kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 451-460 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU Live cd (Júlia) (install) vagy mi? #2031433
    kelemengabor
    Felhasználó

      Hát, ez általában olyankor van, ha a grub nem találja a menüfájlját, de ez meg csak akkor lehet, ha vagy a letöltés, vagy a kiírás nem sikerült, szóval elõször egy md5-összeget kéne nézni (elvileg ott van az iso mellett, ahonnan letöltötted), aztán ha stimmel, megint kiírni, ha nem, akkor újra letölteni.

      Hozzászólás: UHU 1.0 gépigény #2040899
      kelemengabor
      Felhasználó

        de, menne az 32m-el is, nem kell betojni 🙂
        csak egy kicsit türelmesnek kell lenni, amíg minden betöltõdik
        meg a flashplayert tanácsos leszedni, ha webet böngésznél.

        Hozzászólás: UHU 1.0 gépigény #2040896
        kelemengabor
        Felhasználó

          uhu 1.0-hoz sztem még nem volt xfce, úgyhogy errõl ennyit, inkább icewm. Nekem egy 133-as amd-n 40M rammal elviselhetõen mûködött, úgyhogy efölött már érdemes próbálkozni.

          kelemengabor
          Felhasználó

            Létezik egy nv_check.sh nevû szkript, azt próbáld még ki, hátha valami triviális baromság miatt nem megy.
            http://icculus.org/lgfaq/files/nv_check.sh

            Hozzászólás: Jelszó nélküli bejelentkezés UHU 1.2 alatt #2039189
            kelemengabor
            Felhasználó

              Naszóval.
              Ha a kde beállításoknál adtad meg, akkor az a kdm-re fog vonatkozni. Azt használsz?
              Valószínûleg nem, mert az alapértelmezett a gdm, azt meg a beállítások menü bejelentkezõ képernyõ pontja alatt kell birizgálni.
              Most akkor van két lehetõség: az utóbbit teszed és beállítod, hogy a gdm se kérjen jelszót, vagy átállítod, hogy a kdm induljon a gdm meg ne, az uhu vezpult szolgáltatások része alatt.

              Hozzászólás: synaptic probléma #2040845
              kelemengabor
              Felhasználó

                Nekem most megy, igaz böngészõbõl, de letöltötte az egyik csomagot.

                Hozzászólás: modem beállítás #2040721
                kelemengabor
                Felhasználó

                  esetleg az uhu kezdõ levlistán érdeklõdj: lists.uhulinux.hu címn iratkozhatsz fel.

                  Hozzászólás: Laptop + UHU1.2 help! #2040792
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Felbontást az uhu vezérlõpulton állíthatod, az ugyanaz mint a telepítõben. Hang ügyben meg már kérdeztél és kaptál is viszontkérdést, válaszolj arra. Ez sajna(?) nem úgy mûködik hogy töltsd le innen-onnan ezt meg azt és katt rá, ne számíts ilyen válaszra.

                    Hozzászólás: Uhu linux 2.2 live #2040795
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      ctrl+alt+f1-el átváltasz konzolba, és ott van. ctrl+alt+f7-tel meg vissza a grafikus bejelentkezéshez.

                      Hozzászólás: Java és Debian #2017651
                      kelemengabor
                      Felhasználó
                        zeerocool wrote:
                        W: Próbáld futtatni az apt-get update -et, hogy javítsd ezeket a problémákat

                        ezt ugye próbáltad?

                      10 bejegyzés megtekintése - 451-460 / 2,228