Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jah nem idevág de valaki esetleg el tudja mondani röviden mi az a CVS ? MEg hogy hogy lehet használni ?
[align=right][snapback]109018[/snapback][/align]http://www.hup.hu/wiki/index.php/CVS – dióhéjban, magyarul.
http://developer.gnome.org/tools/cvs.html
Ez pl. gnome-os, de alapvetõen elmagyarázza mire való/hogyan használandó a cucc.kovi!
Ha a kézi mount nem mûködik, akkor mi van?
[align=right][snapback]109490[/snapback][/align]Baj. (komolyan, most erre a kérdésre mit vártál?)
Valszeg te nyomtál el valamit, de részletezd. Mit adsz ki, mit válaszol, ilyenek.Az csak rootként fut.
[align=right][snapback]109595[/snapback][/align]De csak amíg be nem állítod, hogy userként is menjen 🙂
Két kérdésem lenne UHUH 1.1.1 -el kapcsolatban:
I.
Létezik-e Gnome2 alá grafikus telefonos modemes
ppp tárcsázó mint KDE alat a KPPP?( – kapcsolat alatt Gnome tálcára tehetõ
– Gnome környezetben gyorsabban indul
– user is jogosult használni
– stb… )
II.Véletlen találtam rá a _telepített_ csomagok között
a Corel Photopaint 9-re (ami nem szabad szoftver)
de az /usr/bin könyvtárban nem találtam a
photopaint.bin fájlt.Hibásan települt, vagy mivel nem GPL-es kell még
valami hozzá?Válaszokat elõre is köszönom: J.B.P.
[align=right][snapback]109581[/snapback][/align]1, uhu-dialer gtk-s, tálcára bármi le lehet rakni, csak figyelmeztetõ területre nem. Egyébként megpróbálhatod pl a wvdialt belõni (parancssoros, nem bonyolult) és a gnome-appletek közül a modem-ledek nevût ráereszteni (kattintásra kiad egy kapcsolódási/bontási parancsot, ez lesz a wvdial).
2, az kizárt dolog, mer nem tudom 🙂
Szerintem nézd meg a névjegyét, mert max a gimp lehet az, amit te láttál. Corel akármi ki van zárva.A következõt kopipészteld a címsorba:
file:///usr/share/doc/UHU/init.html
ill. ami ennek az utolsó sorában van.Két észrevétel:
1, Ezt inkább a hupwikibe lenne praktikus begyömöszölni, egyrészt, mert valószínûbb, hogy megtalálják, másrészt, bárki belejavíthat.
2, Ha lamerbarát módon magyarázol, akkor ajánlom figyelmedbe az -s kapcsolót, ezzel a telepítés menetérõl szóló rész lényegesen egyszerûbbé válna. (na ezért való wikibe)
3,Lehet, hogy telepítve lett néhány ütközést okozó könyvtár. Kérlek olvasd el az APPENDIX C: INSTALLED COMPONENTS a README fájlban, hogy megtudd hogyan lehet ezt kideríteni.
kiegészítés: ha a kernelt frissítettük, újra kell telepíteni, mivel megváltozott a modulok helye (/lib/modules/$uname -r)
Köszi’! Killall honlapjának a címét beírnád? Nem találtam sem az aláírásában, sem a profiljánál.
[align=right][snapback]108956[/snapback][/align]Szerintem Vizslara gondolt, õ foglalkozott ilyesmivel.
Rendszerindításkor.
[align=right][snapback]109166[/snapback][/align]Pontosan a hiba:
ha ptal-t betölti (a sevice-szel vagy manuálisan), akkor nem nyomtat, nem látja az usb-t.
Ha a ptal-t nem töltöm be, akkor rendesen nyomtat, ha betöltöm és leállítöm, akkor berhelni kell még.
Ha a service-szel betölti a ptal-t, akkor a pl és az usb_storage kernelmodul betöltésénél kiírja, hogy az eszköz már használatban van. Pedig 99-re állítottam a sorrendet.
[align=right][snapback]109127[/snapback][/align]Akkor, már csak ez utóbbit nem értem. A rendszerindításkor írja ezeket, vagy a service indításkor? Mi van, ha megpróbálod elõtte rmmod-dal kiszedni ezt a két modult? Mit értesz berhelni kell még alatt?
-
SzerzőBejegyzés