kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: C-kérdés #1989185
    kelemengabor
    Felhasználó

      A mátrix az ugye egy kétdimenziós tömb most itt ugye? Akkor annak elég egy * is, ha jól emlékszem.
      szerk: picit utánanéztem, tehát a definícióban és a hívásban is u. annyi * legyen (konyhanyelven)

      Hozzászólás: dpkg #2001811
      kelemengabor
      Felhasználó

        itt persze az is lehet, hogy hibas a cucc es par nap mulva javitjak.
        [align=right][snapback]117237[/snapback][/align]

        Nem, ez uhu topic 🙂
        Az volt a gond, hogy kde 3.2->3.3 váltásnál pár fájl átkerült a kdelibs-bõl a kdebase-be ill. fordítva, ami a fenti szívást eredményezi 😉 .

        Hozzászólás: dpkg #2001809
        kelemengabor
        Felhasználó
          Hozzászólás: Közzététel Mozzillánál #2002014
          kelemengabor
          Felhasználó

            Mit kellene csinálni (feltölteni, ilyesmi) és hol nem mûködik az eljárás? (hol akadsz el?)

            Hozzászólás: Mozilla #1935349
            kelemengabor
            Felhasználó

              Oké. Köszi. Akkor elõször megvárom az 1.2-t.
              Sziasztok!
              Va
              [align=right][snapback]117063[/snapback][/align]

              Kísérletezhetsz a blackdownnal is, nálam pl simán mûködött 1.1 alatt a házibank.

              Hozzászólás: C-kérdés #1989183
              kelemengabor
              Felhasználó

                Szóval ilyet akkor rendes programba ne írjak. Hogy lehet akkor elegánsan megoldani?

                Hozzászólás: jDictionary Miért??? #2001241
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Köszi! Minden ok, csak az iso8859-1 helyett nekem iso10646 -om van csak (a többi szürke!)! Mit csináljak?
                  [align=right][snapback]116913[/snapback][/align]

                  Gondolom, telepíteni kellene pár betûtípus-csomagot :unsure:

                  Hozzászólás: C-kérdés #1989180
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    próbáld ki! 🙂
                    egyébként asszem le se fordul… tulcsordulás vagy mifene 🙂
                    [align=right][snapback]116749[/snapback][/align]

                    debizonyhogy lefordul!
                    Ez a „c-ben azt csinál a programozó, amit akar” c. effektus. Az ilyenekbõl lesznek a segmentation fault hibaüzenetek.

                    Nem úgy értem, hanem ha az értékét egy függvénytõl kapja mint az elõbb
                    (char betu=fgetc(ptr).

                    Ez is értékadás. A függvény visszaad egy intet, aminek értéke tárolásra kerül. Ugyanaz történik, mintha azt mondanád, hogy char c=’a’; .

                    Hozzászólás: C-kérdés #1989175
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      Köszönöm. Még egy kérdés. Az fgetc int-et ad vissza. Hogyhogy egy charnak értékül lehet adni egy int-et?
                      [align=right][snapback]116743[/snapback][/align]

                      úgy, hogy a char az nem a betût képviseli, hanem annak belsõ kódját, ami egy szám. Azaz amikor egy char típusú változónak értéket adsz, akkor egy elõjel nélküli egészet tárolsz, amivel lehet számolni is.

                      Hozzászólás: Mozilla #1935346
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        Sziasztok!
                        Azért fordulok a fórumhoz, mert már sokat szenvedtem, és nem volt semmi eredménye. A gondom a következõ: Plugint szeretnék felhúzni a Mozilla 1.7.5-ösömre, UHU 1.1.1 alatt, csak azt nem tudom pontosan melyiket, és azt honnan tudom letölteni. Próbálkoztíam már sia javával, de az nem használ. A példaoldal a http://www.otpbank.hu.

                        Meg akarom nyitni, és ez jelenik meg:  „This page contains information of a type (application/x-java-vm) that can only be viewed with the appropriate Plug-in.”
                        Oké, és kensze. Ha okét nyomok, megjelenik a neckép plugin oldla, ahol nem találom ezt az xjavavm-et.
                        Tudnátok segíteni? it, honnan tölsek le? Köszönöm!
                        Sziasztok!
                        Va
                        [align=right][snapback]116736[/snapback][/align]

                        tedd fel a blacdown-jre csomagot, és menni fog.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,541-1,550 / 2,228