Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Hello!
A probléma az hogy több (direkt) az 1.2-eshez letöltött program is ezt mondja!!
[align=right][snapback]145872[/snapback][/align]Az hogy mihez töltöd le, meg hogy mihez készült, két külön dolog. Kizárt, hogy 1.2-höz xfreet használó csomagot kiadjanak.
legolas:
Amit írtál, az csak KDE alatt van? Mi a helyzet a Gnome-al?
[align=right][snapback]145845[/snapback][/align]A gnome-os progik a .thumbnails alá pakolják a saját „szecskájukat”, ha erre gondolsz. Lemezstatisztika progiról nem tudok, max egy-két fájlkezelõ ami ki tudja írni könyvtárak méretét. Végsõ megoldásként „du -s” :).
Egyébként meg annyit lehet kezdeni az alapproblémával, hogy gyártasz egy nagyobbacska partíciót és pl a home-odat átköltözteted arra.De most nemtom mitévõ legyek!!! Pls help! :'(
[align=right][snapback]145828[/snapback][/align]Nos, a probléma a következõ: elszált a kde, nem találja a rendszer, azt írja, nincsen telepítve, mert újra raktam az arts néven szereplõ cuccokat a Synaptic-kal és mire újraindítottam, nem találta a Kde-t. Ki tudja mi a baj? Nagyon sürgõs lenne, kérlek segítsetek, ja és ha leírjátok kérlek részletesen, mert kezdõ vagyok! Elõre is köszönöm! Egyébként azért raktam újra mert azt írta ki: Arts had to restart, egy ablakban mindig.
Talán így.
Egyébként pedig mondd el, hogy mi van a sources.list fájlban (ha beszúrod is jó), valamint hogy milyen verziójú most az arts, meg hogy hol nem találja a rendszer, a bejelentkezõ ablakban?Ubuntu CDvel nem sikerült megoldanom, mert nem tudom hova kellene chrootolni.
Hello
xfce nem jó?
Esetleg valami régebbi disztribet, woody, vagy pl uhu 1.0 nekem még a 133 Mhz-es ócskaságon is egész jól megy.A hiba ismert, megoldást nem tudok mondani. Nautilus elõszeretettel hozza be a gnome asztalt XFce alatt 🙂
[align=right][snapback]145753[/snapback][/align]–no-desktop opció?
bár bizonyos helyeken, pl gtk-s fájlválasztóban nem lehet ezzel élni.Sörbarátok figyelmébe! Ezt meg kell nézni, nagyon állat!
http://www.bigad.com.au/
[align=right][snapback]145617[/snapback][/align]Unfortunately, the Operating System you are currently using is unsupported.
Hát, ha nem, akkor nem.Fú bazzeg, akkor ebben hol van az egér?
valami uhus gyerek jöjjön már és nézze meg a dolgokat!
[align=right][snapback]145542[/snapback][/align]Jövök 🙂
Szóval soros egér uhu alá úgy lehet rakni, hogy az /etc/sysconfig/mice/port
fájlba beleírod a portot (ttyS0) az /etc/sysconfig/mice/protocol fájlba meg a protokollt, nekem ez ms3, két gomb+görgõs intellimouse kompatibilis egérhez, ha nem ilyened van, akkor részletekért lásd: /sbin/inputattach –help
Ezután service inputattach restart, X restart és mûködnie kellene.Nekem UHU 1.2-esem van, de nem találom
[align=right][snapback]145432[/snapback][/align]http://download.uhulinux.hu/uhu/Rajt!/….3-2.9_i386.uhu
-
SzerzőBejegyzés