Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hát, ez általában olyankor van, ha a grub nem találja a menüfájlját, de ez meg csak akkor lehet, ha vagy a letöltés, vagy a kiírás nem sikerült, szóval elõször egy md5-összeget kéne nézni (elvileg ott van az iso mellett, ahonnan letöltötted), aztán ha stimmel, megint kiírni, ha nem, akkor újra letölteni.
de, menne az 32m-el is, nem kell betojni 🙂
csak egy kicsit türelmesnek kell lenni, amíg minden betöltõdik
meg a flashplayert tanácsos leszedni, ha webet böngésznél.uhu 1.0-hoz sztem még nem volt xfce, úgyhogy errõl ennyit, inkább icewm. Nekem egy 133-as amd-n 40M rammal elviselhetõen mûködött, úgyhogy efölött már érdemes próbálkozni.
2005-12-12-00:12 Hozzászólás: nVIDIA + Debian unstable gond: could not open the device file /dev/nvidia0 #2040757Létezik egy nv_check.sh nevû szkript, azt próbáld még ki, hátha valami triviális baromság miatt nem megy.
http://icculus.org/lgfaq/files/nv_check.shNaszóval.
Ha a kde beállításoknál adtad meg, akkor az a kdm-re fog vonatkozni. Azt használsz?
Valószínûleg nem, mert az alapértelmezett a gdm, azt meg a beállítások menü bejelentkezõ képernyõ pontja alatt kell birizgálni.
Most akkor van két lehetõség: az utóbbit teszed és beállítod, hogy a gdm se kérjen jelszót, vagy átállítod, hogy a kdm induljon a gdm meg ne, az uhu vezpult szolgáltatások része alatt.Nekem most megy, igaz böngészõbõl, de letöltötte az egyik csomagot.
esetleg az uhu kezdõ levlistán érdeklõdj: lists.uhulinux.hu címn iratkozhatsz fel.
Felbontást az uhu vezérlõpulton állíthatod, az ugyanaz mint a telepítõben. Hang ügyben meg már kérdeztél és kaptál is viszontkérdést, válaszolj arra. Ez sajna(?) nem úgy mûködik hogy töltsd le innen-onnan ezt meg azt és katt rá, ne számíts ilyen válaszra.
ctrl+alt+f1-el átváltasz konzolba, és ott van. ctrl+alt+f7-tel meg vissza a grafikus bejelentkezéshez.
zeerocool wrote:W: Próbáld futtatni az apt-get update -et, hogy javítsd ezeket a problémákatezt ugye próbáltad?
-
SzerzőBejegyzés