kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,631-1,640 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948361
    kelemengabor
    Felhasználó

      De van vki aki már próbálta?

      Hozzászólás: k3b & Kde 3.2 #1996707
      kelemengabor
      Felhasználó

        Szerintem nyomj egy apt-get upgrade -t és utána próbálkozz újra. Az a 247 not upgraded csomag kavarhat be.

        Hozzászólás: SOS! Céges hálózati összeomlás #1996698
        kelemengabor
        Felhasználó

          Próbálj meg egy kis helyet felszabadítani, szerintem az a baj.

          Hozzászólás: UHU Linux Live 2.2 #1986945
          kelemengabor
          Felhasználó

            Sikerült letöltenem a Live 2.2 ISO-t. Mivel jelenleg csak doze van a gépemen, megoldható-e a képfájl hibátlanságának ellenõrzése Win alatt? Ha igen milyen progival, és hol érhetõ el?
            Köszönöm: szolim :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:
            [align=right][snapback]109167[/snapback][/align]

            Total commandered gondolom van. Enter az md5 fájlon és elvileg számolja is. (legyen u.azon könyvtárban mint az iso)

            Hozzászólás: Internet Explorer + ActiveX #1996552
            kelemengabor
            Felhasználó

              Ha konzolt használsz. akkor a /home/$userdir$/.bashrc file-ba (ha nincs, hozd létre) beírt scripteket mindig lefuttatja.
              Ha X, akkor
              [align=right][snapback]110794[/snapback][/align]

              …. ha nyitsz egy terminált, a .bashrc akkor is lefut 🙂
              Ha már indítószkript, akkor a „szolgáltatás létrehozása” címszóra keress rá, vagy az /etc/rc.boot alá pakold be, ami kell. (különbség: elõbbi esetben futási szintenként adható meg, mikor induljon el, utóbbi esetben mindig lefut.)

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948349
              kelemengabor
              Felhasználó

                Szerintem gyalúlni kéne ezt a sok felesleges offtopicot. Kár bezárni ,ha lehet törölni is  😀 . Egy hónapja ,még csak 2 topic volt itt ( kocsma ,meg a lányok ) és most ?  van vagy 100 felesleges.
                [align=right][snapback]110700[/snapback][/align]

                Az offtopic szerintem még nem baj, közösségi élet vagy hasonló címszó alatt, viszont a havi rendes windows-szidó topicoknak tényleg gyalu 🙂 . Magam részérõl a flame-gerjesztõket is kirúgnám pár napra gondolkodni, nagyon nem tetszik amit egyesek mûvelnek (vö ma délutáni kiakadásom). Nem beszélve a netikettrõl, amit ugye lépten-nyomon a kezdõk orra alá dörgölünk, csak épp a flémek szûrését nem (sem) sikerült még megvalósítani :(.

                Bbt: ugyan ki nyavajogna egy bezárt veszekedõs topic miatt?

                Kisbetu: nyugodtan töröl(tes)d a kérdéses luzert.

                Hozzászólás: cinelerra 1.2.2 #1996582
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Valszeg a make install nem fejezõdött be korrekten, azért nincs meg az i686/cinelerra fájl. Make végén mit ír?

                  Hozzászólás: „a linux jövõje a fórumozók szerint” #1992718
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Komolyan gondolod, hogy be kellene szállnom a linux fejlesztésébe? Nincs abban így (nélkülem) is elég hiba????
                    Péter
                    [align=right][snapback]110558[/snapback][/align]

                    Figy, nem csak az a fejlesztés, hogy drivert írsz egy eddig nem támogatott hw-hez, én se foglalkozom ilyesmivel, pont az általad említett ok miatt. De lehet millió mást, hibavadászni, disztrot tesztelni, doksit fordítani, magyarítani, mittudomén, amihez nem kell programozni tudni. Ilyesmire gondoltam. Picit több meló, mint a windows szidása, de legalább van értelme.

                    Hozzászólás: „a linux jövõje a fórumozók szerint” #1992711
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      Aha, értem.

                      Hozzászólás: „a linux jövõje a fórumozók szerint” #1992708
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        Szép a grafikon, csak jó lenne valami forrásmegjelölés. Ugye nem az ujjadból szoptad?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,631-1,640 / 2,228