kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,711-1,720 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Prism telepítés #1989843
    kelemengabor
    Felhasználó

      Fõleg az a bajpom hogy net nélkül nincs apt-getem.
      [align=right][snapback]104063[/snapback][/align]

      1. telepítõcd+apt-cdrom add? Bár valszeg fent van, „dpkg -l pcm* ” parancsra ha kiírja a verziót, akkor rendben van.
      Viszont, ha a modprobe betölti, akkor még a wlan.confot is meg kellene szerkesztgetned. Más ötletem nincs :(.

      Hozzászólás: DCPlusPlus #1987790
      kelemengabor
      Felhasználó

        ezt igy csináltam csak a jelszohoz nem enged beirni semit
        [align=right][snapback]104029[/snapback][/align]

        Lefogja a kezed és nem tudsz gépelni? 😀
        Ha nem látod, az normális, beírod, enter és ha eltaláltad, root vagy.

        Hozzászólás: Prism telepítés #1989841
        kelemengabor
        Felhasználó

          De vannak csak elnéztem. Viszont nem sok hasznuk van mivel nem mûködnek. A PCMCIA-cs csomagot telepítenem kell vagy csak kizippelnem és úgy forrásként otthagyni a /usr/src/pcmcia-cs-3.2.8-ban? Ha telepíteni is kell akkor hova tegyem?
          Nincs is wlan-ng.opts-fájlom. Csak wlan-ng -m wlan-ng.conf, wirelles.opts-om. Tipp?
          [align=right][snapback]104036[/snapback][/align]

          Csomagból tedd fel, apt-get-tel: apt-get install pcmcia-cs.
          Nálam /etc/wlan/wlan.conf van, valszeg ezt kell módosítani, csak más a neve.
          Nem mûködnek alatt azt érted, hogy a modprobe nem tölti be?

          Hozzászólás: Elromlott Mysql a perlben? #1989638
          kelemengabor
          Felhasználó

            Gyanús, hogy a naprakész frissítésekkel ronthattam el a dolgot – ami az UHU-nak amúgyis egy gyenge pontja.
            [align=right][snapback]102970[/snapback][/align]

            Honnan és mit frissítettél? Ha dev ágból, akkor ne csodálkozz. 😮

            Hozzászólás: DCPlusPlus #1987788
            kelemengabor
            Felhasználó

              Hogyan próbálod?
              Nyitsz egy terminált, su parancs kiad, jelszó bepötyög, telepít.

              Hozzászólás: Magyar népdal remix #1990958
              kelemengabor
              Felhasználó

                Nem vicces.
                Valaki legyen szíves és moderálja ki ezt a topicot. Kösz.

                Hozzászólás: DCPlusPlus #1987782
                kelemengabor
                Felhasználó

                  segitséget szeretnék kérni uhura szerettem volna feltelepiteni az uhusdct a kpackage segitségével de a root jelszot nemengedi megadni
                  [align=right][snapback]103826[/snapback][/align]

                  kpackage-t tessék elfelejteni. synaptic vagy apt-get használata javasolt.

                  Hozzászólás: Prism telepítés #1989838
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    root:/# modprobe prism2
                    prism2_cs prism2_pci prism2_plx prism2_usb
                    root:/# modprobe prism2_

                    Uhu 1.1 alatt nekem ilyenek vannak, neked nincsenek?
                    Másrészt, elolvastam az elsõ hozzászólásban linkelt doksit, (jókor jut eszembe… lehet kövezni 🙂 ) az alapján a _cs végû modul kell, akár az orinoco, akár a prism is jó lehet. Ezenkívül, fel kell raknod a pcmcia-cs csomagot, ha nem lenne fenn. Ezután meg kell szerkesztgetni az /etc/pcmcia/wlan-ng.opts fájlt, majd ifconfigokkal életre lehelni a netet, a leírtaknak megfelelõen. (vi használata persze nem kötelezõ 🙂 )

                    Hozzászólás: Boa telepítése UHU-ra #1990897
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      Heloo

                      Jaja van linuxos verziója,
                      de ez csak egy sima .zip file.
                      Elvileg Source formátumban de ez az h nem találtam semmi olyat amivel felrakni kéne.
                      Apt-cache meg szegmentálási hibát ír.
                      [align=right][snapback]103788[/snapback][/align]

                      apt-cache nem írhat szegmentálási hibát, hogyan sikerült rávenned? Kimenetet tudnál ide másolni? (Csak kíváncsiságból)
                      A boa-nak hol van a honlapja?

                      Hozzászólás: Apt-Get install #1990630
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        Most lefuttatom az apt-get upgrade parancsot…hármonegyed órát ír ki, remélem aztán jó lesz, egyébként ez mit csinál?

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,711-1,720 / 2,228