Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
csak az nem szól magyarul, vagy más se? mert ha más rendben van, akkor a progi a ludas, ha más se, akkor a locales körül van a gond, de pl nálam semmi baj nincs a dpkg-reconfigure hatására a várt eredmény születik, szóval nem tudom… (gdm-ben ugye beállítottad a nyelvet?)
DuC2 wrote:Kérdés: Az NTFS-el is megbírkózik?igen.
zolnagy wrote:Tudom, hogy a linux alá elenyészõen kevés vírus van, de azt se szeretném, ha levelet küldenék valakinek, akinek M$ op. rendszere van és panaszkodna, hogy vírust kapott tõlem. :happy:Akkor talán ne küldj neki vírusos levelet 🙂
A wines vírus-levelek linux alatt maximum wine segítségével életképesek, szóval ettõl nem kell tartanod. A vírusszûrõk meg inkább szerverszinten az átmenõforgalom szûrésére praktikusak, desktop gépen max a windows partíciót kell ellenõrizni vele, azt meg lehet manuálisan is. Szóval szerintem ezen a ponton befejezheted az aggódást, értelmetlen.libertitas wrote:[align=left]A terminálos gxine azt írja ki, hogy „Command not found„, így szerintem nem települt fel teljesen a program, ráadásul meg se kérdezte,hogy hova szeretném!Nem találom ráadásul a program indítóikonját. :unsure:[/align]Miért kellene, hogy megkérdezze? Van alapértelmezés, (/usr/local/bin alatt keresgélj xine-ra utaló nyomokat) azt felül lehet bírálni. Az indítóikont pedig illene látnod, az 1.0-s uhu még nem használta az uhu-menüt, szóval a gnome multimédia pontja alatt illene ott lennie. Lehet, hogy tényleg nem települt fel, a telepítés közben nem láttál „error” üzeneteket?
mondjuk a lényegi részt lehetne úgy csinálni, hogy beolvasol egy sort a szövegfájlból, és dir=ls | grep $sor; cd $dir;
feltéve, hogy a sorok egyediek, valamint a könyvtárak is, de ezt feltehetjük.Bbt, ez kamu ha kicsit jobban szemügyre veszed.
http://urbanlegends.freeblog.hu/archives/2004_Dec_urbanlegends.htm#3580785let?
-valknut
-keresés a fórumon, wine és dc++ szavakra
-torrentMacskajancsi wrote:Ebben az esetben pedig a probléma valószínûleg nem létezik. Kereskedelmi termékekhez adnak terméktámogatást.De létezik, mivel cvs-bõl le lehet szedni, csak ahhoz nincs támogatás meg csomagolni se szabad, vagy mi, úgymagyaráztaki (talán?) kovi.
Viszont, kovi a játékportján anno még foglalkozott ezzel a témával is, csak ez pont eltûnt a fõoldali menü alól. Megoldás persze a régi helyen,
http://jatekport.linuxuser.hu/kod_gomb/jatek2b.html
alatt fellelhetõ. Nem tudom, hogy ehhez képest a cedega miben más, meg igazából nem is érdekel, az biztos, hogy kezdõként ezt beüzemelni nem sétagalopp, a windows alól játszáshoz képest legalábbis.Disztribúciótól függõen nagy valószínûséggel megtalálod a csomagkezelõjében, onnan telepítheted.
Kereskedelmi termékrõl lévén szó, az a nagy valószínûség hozzávetõleg 0.
Milyen hangkártyád van, amit kezel az 1.0, de nem kezel az 1.2?
Régi 🙂
A 2.6-os kernelbõl kerültek ki olyan meghajtók, amik elavult eszközökhöz készültek és már a kutya se foglalkozott vele, szóval simán lehetséges.
Viszont médialejátszásra még ettõl jónak kellene lennie, esetleg egy újabb mplayert próbálhatsz rá forgatni forrásból. Viszont hogy felraksz egy divx-et attól elég csekély valószínûséggel fog mûködni, hacsak nincs hozzá lejátszó is. -
SzerzőBejegyzés