Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Egyáltalán itt is elég, ha csak behelyezem, aztán megtalálja magától (a SUSE megtalálta…)
[align=right][snapback]145104[/snapback][/align]Elméletileg igen, gyakorlatilag meg látod… 🙂
Sajna én is láttam már közelrõl olyan pendrive-ot, ami uhu alatt nem mûködött, más linux alatt meg igen. Iratkozz fel az uhu kezdõ levlistára, (lists.uhulinux.hu) és ott add elõ a problémádat (az lsusb parancs kimenetével együtt, amit a pendrive bedugott állapotában adja ki), talán a fejlesztõk tudnak valami okosat mondani.Azt meg tudnátok mondani, hogy UHU alatt aktív a KDE crashhandler? Tehát küld hibaüzenetet ha elszáll valami program?
[align=right][snapback]145067[/snapback][/align]Igen.
Startx-el sikerült, nagyon köszönöm.
[align=right][snapback]145064[/snapback][/align]Remek, akkor synaptic-ban telepítsd újra a gdm2 csomagot, reméljük meggyógyítja.
Ezt a hibaüzenetet mikor adja? Még a karakteres terminálon, vagy megpróbálja grafikusan elindítani és azután? Be tudsz jelentkezni karakteres terminálon? Ezesetben /var/log alatt kellene install.log vagy efféle nevû fájlt keresni mc fájlkezelõvel, hátha van abban valami.
Nem látom a jelentkezõket. :angry: :angry: :angry:
[align=right][snapback]145025[/snapback][/align]http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…ndpost&p=144704
esetlegSzalagos Média Szerver
[align=right][snapback]144850[/snapback][/align]:ph34r: :ph34r: :ph34r:
Ahogy a sörreklám mondaná:
Na, akkor gondolkodjunk!
Szóval értelmes magyarítás kerestetik a streaming szóra, ami jelen esetben nem szalagot jelent, hanem netes mûsorszórást.Tudom, mi az a charset. Amit nem tudok, az, hogy a gaim-ben (mert azt használom) hogy kell ezt beírni.
Eddig annak is örültem, mint kezdõ csetelõ, hogy tudtam kapcsolódni a társalgáshoz, de hát telhetetlen vagyok.
[align=right][snapback]144852[/snapback][/align]Eszközök->Fiókok->kiválasztod az irc-set, Módosítás->További opciók mutatása és ott van.
/*Nem tudja valaki, hogy a mailto:[email protected] hasonlóan, hogyan lehet a callto:vki script-et használni?
Magyar ember bánatában (is) iszik!
[align=right][snapback]144826[/snapback][/align]Pontosabban, ahogy kedvenc középiskolai töritanárom mondta:
Magyar ember akkor iszik, ha van rá oka.
Meg akkor is, ha nincs.egyebkent hogy lehet ilyen lf-es domainu mailcimhez jutni ? 😉
[align=right][snapback]144089[/snapback][/align]http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…ic=13004&st=15#
persze elõtte nem árt egy kisebb összeget átutalni a fõoldal bal felsõ sarkában látható számra. -
SzerzőBejegyzés