kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: program telepítés -hiba xorg.conf #2026812
    kelemengabor
    Felhasználó

      Hello!
      A probléma az hogy több (direkt) az 1.2-eshez letöltött program is ezt mondja!!
      [align=right][snapback]145872[/snapback][/align]

      Az hogy mihez töltöd le, meg hogy mihez készült, két külön dolog. Kizárt, hogy 1.2-höz xfreet használó csomagot kiadjanak.

      Hozzászólás: Kevés a hely a lemezen… #2026791
      kelemengabor
      Felhasználó

        legolas:

        Amit írtál, az csak KDE alatt van? Mi a helyzet a Gnome-al?
        [align=right][snapback]145845[/snapback][/align]

        A gnome-os progik a .thumbnails alá pakolják a saját „szecskájukat”, ha erre gondolsz. Lemezstatisztika progiról nem tudok, max egy-két fájlkezelõ ami ki tudja írni könyvtárak méretét. Végsõ megoldásként „du -s” :).
        Egyébként meg annyit lehet kezdeni az alapproblémával, hogy gyártasz egy nagyobbacska partíciót és pl a home-odat átköltözteted arra.

        Hozzászólás: Elszált a Kde-m #2026772
        kelemengabor
        Felhasználó

          De most nemtom mitévõ legyek!!! Pls help! :'(
          [align=right][snapback]145828[/snapback][/align]

          Nos, a probléma a következõ: elszált a kde, nem találja a rendszer, azt írja, nincsen telepítve, mert újra raktam az arts néven szereplõ cuccokat a Synaptic-kal és mire újraindítottam, nem találta a Kde-t. Ki tudja mi a baj? Nagyon sürgõs lenne, kérlek segítsetek, ja és ha leírjátok kérlek részletesen, mert kezdõ vagyok! Elõre is köszönöm! Egyébként azért raktam újra mert azt írta ki: Arts had to restart, egy ablakban mindig.

          Talán így.
          Egyébként pedig mondd el, hogy mi van a sources.list fájlban (ha beszúrod is jó), valamint hogy milyen verziójú most az arts, meg hogy hol nem találja a rendszer, a bejelentkezõ ablakban?

          Hozzászólás: grub-install #2026703
          kelemengabor
          Felhasználó

            Ubuntu CDvel nem sikerült megoldanom, mert nem tudom hova kellene chrootolni.

            Hozzászólás: grub-install #2026701
            kelemengabor
            Felhasználó

              Hello

              Hozzászólás: Sarge 333MHZ-n? #2026672
              kelemengabor
              Felhasználó

                xfce nem jó?
                Esetleg valami régebbi disztribet, woody, vagy pl uhu 1.0 nekem még a 133 Mhz-es ócskaságon is egész jól megy.

                Hozzászólás: Xfce + nautilus #2026565
                kelemengabor
                Felhasználó

                  A hiba ismert, megoldást nem tudok mondani. Nautilus elõszeretettel hozza be a gnome asztalt XFce alatt 🙂
                  [align=right][snapback]145753[/snapback][/align]

                  –no-desktop opció?
                  bár bizonyos helyeken, pl gtk-s fájlválasztóban nem lehet ezzel élni.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948866
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    Sörbarátok figyelmébe! Ezt meg kell nézni, nagyon állat!

                    http://www.bigad.com.au/
                    [align=right][snapback]145617[/snapback][/align]

                    Unfortunately, the Operating System you are currently using is unsupported.
                    Hát, ha nem, akkor nem.

                    Hozzászólás: Egér gondok #2026351
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      Fú bazzeg, akkor ebben hol van az egér?

                      valami uhus gyerek jöjjön már és nézze meg a dolgokat!
                      [align=right][snapback]145542[/snapback][/align]

                      Jövök 🙂
                      Szóval soros egér uhu alá úgy lehet rakni, hogy az /etc/sysconfig/mice/port
                      fájlba beleírod a portot (ttyS0) az /etc/sysconfig/mice/protocol fájlba meg a protokollt, nekem ez ms3, két gomb+görgõs intellimouse kompatibilis egérhez, ha nem ilyened van, akkor részletekért lásd: /sbin/inputattach –help
                      Ezután service inputattach restart, X restart és mûködnie kellene.

                      Hozzászólás: Mûszaki rajzoló program #2026284
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        Nekem UHU 1.2-esem van, de nem találom
                        [align=right][snapback]145432[/snapback][/align]

                        http://download.uhulinux.hu/uhu/Rajt!/….3-2.9_i386.uhu

                      10 bejegyzés megtekintése - 791-800 / 2,228