Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
mert a df szerint csak egy, az meg be van telve, mint atom… ^^
[align=right][snapback]113057[/snapback][/align]/dev/root 73G 29G 44G 40% /
ez hol van betelve?
Futtss még fsck-t, amíg azt nem mondja, hogy nincs hiba. reboot és utána már nem kellene panaszkodnia. Ha hibás, akkor viszont hajlamos csak olvasható módon csatolódni.Ha a saját gépedrõl küldesz, akkor akármit megadhatsz a levelezõproginak (amiben az smtp helyére localhost-ot írsz) és azzal a címmel fog elmenni.
gnome-font-properties
Gondoltad volna? 🙂Szóval szeretném feléleszteni. Ha valaki a „számba rágná” iszonyatos részletességgel,
hogy ennél a tipusnál hogyan megy a telepítés,Ui.: Az Mplayer kezelõ felülete miért tök fekete, és ha elindítok egy filmet, miért hal meg
az egész? Hogyan tudom ezt kiküszöbölni?
Tudom, hogy nagyon amatõr a kérdés, de egyszerûen nem tudom a választ… :unsure:Elõre is köszi mindenkinek a megértését!
[align=right][snapback]112848[/snapback][/align]1, szájbarágós leírás az uhu tudásbázisban van. Házi feladat megtalálni 🙂
(segítség: menü-dokumentáció pont) Csak katt és megy megoldás nincs tudomásom szerint :(.
2, Valami rosszul van beállítva. jobbklikk-beállítások alatt állítgass, én elsõ körben a hangra tippelek – más meghajtó, pl alsa (kde alatt) vagy esd gnome alatt ajánlott.Miért jobb a Mandrake kezdõknek a SuSE Linuxnál???
Ja, és a SuSE jó Linux?
Mert a Novell bizton állítja, hogy az egyik legstabilabb Linux disztribúció.
[align=right][snapback]112728[/snapback][/align]1, Mindkettõ kezdõknek van kitalálva, hogy melyik a jobb, azt neked kell eldöntened (mielõtt még egymásnak ugranának a kollégák <_< )
2, jó Linux – mit értesz ez alatt? Mûködik. Sokaknak. Sokan meg szívnak vele, lásd suse topicok. De ez majdnem minden terjesztésre igaz 😉
3, Hát, ha õk mondják, akkor biztos úgy is van.
Vagy nem, de akkor is el kell adni 😆Ugyhogy megvárom a véglegest.
[align=right][snapback]112469[/snapback][/align]Inkább vedd fel a kapcsolatot a dev listával, különben csak várhatod, hogy kijavítják.
title Windows
chainloader (hd0,2)+1csak így simán sem megy?
Meg tudja nekem valaki mondani, hogy a telepítõben levõ frissítés rc1-et is frissít-e?
[align=right][snapback]112322[/snapback][/align]Nem. Csak 1.0 és 1.1. apt-cdrom add (vagy sources.list szerkesztés) és apt-get update, apt-get upgrade kell ilyen esetben. Látod Bepe, ez ilyen bonyolult. 😛
A synapticos- kattintgatós algoritmust meg le se írom.Még csak egy kérdés: ha ezeket kiírom cd-re, akkor mûködni fog? Mármint gondolom, ekkor kéne az apt-cdrom. Meg a Package file-nak a CD gyökerében kell lenni, vagy elég egy alkönyvtárban?
[align=right][snapback]112402[/snapback][/align]Igen, mûködni fog. A Package fájl meg legyen ott, ahol a generálásakor volt. Lehet úgy is, hogy a csomagok szülõkönyvtárában adod ki, és a cd gyökerébe kerül a csomagok meg egy alkönyvtárba, vagy minden a cd gyökerébe. Ha nem tévedek, az apt-cdrom akárhol megtalálja.
-
SzerzőBejegyzés