kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kelemengabor
    Felhasználó

      Ez mi féle hiba???
      [align=right][snapback]123300[/snapback][/align]

      Nem esküdnék meg rá, de esélyes, hogy ezt az svgalibet 3.x-es X-hez írták, ami pár éve már kiment a divatból (és használatból). Szóval nem valószínû, hogy ebbõl lesz valami. Próbálj meg valami más logo implementációt keresni, például ezt:
      http://klogoturtle.sourceforge.net/

      kelemengabor
      Felhasználó

        Elolvastad a „TELEPITES” nevû fájlt, vagy csak próba-szerencse álltál neki?
        [align=right][snapback]123285[/snapback][/align]

        Szerinted? 😉
        (Egyébként, te olvastad a kolléga suse kezdõben lefolytatott ámokfutását? Akkor nem kérdeznél ilyeneket :D.)

        Hozzászólás: uhu 1.1 bootsrceen #1968490
        kelemengabor
        Felhasználó

          A pinvin logo-ra gondolsz?
          [align=right][snapback]123287[/snapback][/align]

          Nem, bootsplashre, legalábbis a fentiek alapján. Hogy hol van? Nézd meg a patch forrását (ugye megpatchelted a kernelforrást?), abból ki lehet találni, vagy keresgélj :).

          Hozzászólás: sh nem megy #2006464
          kelemengabor
          Felhasználó

            Szervusztok! Fedora 3-am van. De sajnos most elkezdett hülyéskedni.
            A progikat a ./neve paranccsal tudom futtatni, ugye. Da sajna ilyeneket ír ki:

            gyurman:11:49:50/mnt/tarto/ID/1/armyops-230-x86$ ./setup.sh
            bash: ./setup.sh: /bin/sh: bad interpreter: Hozzáférés megtagadva

            Mit tudok vele tenni? Légyszi segítseek! Gyu..
            [align=right][snapback]123184[/snapback][/align]

            milyen fájlrendszer is van azon a partíción, ugye nem valami windowsos?

            Hozzászólás: Nem birok a grub-bal! #2006359
            kelemengabor
            Felhasználó

              De mi az a +1 ????

              Tehát akkor ezt kell hozzáirnom?

              title WindowsXP
              chainloader (hd0,9)    (+1) ??

              Hozzászólás: Valknut #1999430
              kelemengabor
              Felhasználó

                Azokat a beállításokat, ahol átállíthatom a megjelenített adatokat hol találom? Nézegettem a grafikus beállításokat de ott nem találtam semmi ilyet …
                [align=right][snapback]123143[/snapback][/align]

                Pedig a valknutot elég grafikusan konfigolni, nem kell manuálisan fájlokat turkálni, ha erre gondolsz, szal nézegesd még egy kicsit, ott kell legyen minden. (konkrétan mit is szeretnél?)

                Hozzászólás: Cron beállítása #2006046
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Lehet használni a gnome-schedule nevû progit is:
                  http://gnome-schedule.sourceforge.net/
                  Ha a cvs-bõl bányászod ki, akkor magyarul fog szólni hozzád. Ebben az a jó, hogy láthatod a cron bejegyzéseket is, így megtanulhatod, hogy mit hogyan hová.

                  Hozzászólás: UHU LINUX Képernyõkimélõ #2006320
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Hmm, valóban… látszik, hogy mennyit használok kde-t 🙂
                    Akkor kapcsold ki, (úgy látom, ki van) az xscreensavert pedig be. Plusz rá kellene venni, hogy a kde indulásakor elinduljon az xscreensaver démon, mondjuk terminálba kiadod hogy xscreensaver & ezután kilépsz de bejelölöd, hogy mentse a beállításokat.

                    Hozzászólás: UHU LINUX Képernyõkimélõ #2006318
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      Sziasztok

                      UHU LINUX RC3-at használok és a következõ lenne a kérdésem.
                      KDE grafikus rendszert használok de kevés benne a képernyõkimélõ de visszont GNOME-ban pedig elég sok van, olyan is ami nekem tetszik.Kérdés Hogy lehet azt beállítani hogy a GNOME képernyõkimélõit használja a KDE?
                      [align=right][snapback]123031[/snapback][/align]

                      Van a kde-s lista alján egy olyan, hogy xscreensaver, azt válaszd, akkor azt fogja használni, amit te gnome képernyõvédõnek néztél.

                      Hozzászólás: *** UHU Linux 1.2 (Rajt!) [Final] *** #1998466
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        frissnek friss, de ha lehet m””gfrissebb
                        [align=right][snapback]122935[/snapback][/align]

                        Akkor így jártál… próbáld meg forrásból felrakni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,441-1,450 / 2,228