Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kelemengabor:
„Tovis: fellow nyitott egy topicot irányvonalak az lfhu … címen, ezeket sztem tárgyaljuk meg ott (copy&paste) inkább oda valóak.”
az a topic teljesen masrol akar szolni;
pliz oda ne postoljatok a tamogatas temaban;
[align=right][snapback]103350[/snapback][/align]Jogos, ezt elsiettem.
7. a @linuxforum.hu reklamozzatok mar a sajat portalotokon! mehet a fooldal fomenujebe; akit zavar, az keressen mas portalt;
[align=right][snapback]103255[/snapback][/align]Ez még itt sincs reklámozva, szóval elsõnek a fõoldalra kellene egy link, hogy hogyan, kinek, mennyiért mit.
Tovis: fellow nyitott egy topicot irányvonalak az lfhu … címen, ezeket sztem tárgyaljuk meg ott (copy&paste) inkább oda valóak.
Szóval ha valaki emagyarázná egy kezdõnek mit kelle csinálnom.
Köszi.: Kárptái
[align=right][snapback]103124[/snapback][/align]Tanulj meg okosan kérdezni. (ld aláírásom 🙂 )
Ebbõl most nem derül ki számomra, hogy te írod a progit, vagy csak fel akarod rakni. Meg mi az, hogy sípol? Ennek így nincs semmi értelme, valami hibaüzenetet idézz légyszi. Vagy ha a speakert csipogtatja, akkor egy hangfájlt szúrj be 😀Hali
Az easyconnect progi használatakor ha nem root-ként vagyok bejelentkezve, akkor nem enged felcsatlakozni. Rájöttem, hogy a /dev/tts/0 fájlnak kell full írás-olvasás jogosultságot adni. Viszont ha legközelebb bekapcsolom a gépet, akkor ezek a jogosultságok eltûnnek. Miért?
[align=right][snapback]103180[/snapback][/align]Ha ntfs-t akarsz írni, akkor capacitive ntfs (remélem jól írtam) kell neked!
[align=right][snapback]103168[/snapback][/align]Captive 😛
Helló!
Tehát amik kérdések volnának:
„”Linux source directory [/usr/src/Linux]:” by default this should be where your kernel is located, if it’s located in a different place please input the path. ” SZóval hol van az UHU forrása? Esetleg külön kell telepíteni?„pcmcia-cs source dir [/usr/src/pcmcia-cs-3.1.XX]:” Ez hol van az UHUban?
[align=right][snapback]103179[/snapback][/align]
1, Alapból nincs fent, rakd fel a kernel-source csomagot és jó lesz.
2, Be kell szerezned a pcmcia-cs* csomagot, (gugli) és kicsomagolni /usr/src alá, alapból elég valószínûtlen, hogy meglenne. Máshol is.A gimppel meg a gtk-val kapcsolatos a problémám. Felraktam a netrõl letöltött wxGTK-2.5……….tar.gz csomagot (kicsomagol, configure –with-gtk , make make install , ldconfig) és aztán raknám fel a gimp2-t , lefut a configure-nél van egy szakasz ahol no-t ír , bocs most nem tudom felrakni, és a make parancs már nem megy meg a make install se , valami olyas baja van hogy Nothing…………’all’…….
Mi a problem?
[align=right][snapback]102895[/snapback][/align]Valamit nem talál, ami kellene neki. Rakd fel! 😛
Ha meg gimp2 kell, akkor ubk.uhulinux.hu-n van csomag.Sziasztok!
Korábban olvastam egy fórumban, hogy valaki (talán Bbt???) az fstabban beállítva engedélyezte a FAT rendszeren a futtatható file-ok futtatását. Az lenne a kérdésem, hogy ugyanezt meg lehet-e tenni NTFS-sel (kernel 2.4.24), vagy captive-ntfs-sel.
Péter
Ui. Ha valaki tudja, írja meg annak a fórumtémának az URL-jét, ahol ez a FAT-es módszer le van írva…
[align=right][snapback]102870[/snapback][/align]Persze, ugyanúgy, ahogy fat vagy bármi másnál: az fstab-ba az opciók közé felveszed, hogy exec, és kész is. Lásd még: man mount.
-
SzerzőBejegyzés