Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
1, katt a lista frissítése gombra és jó lesz.
2, indulásnak fellow leírását javasolnám fellow.linuxforum.hu, de amíg ilyen gondjaid vannak, mint az 1, nem biztos, hogy egybõl kernelt forgatni kellene.2. úgy érted fizikai memóriahiba?
[align=right][snapback]115504[/snapback][/align]Akár. Nálam legalábbis amikor az volt, félóránként szállt el szó nélkül tetszõleges program. Ha nem csak 1-2 alkalmazás csinálja, hanem akármelyik, akkor kezdhetsz gyanakodni.
Az, hogy gyorsabb a fluxbox, mint KDE, nem kifejezés. Bejelentkezés után kb. 2-3 mp és a fluxbox várja kedves userét, adja meg neki, ami neki jár. KDE sajna ide beiktat egy kv-szünetet.
OFF
Tényleg, az a sok (nálam UHU alatt rengeteg) sigserv11 hibaüzenet mibõl ered, és mit takar? Konqueror nálam már anélkül szinte nem is létezik.
[align=right][snapback]115468[/snapback][/align]1, a fluxbox egy minimalista ablakkezelõ, a kde meg egy minden igényt kielégítõ(nek szánt) asztali környezet. A kettõt nincs értelme összehasonlítani.
2, szegmentálási hiba. Ha sok van belõle, mondjuk gnome alatt is, akkor memóriahiba.lehet, sõt biztos, de akkor te miért nem segítettél rajta?
lerre csak annyit szeretnék mondani, hogy fórumozó életem nagy részét olvasással töltöm, csak indokolt esetben ragadok billentyûzetet
[align=right][snapback]114505[/snapback][/align]
???
Jó, de szerinted ebben a topicban a 3. hozzászólás az mi az? Erre mondtam, hogy write-only mód off.Várakozó állásban vagyok, jön az rc3! 🙂
[align=right][snapback]113947[/snapback][/align]Megérkezett, lehet menni tesztelni 🙂
kissé félreértettél…
szóval én vagyok a szar, mert elmondtam a véleményem az ügyrõl?[align=right][snapback]114424[/snapback][/align]
Nem mondtam/gondoltam, hogy s*rember vagy. Pusztán arra akartam rávilágítani, hogy hozzászólásod nem volt túl konstruktív a probléma megoldása szempontjából. Véleményeket pedig a kávézóban illene megvitatni, a „minek neked ” típusú másikhelyettgondolkodást pedig hagyjuk meg az erre illetékeseknek. Mindazonáltal nem akartam a lelkedbe gázolni.
talán olvasgasd az UHU levlistákat, fogod látni, hogy rendszeresen segítek, ha tudok
Sajna mindenre nekem sincs idõm 🙁
legközelebb tartsd magadban az ilyen gondolatokat, jut eszembe, TE miért nem segítettél neki, majd én megválaszolom: azért mert engem könnyebb volt fikázni, mint leírni neki, hogy „dpkg -i /media/cdrom/packages/*”
???
A write-only módot kapcsold ki és ne légy morcos :ph34r:Több problémám sikeresen megoldva…
Viszont az 1 user/online gondom van.
Ezt a valaszt kaptam:
Code:PAM access module jobaratod. lasd /etc/security/access.confDe itt nemvágom mit lehet tenni…
[align=right][snapback]114345[/snapback][/align]Megnézed az adott fájlt és ha nem látszik ránézésre, hogy mit kell benne állítgatnod (ez elég valószínû 🙂 ), akkor guglival rákeresel.
minek kell neked az 1.2-rc2, ha egyszer kezdõ vagy???
miért nem jó a stabil 1.1.1?
[align=right][snapback]114391[/snapback][/align]Köszönjük részvételét és a kezdõk iránt mutatott rendkívüli segítõkészségét, türelmét, stb – stb, majd értesítjük B)
nah,
Code:./configurekész!
UtánaCode:make installis kész. Be kellett lépnem a root-ba, hogy megint beírjam, hogy make install, de feltelepült.
Beírtam, hogy mplyer , és elindította a videót, de 2 kockában, ami 300*200-as lehet kb, és ráadásul lila-zöld árnyalatokban. Miért nem színes? Jah, és nincs valami Kaffeine-hez hasonló grafikus motorja?
[align=right][snapback]114370[/snapback][/align]gmplayer
ennek jobbklikk-menüjével lehet mindenféléket csinálni, pl beállítani jól, hogy ne a fenti jelenséget produkálja lejátszás címszó alatt.Próbáltam úgy is, hogy teljes nevet írok utánna, de semmi. :blink:
[align=right][snapback]114339[/snapback][/align]Persze, mert én vagyok a *** 🙂
Szóval -S és nem -s, és megy. Akkor azt rakd újra, amit így talál. -
SzerzőBejegyzés