.sh: /bin/sh: bad interpreter: Hozzáférés megtagadvaMit tudok vele tenni? Légyszi segítseek! Gyu..
[align=right][snapback]123184[/snapback][/align]milyen fájlrendszer is van azon a partíción, ugye nem valami windowsos?
De mi az a +1 ????
Tehát akkor ezt kell hozzáirnom?
title WindowsXP
chainloader (hd0,9) (+1) ??Azokat a beállításokat, ahol átállíthatom a megjelenített adatokat hol találom? Nézegettem a grafikus beállításokat de ott nem találtam semmi ilyet …
[align=right][snapback]123143[/snapback][/align]Pedig a valknutot elég grafikusan konfigolni, nem kell manuálisan fájlokat turkálni, ha erre gondolsz, szal nézegesd még egy kicsit, ott kell legyen minden. (konkrétan mit is szeretnél?)
Lehet használni a gnome-schedule nevû progit is:
http://gnome-schedule.sourceforge.net/
Ha a cvs-bõl bányászod ki, akkor magyarul fog szólni hozzád. Ebben az a jó, hogy láthatod a cron bejegyzéseket is, így megtanulhatod, hogy mit hogyan hová.Hmm, valóban… látszik, hogy mennyit használok kde-t 🙂
Akkor kapcsold ki, (úgy látom, ki van) az xscreensavert pedig be. Plusz rá kellene venni, hogy a kde indulásakor elinduljon az xscreensaver démon, mondjuk terminálba kiadod hogy xscreensaver & ezután kilépsz de bejelölöd, hogy mentse a beállításokat.Sziasztok
UHU LINUX RC3-at használok és a következõ lenne a kérdésem.
KDE grafikus rendszert használok de kevés benne a képernyõkimélõ de visszont GNOME-ban pedig elég sok van, olyan is ami nekem tetszik.Kérdés Hogy lehet azt beállítani hogy a GNOME képernyõkimélõit használja a KDE?
[align=right][snapback]123031[/snapback][/align]Van a kde-s lista alján egy olyan, hogy xscreensaver, azt válaszd, akkor azt fogja használni, amit te gnome képernyõvédõnek néztél.
frissnek friss, de ha lehet m””gfrissebb
[align=right][snapback]122935[/snapback][/align]Akkor így jártál… próbáld meg forrásból felrakni.
-
SzerzőBejegyzés