kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 491-500 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: vicc #1922848
    kelemengabor
    Felhasználó

      Nem csodálkozom rajta, hogy egy c64-es os tönkretette a pc-t

      Nem siklottál el véletlnül azon tény felett, hogy ez itt a vicc topik? 🙂

      Hozzászólás: Wormux – libSDL igény #2039899
      kelemengabor
      Felhasználó

        Ezt rootként kellene megpróbálni, sima felhasználóként nem fog telpülni.

        Hozzászólás: vicc #1922845
        kelemengabor
        Felhasználó
          smica wrote:
          Az ilyet rosszhírkeltésért perelni kéne…
          Bár én megelégednék egy halálbüntetéssel is.

          ugyan… szerintem egy szimpla körberöhögés is bõven megteszi 🙂

          Hozzászólás: Kocsma topik #1949077
          kelemengabor
          Felhasználó
            Hozzászólás: Hangkártya és sudo gondom #2040050
            kelemengabor
            Felhasználó

              gksu akarmi se mûködik? Milyen hibát ír ki? sudoers fájl rendben van?
              lsmod szerint be van töltve a hangkártya modulja?

              Hozzászólás: Magyar man lapok SUS #2039854
              kelemengabor
              Felhasználó
                Macskajancsi wrote:
                De ez nem man-pages.

                Ne mondd már, hogy suséra egyáltalán nincs, mikor uhu meg ubuntu(->debian) alatt is van*… csak nem csomagolták volna össze?

                *attól eltekintve, hogy a man oldalak magyarítása c. projekt elhalálozott 🙁 így ezek némiképp elavultak.

                Hozzászólás: Magyar man lapok SUS #2039851
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Elméletileg olyat kellene yastban keresni, hogy man-pages-hu, és azt felrakni, bár gyorsan csak a novell.hu-s tükröt néztem meg, de ott pont nem találtam csak fr, es, jp végûeket, de ettõl még kéne léteznie.

                  Hozzászólás: Hardware support #2039869
                  kelemengabor
                  Felhasználó
                    juuzer wrote:

                    nem talaltam errol semmi irast googlen sem…

                    http://www.uli.com.tw/eng/support/drivers.php

                    elvileg 2.6.x kernelhez van driver (v1.32, language all)

                    Ahogy vesszük… ebben a csomagban u.i a lan és az audio driver van csak forrásként, a sata raid meg csak néhány oprendszer (fc2-3, suse 9.0/9.2, rh 9) kerneleihez van bináris formában, szóval én inkább valami mást vennék, ha arról lenne szó.

                    Hozzászólás: Rendszer konzekvenciák #2039509
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      A postfix egy levelezõ szerver, ha fut, akkor megadhatod a levelezõprogiban, hogy localhostról küldje a leveleket és ne pl a szolgáltatód smtp-szerverérõl.
                      De mi az, hogy nem tudja helyreállítani? Valami konkrétabb hibaüzi kellene.

                      Hozzászólás: Telepítési gondok! Segítség! #2042411
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        Hát, ebbõl nemnagyon fogsz semmit se tanulni a telepítés témakörében. Ha divx-et akarsz lejátszani, akkor csomagból rakj fel valami becsületes lejátszót, ha meg okosodni akarsz, akkor
                        keress néhány szimpatikus programot a sourceforge-n, vagy a gnome/kde ftp-n.

                      10 bejegyzés megtekintése - 491-500 / 2,228