kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 1,741-1,750 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Gnome startup #1989530
    kelemengabor
    Felhasználó

      Gdm-setup progival beállíthatod az automatikus bejelentkeztetést, a gnome-session-managerrel pedig az automatikusan elinduló progikat.

      Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986665
      kelemengabor
      Felhasználó

        Most mi a gondod?
        [align=right][snapback]102828[/snapback][/align]

        Hozzászólás: modem megint! #1981152
        kelemengabor
        Felhasználó

          Sziasztok!
          Most tettem fel az UHU-t és látszólag mindent helyesen csináltam az adsl kapcsolódással, a kapcsolattal valami mégsincs rendben… Invitel adsl-em van hálókártyás modemmel. Próbáltam konzolos beállítással (adsl-setup) és tárcsázóval is.
          A fent olvasható részlet ismétlõdik a kapcsolat során, ennek ellenére nem érek el localhost-on kívül semmit. PLS HLP! :blink:
          [align=right][snapback]102633[/snapback][/align]

          Win alatt megy?
          Másik dolog: nem lehet, hogy a felh. név után kell egy @invitel.hu is? Tvnetnél legalábbis kell (nélküle hasonlóak a tünetek), mint azt saját káromon megtanultam :rolleyes: .

          Hozzászólás: canon ip1500 #1988731
          kelemengabor
          Felhasználó

            Lehet nyomtatni valamilyen mas driverrel is ezzel a canon ip1500-al.A canon honlapjan sem talaltam linuxos drivert. Bocs de ekezetem nincs.
            [align=right][snapback]101808[/snapback][/align]

            Hozzászólás: libgcrypt verziókonfliktus #1989390
            kelemengabor
            Felhasználó
              Hozzászólás: Könyvtárba írni, de törölni ne #1989263
              kelemengabor
              Felhasználó

                Uhu alatt úgy tudom van egy acl nevû progi, amivel elvileg lehet ilyesmiket is csinálni, bár én nem használom/tam, de lehet, hogy ezt keresed.

                Hozzászólás: Kocsma topik #1948179
                kelemengabor
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948178
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    „vizsla:
                    „”Különben õ találta ki a „robot” szót, magát.”
                    Ezt nem tudtam…
                    Biztos?”
                    Biztos. Ennek a tiszteletére nevezték el az elsõ ember alakú, normálisan két lábon járó robotot Asimov-nak (a japánok, ha jól emlékszem).

                    [align=right][snapback]102132[/snapback][/align]

                    kelemengabor
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986651
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        hmm, vitaasztal…

                        mar gondolkozom egy ideje (jo, bevallom: a gamefaqstol nyulom), egy „belso” forumon, ahol nyugodt korulmenyek kozott lehetne ilyesmit beszelni; reszletek kesobb;

                        [align=right][snapback]102015[/snapback][/align]

                        Fene tudja… egyrészt tényleg nem szerencsés offokkal szétcseszni topicokat, másrészt ha lenne egy „gumiszoba” kategória, ahol szabadon (mérsékelt moderálással) kifejthetnénk, hogy kicsoda a kicsodájával mit csináljon, nagyon hamar lerontaná a fórum színvonalát, lásd a hupon a kit utálok ma topicot, brrr, bele se merek nézni, olyan jól egymásnak ugrottak a népek. Szóval a politikusok általános szidalmazását szerintem máshol kellene végezni, persze szigorúan imho.

                      10 bejegyzés megtekintése - 1,741-1,750 / 2,228