Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Csak azért kérdeztem mert meg írtam 1 phpt és azt kérdezi mivel akarom mgnyitni.
nem találom a fent említett könyvtárakban sem a nyelvfájlokat, sem az emoticonokat…és nekem spec. ez a 2 kéne…
[align=right][snapback]121176[/snapback][/align]Milyen nyelvfájlt keresel tulajdonképpen? Ami a gui magyarítását tartalmazza vagy mit (nem használom, azért kérdezek ilyen sületlenséget 🙂 )?
Krusader hiba, de mit hiányol?
[align=right][snapback]120174[/snapback][/align]/usr/bin/ld: cannot find -lXinerama
Ezt 🙂
Egyébként próbáld meg apt-vel feltenni, valószínûleg van csomag is. Ha nem lenne, akkor xinerama-dev, (vagy hasonló nevû) csomagot rakd fel.Ez az srácok jók voltatok :))
[align=right][snapback]120990[/snapback][/align]Ez most úgy hangzik, mintha legalábbis a vb-döntõn lettünk volna – résztvevõként 🙂
Nem lehet, hogy nem ez a csomag neve?
[align=right][snapback]121095[/snapback][/align]Dehogynem, kdenetworkben van, ha jól emlékszem. A neked kellõ dolgait pedig /usr/share/kopete vagy /usr/lib/kopete alatt keresgéld. Bár, ha változtatni is akarod, azt inkább a ~/.kdestb alatt tedd.
Az uhuban van alapból php telepítve? Vagy külön kell felraknom. Segítsetek plíz! Eszküsöm több topicba nem írom be.
[align=right][snapback]120851[/snapback][/align]Miért nem próbálod ki? Ha tudod azt csinálni, amit akarsz, akkor örülsz, különben a 2.cdn elég sok php-kezdetû csomag van, ha jól emlékszem.
Nem t’om, de mintha az utoljára általam látott suse nem grubos, hanem isolinuxos lett volna…
[align=right][snapback]120949[/snapback][/align]Az nem a telepítõcd volt?
Sziasztok!
Mandrake alatt volt egy program, amely tudta azt mutatni, hogy melyik patronba mennyi festék van, meg volt egy-pár szervízfunkciója is (pl: patronpucolás). Ilyen nincs UHU alatt?
Valami wines segédprogi illene hogy legyen e témában, anno ha jól emlékszem dos navigator tudott valami ilyesmit csinálni (régi szép idõk 🙂 ) tehát lehetni valszeg lehet, bár nincs konkrét ötletem. gugli?
Hú, vagy 10x bootoltattam, de olyan gyorsan elszalad, hogy nem tudom elolvasni.
A vezérlõközpontban a hálózati eszköz kettõt ismer fel. Két hálókártya van benn egy az alaplapon, meg egy külön.
Asszondja: eth1 via rhine Asound Electronic
eth0 Abit Computer Corporation
Megpróbáltam mindkettõhöz az auto ip címet. Semmi változás bár ekkor megjelent jobb alsó sarokban a hálózatkockában némi változás, de a Mozilla nem talál semmit. Mit nem csinálok jól? 🙁
[align=right][snapback]120714[/snapback][/align]Ha a kártyákat látja, akkor csak a modult kell megnézni, erre való a scroll lock billentyû bootoláskor, illetve, az lsmod parancs (rootként kiadva), ami a betöltött modulokat listázza ki. Ha vannak hasonló nevû modulok (ez szinte biztos) akkor csak a beállításokat kell piszkálni, azt meg majd a chellos kollégák elmondják. A dhcp-s automata cím azt jelenti, hogy a vezérlõpult erre vonatkozó részénél egy pipát kell rakni, ekkor elvileg egy service network restart (ez is rootként) parancs hatására akár el is indulhatna a háló. Ha mégsem, úgy megpróbálhatod a gyuszk által írt ipconfig … parancs kiadását, majd újra a service … Ezek mit írnak ki?
-
SzerzőBejegyzés