Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Pedig kellene, ha rádugsz egy eszközt, kézzel fel tudod csatolni?
Szóval, ubuntu alatt négy tároló van, mindben különféle támogatottságú/jogállású csomagok vannak, alapesetben a cd-n a main és restricted csomagok egy része van fenn (esélyes, hogy a dvd-n sincs fenn mind, bár nem néztem meg), szóval ha tényleg az összes létezõ ubuntu csomag kell, akkor http://hu.archive.ubuntu.com/ubuntu/pool/ alól kell mindent levadászni, ha tényleg ezt akarod.
2005-10-13-19:07 Hozzászólás: xsupplicant fordítása, valami „crypto”-t hiányol a configure – sürgõs #2034228attila1964 wrote:Lehet, hogy butaság amit mondok, de tapasztalatom szerint érdemes újra „rakni” a rendszert, mert a frissítés végén kiadott ‘sudo apt-get autoclean’ parancs ellenére kb. 3-400 MB anyag marad a gépen, szemben a friss stabil-telepítéssel.apt-get clean-t próbáld, az leszedi az összes csomagot a cachebõl, nem csak azt, ami már nincs meg a tárolókban.
bash: make: command not found
Otlet?apt-get install make?
„De ha ez titeket nem zavar, engem pláne…”
Nem zavar, maradjunk ennyiben.„Nem lehetne ezeket learchiválni, h ne foglalják a tárhelyet? Vagy esetleg azokat a topikokat, amikbe már 1-2 hónapja nem érkezett hozzászólás…”
Dehogynem, de fejtsd ki elõbb, hogy ez miért lenne jó.
Naugye.uhh, azok a dbf-ek még a dBASEIII-korából maradhattak itt, lassan muzeális értéké válnak 🙂
Komolyra fordítva, ha az OO nem támogatja, akkor nem fogod használni õket, esetleg egy dbf->access->OO átalakítást lehetne még megpróbálni, bár nem próbáltam még ilyesmit.Felbontás jól van beállítva?
Kata wrote:KG-nek meg köszönöm meg még egyszer, hogy helyrepofozta az elsõ ilyen „alkotásomat” 🙂Nincsmit, máskor is 🙂
Az a baj, hogy akkora mennyiségû fordítanivaló lenne, hogy szerintem ezt így hobbiból, szabadidõben, egyszerûen képtelenség lesz valaha is ~ 100 %-osra megcsinálni.
Lehetni épp lehetne, ha lenne megfelelõ mennyiségû-adottságú-szabadidejû ember, de nincs 🙁
Azért remélem, ez idõvel változni fog, addig viszont csak a tûzoltás marad.
(valamint elnézést Imitõl a topik szétoffolásáért :)) -
SzerzőBejegyzés