Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Mit csinálhatok rosszul?
[align=right][snapback]111857[/snapback][/align]Mik vannak a cd-n, amit kiírtál? Egy db iso fájl vagy több minden, amirõl sejtésed sincs, mi lehet?
Elõbbi esetben rosszul írtad ki a cdt, utóbbi esetben lásd Vector hozzászólását.THX!
Bocs h’ nem vettem eszre, maskor kitartobban fogok keresni, de azt leírhatnad, hogy a cvs -el leszedett lomot,hogy kell telepíteni.
[align=right][snapback]111760[/snapback][/align]./autogen.sh
make
make install
Legalábbis gnome-os cuccoknál így szokás. Más kérdés, hogy elsõre nem szokott sikerülni (függõségek és az automake-1.4 hiánya miatt), de errõl majd akkor, ha tényleg szükséged lesz rá 🙂Hi!
Azt szeretném megkérdezni, hogy HOGYAN kell egy forrast leforditani?
Pontosabban a kdesktop-1.3.1 -et leszedtem cvs-el és nem tudom hogyan kell uhu alatt feltenni mert nem találtam meg gyikban, hogyan-ban sem a csomag forditast csak a kernellel kapcsolatban.
Légyszi irjon mar valaki vissza mert nem tom megnézni a neptunt, windoze-t meg nem akarok visszatenni…
[align=right][snapback]111749[/snapback][/align]Neptunról már 100* elmondtuk, hogy rdesktop-pal megy, keress rá. Nem kell cvs-sel szívni, alapból fenn van.
dpkg -l | grep kernel-source
[align=right][snapback]111557[/snapback][/align]Valaki modott vmi olyasmit itt a fórumon, hogy maunálisan berhelte át a menü tartalmát. Azt hol lehet?
[align=right][snapback]111502[/snapback][/align]rtfm, uhu dokumentációban le van írva minden az uhu-menu programról, hogy mûködik, mit s hol kell módosítani, stb.
Ubench AVG: 94912
root:/home/bepe/ubench#Hali…
Van megint egy problemmám. Itt van ez a menüeditor vagy micsoda, amivel szeretném szerkeszteni a megjelenését a menünek, de nem megy. Nem tudom miért. Amikor elmentem, hogy akkor ez az ikon legyen ez és ez mellett, újraindítom a graf felületet és akkor is ugyan az van ott, mint azelõtt. A semmi…
[align=right][snapback]111431[/snapback][/align]A jó öreg kdemenueditor bug újra lecsap 😀 😀 😀
Keress rá, van megoldás.
A panelek egyesítése meg nem kunszt, legalábbis gnome alatt nem (jobklikk-áthelyezés az egyes elemeken), gondolom kde alatt is simán megoldható. (de nem írod, mit használsz) -
SzerzőBejegyzés