Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
most kaptam mailban ezt a szórólapot.
amennyiben nem kamu, úgy az utóbbi idõk legsúlyosabb vállalkozását köszönthetjük
(én kb 10 percig röhögtem rajta) yesss 😆 😆 😆 😆 😆 😆
[align=right][snapback]104683[/snapback][/align]sziasztok
nem biztos hogy ide illik a kérésem vagy hogyis mondjam deeee én személy szerint örülnék ha a következõ uhu linux disztribbe lenne alapbol mysql stb.. szal ne keljen vele ennyit szenvedni 🙂 szerintem nem rossz ötlet mert nagyon sokan használják 🙂
hát csak ennyi lenne 🙂
bye all
[align=right][snapback]104645[/snapback][/align]Ez nem ide való. Egyrészt, mivel itt a fórumról folyna a beszélgetés, másrészt, uhu fejlesztõk nem fórumoznak. Az uhuban meg benne van a mysql, csak a 2.cd-n.
mert nem akart müködni a „force-owervrite”-os trükk,
[align=right][snapback]104659[/snapback][/align]Pedig kellene/szokott menni. Na mind1, lényeg, hogy sikerült.
Rövid fórumkeresõ használat után:
http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…967&#entry90967szerk: ehhez már gugli is kellett:
http://mozilla.fsf.hu/thunderbird/faq.html#q2.1nekem ott nem talál semmilyen filet… nem kell még egy /archives/ az /apt/ és a /kdeizé közé?
mert megnéztem filekezõlben, nekem ott vannak a csomagok..
[align=right][snapback]104647[/snapback][/align]Az lesz az, csak már nekem is este van 🙂
Hú, akkor próbálkozhattam…
Errõl a Fakármennyi funkcióbillentyûrõl tudsz közelítést adni, merre találom õket?
[align=right][snapback]104650[/snapback][/align]Nálam a billentyûzet tetején vannak, négyesével csoportosítva és 1-12-ig számozva. 🙂
Talán a 3. vagy 4. az, de ki van írva a grub képernyõn, butaságot meg nem akartam írni.Az rc1-bõl szabad (és érdemes) az újabb csomikat felapkoni az 1.1-re? Nem lesz belõle gáz? Nem szívesen cseszném el a mûködõ rendszeremet, de szívesen frissíteném mondjuk a gnome-ot…
Mi a véleményetek? :blush:
[align=right][snapback]104475[/snapback][/align]Szabadni szabad, de garancia term. nincs :). 1.1 frissítést még nem néztem, de nagyrészt már mûködik, egy-két egzotikus hardverrel (usb szkenner pl.) vannak még számottevõ gondok (devlista alapján). Szerintem nem lesz probléma, legalábbis olyan, ami újratelepítést igényelne. (neki is futok nemsokára.).
acpi=force – parancssorba beírtam. Visszajelzést nem adott (nem tudom, várható ilyenkor egyáltalán?)
Remélem, Te is így gondoltad, hogy parancssorba írjam be. (Még eléggé a kezdõ szinten vagyok.)
[align=right][snapback]104637[/snapback][/align]Nem. A kernelparamétert a sárga grub képernyõn kell beírni. (bár van egy Fakármennyi funkcióbillentyû, amivel kényelmesen átpöckölheted)
Ja, ha azért telepíted a cvs verziót, mert az majd hátha automatice magyar, akkor ki kell ábrándítsalak: neked kell a beállításoknál átállítani. (GUI fül)
Ez nem megbolondulás, hanem a csomagkezelõ mûködés közben 🙂 (ld apt-get nem mûködik topicban a hozzászólásomat)
Erre az a megoldás, hogy
dpkg -i –force-overwrite /var/cache/apt/kdeizé
mindegyik ilyen nem települõ kdeizére. -
SzerzőBejegyzés