Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Esetleg forrásból fordítani egyet (nem mintha én ezt meg tudnám csinálni 🙁 )???
Péter
[align=right][snapback]110462[/snapback][/align]Valószínûbb, hogy úgysem lesz jó, mint az, hogy igen. Vagy visszateszed az 1.1-es verzió kde-jét vagy upgrade 1.2-devre, jobb ötletem nincs. Esetleg visszatúrhasz az uhu kezdõ/haladó lista archívumába, hátha van valami a témáról.
rdesktop, vagy 1.2 alatt tsclient is van már. iexporert meg felejtsd el.
hangsúlyozom, h akkor tudok menni, ha vkivel szolnokon találkozódok, ugyanis a tájékozódási képességem 0;
[align=right][snapback]110332[/snapback][/align]Egyrészt:
http://www.terkepcentrum.hu/index.asp?go=m….50&x=307&y=174
Másrészt:Elvira menetrend
Nem értem, mi a probléma. (meg, hogy ff-ben erre a linkre kattintva miért nem jön be az oldal? :blink: ) A hármas vágányt megtalálni meg nem lehet akkora kunszt 🙂mondjuk 7tõl 11ig. de ezt csak hasraütve mondom.
[align=right][snapback]110124[/snapback][/align]Jó, de akkor szállást is foglaljatok valahol 😉
Komolyan: Elvira szerint az utolsó épkézláb (amivel nem reggelre érek haza) vonat Db-be este 8-kor indul 🙁 . Vagy: utolsó busz 20.45-kor, Egerbe (nekem az is jó, kétlaki vagyok 🙂 ).
Több vidéki várossal is hasonló lehet a helyzet.Köszönöm. Tudtam, hogy valami hülyeség…
Felteszek még egy hülye kérdést :
Többször láttam mutató deklarálásakor, hogy a csillagot máshova rakják. Mi a különbség pl.Code:*char puffer[100];
char* puffer[100];
char * puffer[100];
char *puffer[100];ezek között?
[align=right][snapback]110061[/snapback][/align]Az utolsó 3 ugyanaz, az elsõ meg így önmagában szintaktikailag hibás.
Nekem meg a KDE-s menük nem jelennek meg az Uhu 1.1.1 alkalmazások menüjében.
Ez lehet a KDE újabb verziója miatt?
[align=right][snapback]109668[/snapback][/align]Ha ubk-ról frissítettél akkor igen.
az ábrákkal abszolúte nincs kedvem szórakozni
No, ezért mondtam, hogy -s 🙂
Az a silent rövidítése, hatására nem kérdez fölöslegesen, csak dolgozik -> ábrák kidobhatók.1, más sima felhasználóként mi történik? Ha megy, akkor rm -rf .gconf a home-odban
2, ld fellow faq.1. Semmi se zárja ki, hogy odakerüljön de mielõtt berakom legyen a lehetõ leghibátlanabb.
2. Mit csinál az -s kapcsoló?
3. Szerintem ezt már beleírtam valahova.
Te milyen disztrót használsz?
[align=right][snapback]109395[/snapback][/align]1,
-
SzerzőBejegyzés