Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Fõleg az a bajpom hogy net nélkül nincs apt-getem.
[align=right][snapback]104063[/snapback][/align]1. telepítõcd+apt-cdrom add? Bár valszeg fent van, „dpkg -l pcm* ” parancsra ha kiírja a verziót, akkor rendben van.
Viszont, ha a modprobe betölti, akkor még a wlan.confot is meg kellene szerkesztgetned. Más ötletem nincs :(.ezt igy csináltam csak a jelszohoz nem enged beirni semit
[align=right][snapback]104029[/snapback][/align]Lefogja a kezed és nem tudsz gépelni? 😀
Ha nem látod, az normális, beírod, enter és ha eltaláltad, root vagy.De vannak csak elnéztem. Viszont nem sok hasznuk van mivel nem mûködnek. A PCMCIA-cs csomagot telepítenem kell vagy csak kizippelnem és úgy forrásként otthagyni a /usr/src/pcmcia-cs-3.2.8-ban? Ha telepíteni is kell akkor hova tegyem?
Nincs is wlan-ng.opts-fájlom. Csak wlan-ng -m wlan-ng.conf, wirelles.opts-om. Tipp?
[align=right][snapback]104036[/snapback][/align]Csomagból tedd fel, apt-get-tel: apt-get install pcmcia-cs.
Nálam /etc/wlan/wlan.conf van, valszeg ezt kell módosítani, csak más a neve.
Nem mûködnek alatt azt érted, hogy a modprobe nem tölti be?Gyanús, hogy a naprakész frissítésekkel ronthattam el a dolgot – ami az UHU-nak amúgyis egy gyenge pontja.
[align=right][snapback]102970[/snapback][/align]Honnan és mit frissítettél? Ha dev ágból, akkor ne csodálkozz. 😮
Hogyan próbálod?
Nyitsz egy terminált, su parancs kiad, jelszó bepötyög, telepít.Nem vicces.
Valaki legyen szíves és moderálja ki ezt a topicot. Kösz.segitséget szeretnék kérni uhura szerettem volna feltelepiteni az uhusdct a kpackage segitségével de a root jelszot nemengedi megadni
[align=right][snapback]103826[/snapback][/align]kpackage-t tessék elfelejteni. synaptic vagy apt-get használata javasolt.
root:/# modprobe prism2
prism2_cs prism2_pci prism2_plx prism2_usb
root:/# modprobe prism2_Uhu 1.1 alatt nekem ilyenek vannak, neked nincsenek?
Másrészt, elolvastam az elsõ hozzászólásban linkelt doksit, (jókor jut eszembe… lehet kövezni 🙂 ) az alapján a _cs végû modul kell, akár az orinoco, akár a prism is jó lehet. Ezenkívül, fel kell raknod a pcmcia-cs csomagot, ha nem lenne fenn. Ezután meg kell szerkesztgetni az /etc/pcmcia/wlan-ng.opts fájlt, majd ifconfigokkal életre lehelni a netet, a leírtaknak megfelelõen. (vi használata persze nem kötelezõ 🙂 )Heloo
Jaja van linuxos verziója,
de ez csak egy sima .zip file.
Elvileg Source formátumban de ez az h nem találtam semmi olyat amivel felrakni kéne.
Apt-cache meg szegmentálási hibát ír.
[align=right][snapback]103788[/snapback][/align]apt-cache nem írhat szegmentálási hibát, hogyan sikerült rávenned? Kimenetet tudnál ide másolni? (Csak kíváncsiságból)
A boa-nak hol van a honlapja?Most lefuttatom az apt-get upgrade parancsot…hármonegyed órát ír ki, remélem aztán jó lesz, egyébként ez mit csinál?
-
SzerzőBejegyzés