Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
google mit tud róla?
Uhu telepítésbõl szétszedve, suse kezdõbe átrakva.
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&?topic=16144.0Uhu általánosból szétbontva, suse kezdõbe átpakolva:
http://www.linuxforum.hu/index.php?option=com_smf&Itemid=&topic=16143.0az ilyen *ságok gátolják meg a linux terjedését.
inkább a drm nevû kreténség terjedését, nagyon helyesen 😛
mert ugye ez a te vacakod is azért olyan, amilyen, mert a zenekiadók nem szeretik a másolást -> akadályozzák (ami a drm-ben csúcsosodik ki a maga teljes valójában) -> juzerek szívnak -> többi juzer látja, hogy ez nem jó, nem veszi meg az ilyen szemetet (legalábbis egy tökéletes világban ez utóbbi is így mûködne :)).
a canonodról meg miért mondanál le, ha egyszer (véletlenül, épp az) mûködik 🙂
az atiról meg bepe tudna mesélni (meg is tette, harmincoldalas topikokban :P), hogy milyen gyönyörû is az, szóval nem is tudom…http://www.livejournal.com/users/waider/415461.html
aki a kihívást szereti, ez alapján próbálkozhat írni 🙂
de legalább már tudjuk, mit nem szabad venni
egyébként részvétem.packages.debian.org
itt keresgélj.Meg is van:
http://hu.openoffice.org/localisation.html2003. február 7-9-én ismét fordítóhétvége volt a Rózsa Mûvházban. A feladat az elõzõeknél jóval nagyobb volt: a régóta hiányolt súgót kíséreltük meg lefordítani. Ez méretben is több, mint a menü volt, és jóval nehezebb is, mivel összefüggõ szövegrõl volt szó. További információk errõl az akciónkról: http://www.fsf.hu/index.php/OpenOfficeHelp. A részlegesen lefordított súgó bekerült a magyar OpenOffice.org 1.0.x sorozatába, de az 1.1.x sorozatból kivettük, elavulás és minõségi problémák miatt.
hupwiki://debian_desktop_kialakítása
ez lesz a te barátod. Más ide nem kell.davies wrote:aham, akkor végülis baj ha mondjuk nem azonos a gépemmel?
vagy ezt maga a linux konfigurálja??http://en.wikipedia.org/wiki/X86
ha még mindig nem világos, kérdezd meg az ámítástechnika tanárodtól a „kompatibilis” kifejezés jelentését processzorokkal kapcsolatban.Ugyanabból a programból ajánl több verziót az apt? Ilyennel még nem találkoztam.
Pedig van. Pl kernel, libc vagy mplayer különbözõ procikra (386-tól athlonig) forgatva.
-
SzerzőBejegyzés