Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Macskajancsi wrote:
A PM-nek van már linuxos verziója is? Akkor valszeg megy. Egyébként a gparted vagy qtparted progikkal érdemes nekilátni, synaptic ismeri õket.
szivhegyi wrote:és a drivereket elég utánna felpakolni?Inkább elõtte praktikus 🙂
razoli wrote:Elvben meg, amúgy én is ezt a megoldást erõltetem. 🙂ejbenjaro wrote:Na úgyfest, hogy nekem is problémám támadt ezzel a csodálatos neptunnal. Egészen pontosan nem olyan régen kb. 2 hete még simán el tudtam érni UHU alól rdesktoppal (mégpedig azzal amit én magamnak telepítettem fel az UHU-ra forrásaból (1.4.1)) de most valamiért a disconnect: No license server available. hibaüzenettel futok össze ahányszor próbálom elérni. Ez egyébként a hallgato-jfk.neptun.szie.hu szerver, én nem tudok róla, hogy megváltoztatták volna, de ha valaki igen akkor világosítson már fel.Na, most win alatt vagyok pont, és aszondja:
A távoli munkamenet megszakadt, mert nincs olyan terminálkiszolgáló, amely licencet tudna szolgáltatni. Lépjen kapcsolatba a kiszolgáló rendszergazdájával.
Szóval szerintem nem a te készülékedben van a hiba.killall wrote:– google kereso ujboli uzembehelyezeseEzt lehetne majd úgy megoldani, hogy csak a fórumon keressen, esetleg alatta/mellette egy web-lf.hu rádiógomb-páros?
Macskajancsi wrote:Itt tobzódhatsz:
http://www.linuxsoft.cz/en/Ilyeneket nem nagyon kéne ajánlgatni, kezdõknek és uhu alá fõleg nem (hogy aztán majd jöjjön jajgatni, hogy nem tudja felrakni – kell az neked?). A csomagkezelõ és az ubk.uhulinux.hu való ide, a „tudok egy jó helyet, ahonnan sokmindent lehet leechelni” hozzáállást meg tessék a windowsos partíción hagyni :). Egyébként pedig ne térjünk el a tárgytól, ha más bajod is van, nyiss másik topikot, de elõtte használd a keresõt, nem dísznek van (sõt, mplayer témakör is van, ajánlott olvasgatni).
nastjakam wrote:Lenne egy kerdesem.
Ha az ember kerdese pont abba a temaba vag, akkor is problema, ha oda ir ?
Szerintem ez nem probléma. Viszont ha nem ez az eset van, pl. egy elfeledett veszekedést akar felmelegíteni valaki, akkor az nem túl szerencsés ötlet :knuppel2:. Ha meg egy megszûnt problémára ad választ, az meg nem épp értelmes tevékenység :idiot2:, bár mindenki arra pazarolja az idejét, amire akarja, szóval ezért nem kéne senkit megenni.A Nagyon kezdõ vagyok… címû topik új, értelmesebb címet kapott.
-
SzerzőBejegyzés