kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: c forditó #1957323
    kelemengabor
    Felhasználó

      Csak azért kérdeztem mert meg írtam 1 phpt és azt kérdezi mivel akarom mgnyitni.

      Hozzászólás: Hol vannak a kopete fájljai? #2004698
      kelemengabor
      Felhasználó

        nem találom a fent említett könyvtárakban sem a nyelvfájlokat, sem az emoticonokat…és nekem spec. ez a 2 kéne…
        [align=right][snapback]121176[/snapback][/align]

        Milyen nyelvfájlt keresel tulajdonképpen? Ami a gui magyarítását tartalmazza vagy mit (nem használom, azért kérdezek ilyen sületlenséget 🙂 )?

        Hozzászólás: File-manager #2004251
        kelemengabor
        Felhasználó

          Krusader hiba, de mit hiányol?
          [align=right][snapback]120174[/snapback][/align]

          /usr/bin/ld: cannot find -lXinerama

          Ezt 🙂
          Egyébként próbáld meg apt-vel feltenni, valószínûleg van csomag is. Ha nem lenne, akkor xinerama-dev, (vagy hasonló nevû) csomagot rakd fel.

          Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990422
          kelemengabor
          Felhasználó

            Ez az srácok jók voltatok :))
            [align=right][snapback]120990[/snapback][/align]

            Ez most úgy hangzik, mintha legalábbis a vb-döntõn lettünk volna – résztvevõként 🙂

            Hozzászólás: Hol vannak a kopete fájljai? #2004695
            kelemengabor
            Felhasználó

              Nem lehet, hogy nem ez a csomag neve?
              [align=right][snapback]121095[/snapback][/align]

              Dehogynem, kdenetworkben van, ha jól emlékszem. A neked kellõ dolgait pedig /usr/share/kopete vagy /usr/lib/kopete alatt keresgéld. Bár, ha változtatni is akarod, azt inkább a ~/.kdestb alatt tedd.

              Hozzászólás: c forditó #1957321
              kelemengabor
              Felhasználó

                Az uhuban van alapból php telepítve? Vagy külön kell felraknom. Segítsetek plíz! Eszküsöm több topicba nem írom be.
                [align=right][snapback]120851[/snapback][/align]

                Miért nem próbálod ki? Ha tudod azt csinálni, amit akarsz, akkor örülsz, különben a 2.cdn elég sok php-kezdetû csomag van, ha jól emlékszem.

                Hozzászólás: uhu 1.2 +suse 9.2 +win xp sp2 #2004630
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Nem t’om, de mintha az utoljára általam látott suse nem grubos, hanem isolinuxos lett volna…
                  [align=right][snapback]120949[/snapback][/align]

                  Az nem a telepítõcd volt?

                  Hozzászólás: Festékpatronok állapota #2004819
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Sziasztok!

                    Mandrake alatt volt egy program, amely tudta azt mutatni, hogy melyik patronba mennyi festék van, meg volt egy-pár szervízfunkciója is (pl: patronpucolás). Ilyen nincs UHU alatt?

                    Hozzászólás: Adatvesztés #2004795
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      Valami wines segédprogi illene hogy legyen e témában, anno ha jól emlékszem dos navigator tudott valami ilyesmit csinálni (régi szép idõk 🙂 ) tehát lehetni valszeg lehet, bár nincs konkrét ötletem. gugli?

                      Hozzászólás: Chello #2004369
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        Hú, vagy 10x bootoltattam, de olyan gyorsan elszalad, hogy nem tudom elolvasni.
                        A vezérlõközpontban a hálózati eszköz kettõt ismer fel. Két hálókártya van benn egy az alaplapon, meg egy külön.
                        Asszondja: eth1 via rhine Asound Electronic
                                        eth0 Abit Computer Corporation
                        Megpróbáltam mindkettõhöz az auto ip címet. Semmi változás bár ekkor megjelent jobb alsó sarokban a hálózatkockában némi változás, de a Mozilla nem talál semmit. Mit nem csinálok jól? 🙁
                        [align=right][snapback]120714[/snapback][/align]

                        Ha a kártyákat látja, akkor csak a modult kell megnézni, erre való a scroll lock billentyû bootoláskor, illetve, az lsmod parancs (rootként kiadva), ami a betöltött modulokat listázza ki. Ha vannak hasonló nevû modulok (ez szinte biztos) akkor csak a beállításokat kell piszkálni, azt meg majd a chellos kollégák elmondják. A dhcp-s automata cím azt jelenti, hogy a vezérlõpult erre vonatkozó részénél egy pipát kell rakni, ekkor elvileg egy service network restart (ez is rootként) parancs hatására akár el is indulhatna a háló. Ha mégsem, úgy megpróbálhatod a gyuszk által írt ipconfig … parancs kiadását, majd újra a service … Ezek mit írnak ki?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,481-1,490 / 2,228