kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 461-470 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: modem beállítás #2040719
    kelemengabor
    Felhasználó

      Ha nem tudod, akkor az alapértelmezést használja, vagyis az uhu ftp-t (bár amíg nincs net, ez nem túl érdekes). Viszont a telepítõ cd-t a szerkesztés > cd-rom hozzáadása menüvel add hozzá, az alapból nincs benne. Egyébként a beállítások menü tárolók pontja alatt van a lista.

      Hozzászólás: modem beállítás #2040717
      kelemengabor
      Felhasználó

        Modemes kapcsolathoz az uhu-tárcsázó való, már persze ha kábellel (milyennel?) összekötve felismeri.

        Gondolom tehát újabb versio kellene hozzá.

        Lehet, bár nem valószínû. Pontos hibaüzenet nélkül csak találgatni lehetne, azt meg nem érdemes. Rosszabb esetben olyan csomagra is szükség van, ami mondjuk nincs rajta a telepítõ cd-n, és a netrõl kellene beszerezni, és itt máris pórul jártunk a synaptickal. Szóval a ./configure eredményét (elég a vége) másold be, aztán meglátjuk, mi kellhet még.

        Hozzászólás: modem beállítás #2040712
        kelemengabor
        Felhasználó
          sanax wrote:
          Akarom írni : megakadok.

          akár a jobbra fent levõ módosítás gombot is használhatod  🙂                                                                                                  ^îtt valahol^

          Bbt  köszönöm a segítségedet és keresni foglak , ha meaógakadok.

          inkább ide írd, egyrészt gyorsabb, másrészt azért fórumozunk, hogy bárki lássa, ami a privátról nem mondható el, ezért nem is szeressük.
          ahol meg kiírja, hogy hiba, ott keress a synapticban hasonló nevû csomagot, és mindet tedd fel, a -dev végût is, ha nincs fenn (ha csak az nincs fenn, akkor meg fõleg).

          Hozzászólás: C# linux alatt – .NET framework #2040727
          kelemengabor
          Felhasználó

            Rövid guglizás után nem találtam sharkdevelopot, hanem csak ilyet:
            SharpDevelop is an open source IDE for the .NET platform. It is entirely written in C#, and supports various project types in multiple programming languages.
             
            Download SharpDevelop 
             

            Project Admins: wille_c
            Operating System: 32-bit MS Windows (NT/2000/XP), All 32-bit MS Windows (95/98/NT/2000/XP), Win2K, WinXP
            License: GNU General Public License (GPL)

            nem ez van neked? Mert ez nem valószínû, hogy linuxon menni fog.

            Hozzászólás: Naptárkészítõ #2040687
            kelemengabor
            Felhasználó

              ubuntu témában nemrég volt ilyesmirõl szó, arrafelé nézelõdj.

              Hozzászólás: Lassú suse! #2038411
              kelemengabor
              Felhasználó

                Valami ütemezett feladat futhat, indíts egy rendszerfigyelõt és keress olyat, aminek magas a procihasználata és/vagy az at/cron/anacron indította.

                Hozzászólás: Suse Linux 10.0 64bit letöltés honnan? #2040562
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Attól, hogy valaki elõttem közöl egy mirror gyûjtemény oldalt, még nem kéne lehurrogni a másikat, hogy az meg közölt egy linket, ami az említett oldalon megtalálható.

                  Ez jogos.

                  Nem tudom, ki hogy van vele, én jobbszeretem, ha valamire kész magyarázatot/megoldást adnak

                  Hozzászólás: Ati fagyással hogy állunk? #2040610
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Bepe, az az ismert problémák szakaszban van… ott meg még azt is írják, hogy _ez_ nem a driver hibája. De ahogy elnézem, még enélkül is van neki bõven 🙂

                    Hozzászólás: Xp meg az Ubuntu #2040515
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      DE nem vagyok az a terminalvirtuoz aki nyomatja a parancsokat hasbol

                      pont ezért vannak leírva a kalauzban 🙂
                      bmp meg van csomagban, beep-media-player néven keresd

                      de aztan kezdek ideges lenni

                      az segít? vagy legalább kellemes érzés? akkor meg minek?
                      mp3 témában pedig: http://www.hup.hu/wiki/index.php/Ubuntu_Breezy_Kalauz#Hogyan_telep.C3.ADthetek_multim.C3.A9di.C3.A1s_kodekeket.3F

                      Hozzászólás: Auto shutdown #2040606
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        man shutdown

                      10 bejegyzés megtekintése - 461-470 / 2,228