kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030466
    kelemengabor
    Felhasználó
      Macskajancsi wrote:
      Hozzászólás: Lemezterület felszabadítása telepítéshez #2033059
      kelemengabor
      Felhasználó

        A PM-nek van már linuxos verziója is? Akkor valszeg megy. Egyébként a gparted vagy qtparted progikkal érdemes nekilátni, synaptic ismeri õket.

        Hozzászólás: MSN-es videotelefon és tv-kimenet #2032638
        kelemengabor
        Felhasználó
          szivhegyi wrote:
          és a drivereket elég utánna felpakolni?

          Inkább elõtte praktikus 🙂

          Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030459
          kelemengabor
          Felhasználó
            razoli wrote:
            Elvben meg, amúgy én is ezt a megoldást erõltetem. 🙂
            Hozzászólás: NEPTUN #1971091
            kelemengabor
            Felhasználó
              ejbenjaro wrote:
              Na úgyfest, hogy nekem is problémám támadt ezzel a csodálatos neptunnal. Egészen pontosan nem olyan régen kb. 2 hete még simán el tudtam érni UHU alól rdesktoppal (mégpedig azzal amit én magamnak telepítettem fel az UHU-ra forrásaból (1.4.1)) de most valamiért a disconnect: No license server available. hibaüzenettel futok össze ahányszor próbálom elérni. Ez egyébként a hallgato-jfk.neptun.szie.hu szerver, én nem tudok róla, hogy megváltoztatták volna, de ha valaki igen akkor világosítson már fel.

              Na, most win alatt vagyok pont, és aszondja:
              A távoli munkamenet megszakadt, mert nincs olyan terminálkiszolgáló, amely licencet tudna szolgáltatni. Lépjen kapcsolatba a kiszolgáló rendszergazdájával.
              Szóval szerintem nem a te készülékedben van a hiba.

              Hozzászólás: Megújult (megváltozott) linuxforum.hu #2030457
              kelemengabor
              Felhasználó
                killall wrote:
                – google kereso ujboli uzembehelyezese

                Ezt lehetne majd úgy megoldani, hogy csak a fórumon keressen, esetleg alatta/mellette egy web-lf.hu rádiógomb-páros?

                Hozzászólás: MSN-es videotelefon és tv-kimenet #2032630
                kelemengabor
                Felhasználó
                  Macskajancsi wrote:
                  Itt tobzódhatsz:
                  http://www.linuxsoft.cz/en/

                  Ilyeneket nem nagyon kéne ajánlgatni, kezdõknek és uhu alá fõleg nem (hogy aztán majd jöjjön jajgatni, hogy nem tudja felrakni – kell az neked?). A csomagkezelõ és az ubk.uhulinux.hu való ide, a „tudok egy jó helyet, ahonnan sokmindent lehet leechelni” hozzáállást meg tessék a windowsos partíción hagyni :). Egyébként pedig ne térjünk el a tárgytól, ha más bajod is van, nyiss másik topikot, de elõtte használd a keresõt, nem dísznek van (sõt, mplayer témakör is van, ajánlott olvasgatni).

                  kelemengabor
                  Felhasználó
                    nastjakam wrote:
                    Lenne egy kerdesem.
                    Ha az ember kerdese pont abba a temaba vag, akkor is problema, ha oda ir ?
                    Szerintem ez nem probléma. Viszont ha nem ez az eset van, pl. egy elfeledett veszekedést akar felmelegíteni valaki, akkor az nem túl szerencsés ötlet :knuppel2:. Ha meg egy megszûnt problémára ad választ, az meg nem épp értelmes tevékenység :idiot2:, bár mindenki arra pazarolja az idejét, amire akarja, szóval ezért nem kéne senkit megenni.
                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972807
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      A Nagyon kezdõ vagyok… címû topik új, értelmesebb címet kapott.

                      Hozzászólás: Grafikus RPM készítõ #2032640
                      kelemengabor
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 691-700 / 2,228