kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,581-1,590 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU csomagkezelõ #1974837
    kelemengabor
    Felhasználó

      Sajnos nem megy az amit te mondtál, nem tudtam megnézni, hogy mi a csomag neve.

      Hozzászólás: UHU csomagkezelõ #1974835
      kelemengabor
      Felhasználó

        Sziasztok!

        Sikerült valami elszúrnom a kpacgavel. Java-t telepítettem csak, de õ azóta nem akar indulni. Lehet, hogy kpacgavel kelett volna telepíteni a java-t is nem csak konzolból? 🙁

        Amúgy ezt a hibaüzit küldi a progi

        kpackage: relocation error: /usr/lib/./libkdefx.so.4: undefined symbol: _ZNK7QPixmap6metricEi
        Mit lehet mosz ezzel kezdeni?
        [align=right][snapback]114313[/snapback][/align]

        Nem hinném, hogy a java és a kpackage között bármi összefüggés lenne. Lehet egy sima fájlrendszerhiba is, vagy törött függõség, ebbõl nem derül ki. Fájlrendszer-ellenõrzést próbálj futtatni, ha nem segít, dpkg -s libkdefx-el nyomozd ki, melyik csomagban van ez a fájl és rakd újra az illetõ csomagot. (apt-get install –reinstall akarmi)

        Hozzászólás: c forditó #1957305
        kelemengabor
        Felhasználó

          Hali!
          Kivancsi vagyok, h. milyen Linux az, ahol nincs GCC alapbol.
          [align=right][snapback]114312[/snapback][/align]

          Légyszíves kapcsold ki a böngészõd write-only üzemmódját.

          Hozzászólás: loop eszköz mount-olása userként #1999880
          kelemengabor
          Felhasználó
            Hozzászólás: c forditó #1957302
            kelemengabor
            Felhasználó

              Ebbe én is belefutottam egyszer. Kb. 3 napja 🙂 A megoldás ott van, hogy az egyik környezeti változót gcc-re írod át.

              Hozzászólás: mikor lesz mar vegre normalis a linuxforum? #1991050
              kelemengabor
              Felhasználó

                Halihó, moderátor kollégák, megint kezdõdik a szokásos bikeshed+trollkodás!
                (mi a faxért kellett ezt elõhozni, kedves egyszerû felhasználó :angry2: )

                Hozzászólás: Vírusirtó? #1999861
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Valami hiba van az írásban?
                  [align=right][snapback]114296[/snapback][/align]

                  Igen. A topic címében hosszú í van, ami rövid kellene legyen. Hogy miért, s mi a különbség, azt írta le fentebb kisbetu.

                  Hozzászólás: c forditó #1957300
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Sianis: glibc-dev csomag fent van? (legközelebb nyugodtan nyiss új topicot)
                    Begyu: szerintem az elmúlt fél évben már eldöntötte, mi a jó neki 🙂

                    Hozzászólás: *** UHU Linux 1.2 (Rajt!) [Final] *** #1998257
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      Annyit megtehetnek ,hogy ide is néha beolvasnak ,ha már én annyit megteszek ,hogy lehúzok 2 cd-t és kiirom. pont.
                      [align=right][snapback]114237[/snapback][/align]

                      Ajánlom figyelmedbe ezeket a hozzászólásokat:
                      http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…t=105&p=39947&#
                      http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…st=90&p=54051&#

                      Hozzászólás: *** UHU Linux 1.2 (Rajt!) [Final] *** #1998250
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        Elhiszem, de ezt akkor se ide, inkább a dev kukacra, ott még el is olvassák az illetékesek.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,581-1,590 / 2,228