Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem mondod, hogy a live cd nem indul el?
Fájlendszer-ellenõrzést kellene csinálni, ha lehet, meg megnézni, hogy az /sbin tartalmából mi maradt. (slack megy?)
Ha az nem segít, akkor reinstall.A connection terminated-et akkor írta. amikor megszakítottad, vagy „magától”?
Amikor a sent-rcvd akármiket írta, volt netkapcsolat? Nálam ilyen esetben van, ez vmi debug info és nem kell vele foglalkozni.Más:
Hogy lehet a letölthetõ dokumentumokhoz hozzátenni? Készítettem néhány leírást, pár config fájlról, ami tán mást is érdekelne. :unsure:
[align=right][snapback]116161[/snapback][/align]Esetleg hupwiki?
Sziasztok!
DBDesigner4-t szeretnék használni. 1.1-es UHU alatt megy is szépen, 1.2-RC3 alatt viszont nem indul el. A logjában az van, hogy nem találja ezt:
libstdc++-libc6.2-2.so.3
Van vkinek ötlete?
[align=right][snapback]116032[/snapback][/align]Honnan vetted a csomagot? Tisztességes csomagkezelõ nem engedte volna feltelepülni, ha ilyen alapvetõ kellék nem áll rendelkezésre. Valamint a log idevágó része se ártana.
Nzs: milyen négyzetekbõl? Betûtípusok be vannak állítva jól?
Ez minek a rövidítése?
[align=right][snapback]116048[/snapback][/align]Annak, hogy menj ide
nézd meg az xvidcap progi oldalát (sf.net-en van) az tud videót gyártani a képernyõn folyó eseményekrõl.
smb: nothing appropriate
???
[align=right][snapback]115682[/snapback][/align]Azt jelenti: nem adtad még ki a makewhatis parancsot. Elvileg ezután kilistázza az összes man oldal fejlécét, amiben van smb sztring.
Egyébként az smb:// az valami gnome-vfs protokoll lesz, amit csak a gnome ismer, talán újabb sambához újabb gnome kell?Sziasztok!
Az a problémám, hogy semmilyen hangot nem tudok kicsalni az UHU op rendeszerbõl. A hangbeállítás valamilyen gnome-audio csomagot kér de azt sehol sem találom.
[align=right][snapback]115668[/snapback][/align]Nem az lesz az, az csak ahhoz kell, hogy a gnome alatti eseményeknek legyen hangja (tada.wav és tsai kategória). Milyen kártyád van? Bootkor pci eszközök keresésénél kiírja a típust? Hangerõ feltekerve?
megváltozott a link, de elérhetõ:
http://www.hup.hu/wiki/index.php/Linux_ker…%C3%A1l%C3%A1saegyébként a kérdés nem rossz/láma, szerintem a glibc-dev csomag felrakása hiányozhat.
-
SzerzőBejegyzés