Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Macskajancsi wrote:Errõl is olvastam:
http://www.mercury.to/index.php?sub=NewsA gnome-meeting (gugli!!! használd!)
http://www.gnomemeeting.org/Ez az, erre gondoltam 🙂
A gnomemeeting viszont van csomagban is, bár momentán ez nem túl érdekes, tekintve, hogy kb önmagával kompatibilis.sany wrote:gnome-meetingnem-nem, az nem msn-kompatibilis, olyanra gondoltam. Talán Vizsla mondta egyszer, valami javas cucc és lehet vele videotelefonálni msn-re. (vagy csak álmodtam?)
sany wrote:Az is olyan mint a gaim.
biztos meg van uhu csomagban! http://ubk.uhulinux.huDe minek, ha egyszer azt írod, hogy nem megy vele a videotelefon? Egyébként a gaimmal sem, de mintha lenne valami ilyen progi is, csak most nem jut eszembe a neve.
bastlaca wrote:Sziasztok. Idõközben úgy alakult, hogy mégis az UHU marad.Az egyik oldalon van egy driver hozzá, de azt bele kell tenni a kernelbe.
Ezért légyszi írjátok már le nekem, hogy a kernelt UHU alatt hogyan lehet fordítani. Nekem 2.6.10 vagy nagyobb kernel kellene. Jó lesz tutorial is hozzá. Csak ne angol legyen, mert még magyarul sem értem 🙁
Elõre is köszi 🙂
ld. 9. hsz. 🙂
2, Milyen programot használsz msn-ezésre? Támogatja az a kamera használatát? (valszeg nem, í. j. :()
Hát, azt nem tudom, hogy miért 6x vagy 11xkérte be, de az biztos, hogy a ciklus 21x fog lefutni, ami nem túl szerencsés. Esetleg tegyél bele egy printf(„tomb[%d]=%c”,i,tomb);
sort a bekérés után, aztán talán okosabb leszel.2005-09-30-19:59 Hozzászólás: Vadi új wincseszter particionálása , formatálása és ûzembehelyezése #2032537Joco8192 wrote:Most ott tartok a Swapot nem sikerûl felcsatolni.swapon /dev/hd…stb…
ezzel kipróbálhatod, hogy mûködik-e maga a partíció, ha ezután a free kimenetében megjelenik akkor jó.
swapoff /dev/hd…stb…
ezzel meg lecsatolod, szerkeszted az fstab-ot (hogy bootoláskor is megtalálja) és a
swapon -a
segítségével megpróbálhatod tesztelni az fstab bejegyzést. Ha a free kimenetében megjelenik, kész vagy, egyébként lehet újrapróbálni.
(tippem: a fenti fstab-sorodban az elsõ „swap” helyett „none” kell csatlakoztatási pontként)bastlaca wrote:és majd szólok, hogy hol akadtam el.Csak ne ebben a topikban, ubuntus problémáknak van külön ubuntu szakasz, nyiss egy újat.
thuram wrote:Valóban a preferences://advanced ben van olyan, hogy alapértelmezett alkalmazások, de ott 4 dolgot lehet beállitani nálam. Alapértelmezett böngészõ, levelezõ, terminál… Vagy rossz helyen néztem? Légyszíves írd le pontosabban.
nem azzal van a baj, hogy nem nyitja meg a pdf et semmi a firefoxban, hanem azzal, hogy nem az acrobat.Jó helyen nézed, de az tényleg csak 4 dolog beállítására jó. A helyes megfejtés az az, hogy jobbklikk egy pdf-en, tulajdonságok, megnyitás ezzel és ezen a fülön beállítod. A firefoxban meg sajna külön kell állítgatni (mc-ben is), ott elvileg a beállítások/letöltések alatt lehet megadni, hogy mit mivel nyisson meg. Az mc-nek meg van valami külön kiterjesztésfájl szerkesztése, vagy milyen menüje, azt kell használni.
prosza
-
SzerzőBejegyzés