Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Joco, bepe, ne viccelõdjetek már, uhu alatt az error 28 már annyiszor elõjött, valami memory hole-t kell a biosban kilõni és akkor megy. Bõvebb információkért google az error 28-ra a fórumon.
Jó lenne, ha olvasgatnád az ubuntu kalauzt, sok hasznos dolog van ám leírva benne.
/dev/input/mice helyett a dev/ttyS0-t próbáld (nagy S, ha nem az elsõ soros porton van, akkor S1,2…) és protokollként az IntelliMouse-t.
Does this user exist in the Unix password database?
Erre kellene válaszolni. Felteszem nem, úgyhogy olyan juzert kellene próbálni, amire igen.
davidd2301 wrote:Az a sokat jelen esetben mit jelent?minél többet, annál jobb 🙂
Memóriát bele, sokat, aztán szinte bármit rárakhatsz, picit lassan, de használhatóan fog menni bármelyik (persze nem kell agyoncsicsázni).
egyébként csodálatosnak tartom, hogy úgy kezdtek el fikázni valamit/spekulálni róla, pusztán egy valószínûeg hozzánemértõ ember által valószínûleg félreérthetõen fordított cikk alapján, hogy halvány fogalmatok sincs a dologról, ha meg valaki belinkel néhány pontosabb forrást, akkor azok levannakszarva.
dedó b+. vagy inkább kocsma? 😉bepe79 wrote:Ha valaki illegal XP-bõl csinál egy saját, egyedi live op. rendszert, akkor arra milyen szabályok érvényesek?2-5 év
napi háromszori windows eula olvasással súlyosbítva.Hát, ha már a billentyûzet se megy, ott nem hiszem, hogy sokat lehetne tenni… esetleg próbálj meg egy másik diszribet, hátha.
-
SzerzőBejegyzés