Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ha nem tudod, akkor az alapértelmezést használja, vagyis az uhu ftp-t (bár amíg nincs net, ez nem túl érdekes). Viszont a telepítõ cd-t a szerkesztés > cd-rom hozzáadása menüvel add hozzá, az alapból nincs benne. Egyébként a beállítások menü tárolók pontja alatt van a lista.
Modemes kapcsolathoz az uhu-tárcsázó való, már persze ha kábellel (milyennel?) összekötve felismeri.
Gondolom tehát újabb versio kellene hozzá.
Lehet, bár nem valószínû. Pontos hibaüzenet nélkül csak találgatni lehetne, azt meg nem érdemes. Rosszabb esetben olyan csomagra is szükség van, ami mondjuk nincs rajta a telepítõ cd-n, és a netrõl kellene beszerezni, és itt máris pórul jártunk a synaptickal. Szóval a ./configure eredményét (elég a vége) másold be, aztán meglátjuk, mi kellhet még.
sanax wrote:Akarom írni : megakadok.akár a jobbra fent levõ módosítás gombot is használhatod 🙂 ^îtt valahol^
Bbt köszönöm a segítségedet és keresni foglak , ha meaógakadok.
inkább ide írd, egyrészt gyorsabb, másrészt azért fórumozunk, hogy bárki lássa, ami a privátról nem mondható el, ezért nem is szeressük.
ahol meg kiírja, hogy hiba, ott keress a synapticban hasonló nevû csomagot, és mindet tedd fel, a -dev végût is, ha nincs fenn (ha csak az nincs fenn, akkor meg fõleg).Rövid guglizás után nem találtam sharkdevelopot, hanem csak ilyet:
SharpDevelop is an open source IDE for the .NET platform. It is entirely written in C#, and supports various project types in multiple programming languages.
Download SharpDevelop
Project Admins: wille_c
Operating System: 32-bit MS Windows (NT/2000/XP), All 32-bit MS Windows (95/98/NT/2000/XP), Win2K, WinXP
License: GNU General Public License (GPL)nem ez van neked? Mert ez nem valószínû, hogy linuxon menni fog.
ubuntu témában nemrég volt ilyesmirõl szó, arrafelé nézelõdj.
Valami ütemezett feladat futhat, indíts egy rendszerfigyelõt és keress olyat, aminek magas a procihasználata és/vagy az at/cron/anacron indította.
Attól, hogy valaki elõttem közöl egy mirror gyûjtemény oldalt, még nem kéne lehurrogni a másikat, hogy az meg közölt egy linket, ami az említett oldalon megtalálható.
Ez jogos.
Nem tudom, ki hogy van vele, én jobbszeretem, ha valamire kész magyarázatot/megoldást adnak
Bepe, az az ismert problémák szakaszban van… ott meg még azt is írják, hogy _ez_ nem a driver hibája. De ahogy elnézem, még enélkül is van neki bõven 🙂
DE nem vagyok az a terminalvirtuoz aki nyomatja a parancsokat hasbol
pont ezért vannak leírva a kalauzban 🙂
bmp meg van csomagban, beep-media-player néven keresdde aztan kezdek ideges lenni
az segít? vagy legalább kellemes érzés? akkor meg minek?
mp3 témában pedig: http://www.hup.hu/wiki/index.php/Ubuntu_Breezy_Kalauz#Hogyan_telep.C3.ADthetek_multim.C3.A9di.C3.A1s_kodekeket.3Fman shutdown
-
SzerzőBejegyzés