kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,621-1,630 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Krumpli #1998164
    kelemengabor
    Felhasználó
      Hozzászólás: Package List #1998119
      kelemengabor
      Felhasználó
        Hozzászólás: dn telepitése, linuxos alapok (nagyon alapok) #1996327
        kelemengabor
        Felhasználó

          Mit csinálhatok rosszul?
          [align=right][snapback]111857[/snapback][/align]

          Mik vannak a cd-n, amit kiírtál? Egy db iso fájl vagy több minden, amirõl sejtésed sincs, mi lehet?
          Elõbbi esetben rosszul írtad ki a cdt, utóbbi esetben lásd Vector hozzászólását.

          Hozzászólás: Mindenféle 1ben #1997403
          kelemengabor
          Felhasználó

            THX!
            Bocs h’ nem vettem eszre, maskor kitartobban fogok keresni, de azt leírhatnad, hogy a cvs -el leszedett lomot,hogy kell telepíteni.
            [align=right][snapback]111760[/snapback][/align]

            ./autogen.sh
            make
            make install
            Legalábbis gnome-os cuccoknál így szokás. Más kérdés, hogy elsõre nem szokott sikerülni (függõségek és az automake-1.4 hiánya miatt), de errõl majd akkor, ha tényleg szükséged lesz rá 🙂

            Hozzászólás: Mindenféle 1ben #1997401
            kelemengabor
            Felhasználó

              Hi!
              Azt szeretném megkérdezni, hogy HOGYAN kell egy forrast leforditani?
              Pontosabban a kdesktop-1.3.1 -et leszedtem  cvs-el és nem tudom hogyan kell uhu alatt feltenni mert nem találtam meg gyikban, hogyan-ban sem a csomag forditast csak a kernellel kapcsolatban.
              Légyszi irjon mar valaki vissza mert nem tom megnézni a neptunt, windoze-t meg nem akarok visszatenni…
              [align=right][snapback]111749[/snapback][/align]

              Neptunról már 100* elmondtuk, hogy rdesktop-pal megy, keress rá. Nem kell cvs-sel szívni, alapból fenn van.

              Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990234
              kelemengabor
              Felhasználó
                Hozzászólás: nvidia install howto #1995590
                kelemengabor
                Felhasználó

                  dpkg -l | grep kernel-source
                  [align=right][snapback]111557[/snapback][/align]

                  Hozzászólás: Mindenféle 1ben #1997383
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Valaki modott vmi olyasmit itt a fórumon, hogy maunálisan berhelte át a menü tartalmát. Azt hol lehet?
                    [align=right][snapback]111502[/snapback][/align]

                    rtfm, uhu dokumentációban le van írva minden az uhu-menu programról, hogy mûködik, mit s hol kell módosítani, stb.

                    Hozzászólás: Teszt és tuning #1996397
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      Ubench AVG:    94912
                      root:/home/bepe/ubench#

                      Hozzászólás: Mindenféle 1ben #1997379
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        Hali…

                        Van megint egy problemmám. Itt van ez a menüeditor vagy micsoda, amivel szeretném szerkeszteni a megjelenését a menünek, de nem megy. Nem tudom miért. Amikor elmentem, hogy akkor ez az ikon legyen ez és ez mellett, újraindítom a graf felületet és akkor is ugyan az van ott, mint azelõtt. A semmi…
                        [align=right][snapback]111431[/snapback][/align]

                        A jó öreg kdemenueditor bug újra lecsap 😀 😀 😀
                        Keress rá, van megoldás.
                        A panelek egyesítése meg nem kunszt, legalábbis gnome alatt nem (jobklikk-áthelyezés az egyes elemeken), gondolom kde alatt is simán megoldható. (de nem írod, mit használsz)

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,621-1,630 / 2,228