Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Sajnos nem megy az amit te mondtál, nem tudtam megnézni, hogy mi a csomag neve.
Sziasztok!
Sikerült valami elszúrnom a kpacgavel. Java-t telepítettem csak, de õ azóta nem akar indulni. Lehet, hogy kpacgavel kelett volna telepíteni a java-t is nem csak konzolból? 🙁
Amúgy ezt a hibaüzit küldi a progi
kpackage: relocation error: /usr/lib/./libkdefx.so.4: undefined symbol: _ZNK7QPixmap6metricEi
Mit lehet mosz ezzel kezdeni?
[align=right][snapback]114313[/snapback][/align]Nem hinném, hogy a java és a kpackage között bármi összefüggés lenne. Lehet egy sima fájlrendszerhiba is, vagy törött függõség, ebbõl nem derül ki. Fájlrendszer-ellenõrzést próbálj futtatni, ha nem segít, dpkg -s libkdefx-el nyomozd ki, melyik csomagban van ez a fájl és rakd újra az illetõ csomagot. (apt-get install –reinstall akarmi)
Hali!
Kivancsi vagyok, h. milyen Linux az, ahol nincs GCC alapbol.
[align=right][snapback]114312[/snapback][/align]Légyszíves kapcsold ki a böngészõd write-only üzemmódját.
Ebbe én is belefutottam egyszer. Kb. 3 napja 🙂 A megoldás ott van, hogy az egyik környezeti változót gcc-re írod át.
Halihó, moderátor kollégák, megint kezdõdik a szokásos bikeshed+trollkodás!
(mi a faxért kellett ezt elõhozni, kedves egyszerû felhasználó :angry2: )Valami hiba van az írásban?
[align=right][snapback]114296[/snapback][/align]Igen. A topic címében hosszú í van, ami rövid kellene legyen. Hogy miért, s mi a különbség, azt írta le fentebb kisbetu.
Sianis: glibc-dev csomag fent van? (legközelebb nyugodtan nyiss új topicot)
Begyu: szerintem az elmúlt fél évben már eldöntötte, mi a jó neki 🙂Annyit megtehetnek ,hogy ide is néha beolvasnak ,ha már én annyit megteszek ,hogy lehúzok 2 cd-t és kiirom. pont.
[align=right][snapback]114237[/snapback][/align]Ajánlom figyelmedbe ezeket a hozzászólásokat:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…t=105&p=39947&#
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…st=90&p=54051&#Elhiszem, de ezt akkor se ide, inkább a dev kukacra, ott még el is olvassák az illetékesek.
-
SzerzőBejegyzés