kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: valami gond van az uhummal :( #1998810
    kelemengabor
    Felhasználó

      Nem mondod, hogy a live cd nem indul el?
      Fájlendszer-ellenõrzést kellene csinálni, ha lehet, meg megnézni, hogy az /sbin tartalmából mi maradt. (slack megy?)
      Ha az nem segít, akkor reinstall.

      Hozzászólás: Teljes 2 CD-s telepítés? #1999843
      kelemengabor
      Felhasználó

        A connection terminated-et akkor írta. amikor megszakítottad, vagy „magától”?
        Amikor a sent-rcvd akármiket írta, volt netkapcsolat? Nálam ilyen esetben van, ez vmi debug info és nem kell vele foglalkozni.

        Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990343
        kelemengabor
        Felhasználó

          Más:
          Hogy lehet a letölthetõ dokumentumokhoz hozzátenni? Készítettem néhány leírást, pár config fájlról, ami tán mást is érdekelne. :unsure:
          [align=right][snapback]116161[/snapback][/align]

          Esetleg hupwiki?

          Hozzászólás: Teljes 2 CD-s telepítés? #1999841
          kelemengabor
          Felhasználó

            Sziasztok!

            Hozzászólás: *** UHU Linux 1.2 (Rajt!) [Final] *** #1998283
            kelemengabor
            Felhasználó

              DBDesigner4-t szeretnék használni. 1.1-es UHU alatt megy is szépen, 1.2-RC3 alatt viszont nem indul el. A logjában az van, hogy nem találja ezt:
              libstdc++-libc6.2-2.so.3
              Van vkinek ötlete?
              [align=right][snapback]116032[/snapback][/align]

              Honnan vetted a csomagot? Tisztességes csomagkezelõ nem engedte volna feltelepülni, ha ilyen alapvetõ kellék nem áll rendelkezésre. Valamint a log idevágó része se ártana.

              Nzs: milyen négyzetekbõl? Betûtípusok be vannak állítva jól?

              Hozzászólás: Dc linuxra #2000962
              kelemengabor
              Felhasználó

                Ez minek a rövidítése?
                [align=right][snapback]116048[/snapback][/align]

                Annak, hogy menj ide

                Hozzászólás: Tutorial készítést segítõ program. #2000954
                kelemengabor
                Felhasználó

                  nézd meg az xvidcap progi oldalát (sf.net-en van) az tud videót gyártani a képernyõn folyó eseményekrõl.

                  Hozzászólás: Elment az smb:// #2000641
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    smb: nothing appropriate

                    ???
                    [align=right][snapback]115682[/snapback][/align]

                    Azt jelenti: nem adtad még ki a makewhatis parancsot. Elvileg ezután kilistázza az összes man oldal fejlécét, amiben van smb sztring.
                    Egyébként az smb:// az valami gnome-vfs protokoll lesz, amit csak a gnome ismer, talán újabb sambához újabb gnome kell?

                    Hozzászólás: nincs hang #2000785
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      Sziasztok!

                      Az a problémám, hogy semmilyen hangot nem tudok kicsalni az UHU op rendeszerbõl. A hangbeállítás valamilyen gnome-audio csomagot kér de azt sehol sem találom.
                      [align=right][snapback]115668[/snapback][/align]

                      Nem az lesz az, az csak ahhoz kell, hogy a gnome alatti eseményeknek legyen hangja (tada.wav és tsai kategória). Milyen kártyád van? Bootkor pci eszközök keresésénél kiírja a típust? Hangerõ feltekerve?

                      Hozzászólás: config hiba és egy kis synaptic #2000646
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        megváltozott a link, de elérhetõ:
                        http://www.hup.hu/wiki/index.php/Linux_ker…%C3%A1l%C3%A1sa

                        egyébként a kérdés nem rossz/láma, szerintem a glibc-dev csomag felrakása hiányozhat.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,561-1,570 / 2,228