Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem csodálkozom rajta, hogy egy c64-es os tönkretette a pc-t
Nem siklottál el véletlnül azon tény felett, hogy ez itt a vicc topik? 🙂
Ezt rootként kellene megpróbálni, sima felhasználóként nem fog telpülni.
smica wrote:Az ilyet rosszhírkeltésért perelni kéne…
Bár én megelégednék egy halálbüntetéssel is.ugyan… szerintem egy szimpla körberöhögés is bõven megteszi 🙂
gksu akarmi se mûködik? Milyen hibát ír ki? sudoers fájl rendben van?
lsmod szerint be van töltve a hangkártya modulja?Macskajancsi wrote:De ez nem man-pages.Ne mondd már, hogy suséra egyáltalán nincs, mikor uhu meg ubuntu(->debian) alatt is van*… csak nem csomagolták volna össze?
*attól eltekintve, hogy a man oldalak magyarítása c. projekt elhalálozott 🙁 így ezek némiképp elavultak.
Elméletileg olyat kellene yastban keresni, hogy man-pages-hu, és azt felrakni, bár gyorsan csak a novell.hu-s tükröt néztem meg, de ott pont nem találtam csak fr, es, jp végûeket, de ettõl még kéne léteznie.
juuzer wrote:nem talaltam errol semmi irast googlen sem…
http://www.uli.com.tw/eng/support/drivers.php
elvileg 2.6.x kernelhez van driver (v1.32, language all)
Ahogy vesszük… ebben a csomagban u.i a lan és az audio driver van csak forrásként, a sata raid meg csak néhány oprendszer (fc2-3, suse 9.0/9.2, rh 9) kerneleihez van bináris formában, szóval én inkább valami mást vennék, ha arról lenne szó.
A postfix egy levelezõ szerver, ha fut, akkor megadhatod a levelezõprogiban, hogy localhostról küldje a leveleket és ne pl a szolgáltatód smtp-szerverérõl.
De mi az, hogy nem tudja helyreállítani? Valami konkrétabb hibaüzi kellene.Hát, ebbõl nemnagyon fogsz semmit se tanulni a telepítés témakörében. Ha divx-et akarsz lejátszani, akkor csomagból rakj fel valami becsületes lejátszót, ha meg okosodni akarsz, akkor
keress néhány szimpatikus programot a sourceforge-n, vagy a gnome/kde ftp-n. -
SzerzőBejegyzés