Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
1, remek, akkor már csak a root jelszót kell kitalálni, azt nem, hogy milyen felhasználónévhez tartozik 😛
2, parajelenség :ph34r:
ha a rendszer->beállítások alatt a képenyõ felbontása eszközzel átállítod, akkor megjavul?1, Ez elég körülményes, a dokumentációk->uhu dokumentációk alatt le van írva az uhu-menu mûködése, egyszerû szövegfájlokat kell gyártani, ezek felépítése, elhelyezése, mind részletezve van, nem túl bonyolult, de nem is kattintgatós :(. Másrészt, valahol kellene legyen ikon az új OO-ra, ha uhu csomagból raktad fel.
2, bepakolod az áthozott (felteszem a kérdéses gépen nincs net) csomagokat egy könyvtárba, ebben kiadod az uhu-scanpkgs parancsot, jó esetben ez létrehoz egy Packages fájlt (meg ennek tömörített váltzatát, de ez mindegy), ekkor a beállítások->tárolók menü alatt hozzáadsz egy új tárolót. típus: bináris, uri: file:/ahol/van/ ,pl file:/home/te/csomagok/ disztribúció: ./ . Frissíted a listát és elvileg már látja is. ubk-s vagy uhu.linux.hu-s tárolókkal is ugyanezt kell, csak ott az uri az lesz, amit az adott oldalak megadnak.skin van fent?
hümm, libstdc++-6-dev és a többi -dev csomik?
ööö… a válasz az aláírásomban 😛
van belõle uhu csomag, ubk-n, vagy uhu.linux.hu-n (utóbbi talán), használd azt.cpp-4.0 is fenn van?
a hdparm amit írtam az egy parancs, a /dev/hda meg a paramétere 🙂
xv kimenetet parancssorban: -vo xv, képdobás: –enable-framedrop (ha nem tévedek :unsure:) egyébként meg jobbklikk-menü->beállítások -> videoV.ki: fogalmam sincs, mi lehet a baj, próbálj ki egy másik disztrót.
pedig a ctrl+alt+backspace az bezárja vagynem?
vagynem.
ugyanis újraindítja.Ugye most nem szivatni akarsz?
nem, nem szivat, viszont nézd meg mi van a neve alatt: off-király. :wink1:
(btw, valakinek nincs kedve átrakni suseba?) -
SzerzőBejegyzés