Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
(egyébként ha mennek fiatalkorúak is akkor azért én a helyedben ezen nagyon elgondolkodnék…. )
[align=right][snapback]114186[/snapback][/align]Ja… akkor lesz kitõl füstölnivalót lejmolni 😀 😀
Az rc2-t sikerült felpakolni, de másnap már nem indult. 😀
[align=right][snapback]113947[/snapback][/align]Hibajelenteni voltál?
Anélkül nem valószínû hogy magától megoldódik – de neked magyarázzam? (—Laszlo— -ra ugyanez.)Tux44: nem lehet, hogy más modulok is kellenek hozzá, amik korábban nem kellettek? Pl. a nevezett könyvtárban van pár snd-sb-16 kezedtû modul, próbáld meg azokat is betölteni.
Az is érdekelne, ha csak az a szokásos office csomag van fönt, és én szeretném késõbb
felteni az összes csomsgot, akkor mit kell tennem.
[align=right][snapback]114134[/snapback][/align]Synaptic nevû csomagkezelõvel hozzáadod a listákhoz, és onnantól látja. De fölösleges mindent felrakni, a zömét úgyse fogod használni 🙂 .
(ja, 1.1 alatt lehetett olyat csinálni, hogy telepítéskor beraktam a 2. cd-t a 2. cd-romba és látta+az egészet kijelölte telepítésre.)/usr/share/pixmaps
/usr/share/icons
/usr/share/fonts
stb…stb…..
[align=right][snapback]113863[/snapback][/align]Kár, hogy az alapbeállításokat /etc/gconf alatt tartja :blink:
Inkább azt lehet, hogy innen: http://uhulivecd.linuxuser.hu/php-base-dat…wnload/packages
kilesed, milyen csomagok vannak feltéve a liveban icon, font és cursor szavakkal a nevükben és megpróbálod felrakni õket stabil uhu alatt. (esetleg ubk.uhulinux.hu címen lehet õket utolérni, ha lehet.) Ez nem biztos, hogy fog sikerülni, (Emerson rendesen kidíszítette az alap uhut, nem vagyok biztos benne , hogy lehet/fogod tudni reprodukálni) de nekifuthatsz. Ha mégis megleled a csomagokat, akkor hagyományos beállítóeszközökkel beállítod, hogy az a betûtípus, ikon, háttér stb legyen, ezeket megnézed liveban. (egérkurzort spec. nem tudom hogy kell, nekem megfelel az alap.)A 2.6.9-es kernel nem rossz, két gond: ATI driver oldalán 3 lehetõség, választatunk xfree86 1,2 és 3 között. Melyiket használja az UHU 1.1 és melyiket fogja az 1.2 (ha kész lesz)? További: HSF valami soft modem PCI 56K Creative Labs 2002, nem ismeri fel semmi, lefuttattam a scanModem programot, eredmény és javaslat nekem magas. Ha bemásolom ide amit kiírt a teszt, tud valaki hozzá driver-t? Konkrét letölthetõ programra lenne szükségem, nem vagyok rendszerprogramozó.
Egyébként nem beszéltem „fatális baromságot”, itt délen még az ECS meg az nForce2-es is VIA, feltúrtam az összes boltot, SiS-rõl vannak halvány emlékek, de nem érdekel senkit mert winfosban utaznak. Poénból nézzétek meg a TPComp árlistáját, nem hittem a szememnek.
A hangkártyával kapcsolatban azt találtam ki, hogy ha nem mûködik rendesen, kiütöm az AC-t és beleteszek egy 1600 Ft-os Cmedia-t, ha valakinek van jobb ötlete vagy tud olyan típust ami tutira megy és bagóért kapható, írja meg nekem.
Thanx.
:blink:
[align=right][snapback]113710[/snapback][/align]1. ati: uhuban xorg van/lesz, a párnapja kijött gyári driver uhu 1.2 alatt ezzel nem nagyon mûködik (smp-vel legalábbis) uhu devlista alapján. Ne vegyél ilyet kategória*.
2, hsfmodem: uhu tudásbázisban van róla pár szó, hogy hogy lehet életre lehelni. Hogy tudunk-e hozzá drivert, nem derül ki, amíg nem mondasz konkrétumokat. (jöhet a felismerõprogi kimenete is). Ilyet se vegyél kategória*.
3, ac97-ek általában szoktak menni, via 82xx is, de ha olcsó kártya kell, nekem 1 fortemedia 801 csipesem van, tudom ajánlani.*: ha mégis megtetted, így jártál…
Ez most valami rekurzív függvény akar lenni? Tulajdonképpen mért nem írod le, hogy pontosan mit akarsz csinálni?
[align=right][snapback]113587[/snapback][/align]Egy progimban kéne a következõ: bekér egy sztringet,melyben lehetnek space karakterek,tehát olyan,mint egy shell parancs.
Elég egyértelmû szerintem: egy olyan fv-t, ami bekér n db sztringet, és valahogy visszaadja a db számot.
Csomagkezelõvel próbálkozz, kizárt, hogy nincs uhu csomag a cdn.
A c++-ban van ilyen, nézz utána!
[align=right][snapback]113439[/snapback][/align]C-ben is. Lásd: nagykönyv (K&R) vagy man stdarg.
Ez csak Linux alatt van? Elsõre szerintem valami hardverhiba lehet.
Személy szerint nem tetszik az ötlet (beszélgetni megyünk vagy mi, ha ott lesz egy/több laptop, akkor úgyis azt fogjuk piszkálni, valamint a sör+laptop=kár egyeletre is gondolok.), de döntsön róla a többség.
[align=right][snapback]113453[/snapback][/align] -
SzerzőBejegyzés