Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A mátrix az ugye egy kétdimenziós tömb most itt ugye? Akkor annak elég egy * is, ha jól emlékszem.
szerk: picit utánanéztem, tehát a definícióban és a hívásban is u. annyi * legyen (konyhanyelven)itt persze az is lehet, hogy hibas a cucc es par nap mulva javitjak.
[align=right][snapback]117237[/snapback][/align]Nem, ez uhu topic 🙂
Az volt a gond, hogy kde 3.2->3.3 váltásnál pár fájl átkerült a kdelibs-bõl a kdebase-be ill. fordítva, ami a fenti szívást eredményezi 😉 .Mit kellene csinálni (feltölteni, ilyesmi) és hol nem mûködik az eljárás? (hol akadsz el?)
Oké. Köszi. Akkor elõször megvárom az 1.2-t.
Sziasztok!
Va
[align=right][snapback]117063[/snapback][/align]Kísérletezhetsz a blackdownnal is, nálam pl simán mûködött 1.1 alatt a házibank.
Szóval ilyet akkor rendes programba ne írjak. Hogy lehet akkor elegánsan megoldani?
Köszi! Minden ok, csak az iso8859-1 helyett nekem iso10646 -om van csak (a többi szürke!)! Mit csináljak?
[align=right][snapback]116913[/snapback][/align]Gondolom, telepíteni kellene pár betûtípus-csomagot :unsure:
próbáld ki! 🙂
egyébként asszem le se fordul… tulcsordulás vagy mifene 🙂
[align=right][snapback]116749[/snapback][/align]debizonyhogy lefordul!
Ez a „c-ben azt csinál a programozó, amit akar” c. effektus. Az ilyenekbõl lesznek a segmentation fault hibaüzenetek.Nem úgy értem, hanem ha az értékét egy függvénytõl kapja mint az elõbb
(char betu=fgetc(ptr).Ez is értékadás. A függvény visszaad egy intet, aminek értéke tárolásra kerül. Ugyanaz történik, mintha azt mondanád, hogy char c=’a’; .
Köszönöm. Még egy kérdés. Az fgetc int-et ad vissza. Hogyhogy egy charnak értékül lehet adni egy int-et?
[align=right][snapback]116743[/snapback][/align]úgy, hogy a char az nem a betût képviseli, hanem annak belsõ kódját, ami egy szám. Azaz amikor egy char típusú változónak értéket adsz, akkor egy elõjel nélküli egészet tárolsz, amivel lehet számolni is.
Sziasztok!
Azért fordulok a fórumhoz, mert már sokat szenvedtem, és nem volt semmi eredménye. A gondom a következõ: Plugint szeretnék felhúzni a Mozilla 1.7.5-ösömre, UHU 1.1.1 alatt, csak azt nem tudom pontosan melyiket, és azt honnan tudom letölteni. Próbálkoztíam már sia javával, de az nem használ. A példaoldal a http://www.otpbank.hu.Meg akarom nyitni, és ez jelenik meg: „This page contains information of a type (application/x-java-vm) that can only be viewed with the appropriate Plug-in.”
Oké, és kensze. Ha okét nyomok, megjelenik a neckép plugin oldla, ahol nem találom ezt az xjavavm-et.
Tudnátok segíteni? it, honnan tölsek le? Köszönöm!
Sziasztok!
Va
[align=right][snapback]116736[/snapback][/align]tedd fel a blacdown-jre csomagot, és menni fog.
-
SzerzőBejegyzés