Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Gdm-setup progival beállíthatod az automatikus bejelentkeztetést, a gnome-session-managerrel pedig az automatikusan elinduló progikat.
Most mi a gondod?
[align=right][snapback]102828[/snapback][/align]Sziasztok!
Most tettem fel az UHU-t és látszólag mindent helyesen csináltam az adsl kapcsolódással, a kapcsolattal valami mégsincs rendben… Invitel adsl-em van hálókártyás modemmel. Próbáltam konzolos beállítással (adsl-setup) és tárcsázóval is.
A fent olvasható részlet ismétlõdik a kapcsolat során, ennek ellenére nem érek el localhost-on kívül semmit. PLS HLP! :blink:
[align=right][snapback]102633[/snapback][/align]Win alatt megy?
Másik dolog: nem lehet, hogy a felh. név után kell egy @invitel.hu is? Tvnetnél legalábbis kell (nélküle hasonlóak a tünetek), mint azt saját káromon megtanultam :rolleyes: .Lehet nyomtatni valamilyen mas driverrel is ezzel a canon ip1500-al.A canon honlapjan sem talaltam linuxos drivert. Bocs de ekezetem nincs.
[align=right][snapback]101808[/snapback][/align]Uhu alatt úgy tudom van egy acl nevû progi, amivel elvileg lehet ilyesmiket is csinálni, bár én nem használom/tam, de lehet, hogy ezt keresed.
„vizsla:
„”Különben õ találta ki a „robot” szót, magát.”
Ezt nem tudtam…
Biztos?”
Biztos. Ennek a tiszteletére nevezték el az elsõ ember alakú, normálisan két lábon járó robotot Asimov-nak (a japánok, ha jól emlékszem).[align=right][snapback]102132[/snapback][/align]
hmm, vitaasztal…
mar gondolkozom egy ideje (jo, bevallom: a gamefaqstol nyulom), egy „belso” forumon, ahol nyugodt korulmenyek kozott lehetne ilyesmit beszelni; reszletek kesobb;
[align=right][snapback]102015[/snapback][/align]
Fene tudja… egyrészt tényleg nem szerencsés offokkal szétcseszni topicokat, másrészt ha lenne egy „gumiszoba” kategória, ahol szabadon (mérsékelt moderálással) kifejthetnénk, hogy kicsoda a kicsodájával mit csináljon, nagyon hamar lerontaná a fórum színvonalát, lásd a hupon a kit utálok ma topicot, brrr, bele se merek nézni, olyan jól egymásnak ugrottak a népek. Szóval a politikusok általános szidalmazását szerintem máshol kellene végezni, persze szigorúan imho.
-
SzerzőBejegyzés