kelemengabor

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 2,228
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Uhu Linux 1.2 és pendrive #2026071
    kelemengabor
    Felhasználó

      Egyáltalán itt is elég, ha csak behelyezem, aztán megtalálja magától (a SUSE megtalálta…)
      [align=right][snapback]145104[/snapback][/align]

      Elméletileg igen, gyakorlatilag meg látod… 🙂
      Sajna én is láttam már közelrõl olyan pendrive-ot, ami uhu alatt nem mûködött, más linux alatt meg igen. Iratkozz fel az uhu kezdõ levlistára, (lists.uhulinux.hu) és ott add elõ a problémádat (az lsusb parancs kimenetével együtt, amit a pendrive bedugott állapotában adja ki), talán a fejlesztõk tudnak valami okosat mondani.

      Hozzászólás: UHU 1.2 #2014980
      kelemengabor
      Felhasználó

        Azt meg tudnátok mondani, hogy UHU alatt aktív a KDE crashhandler? Tehát küld hibaüzenetet ha elszáll valami program?
        [align=right][snapback]145067[/snapback][/align]

        Igen.

        Hozzászólás: „Nincs gdm felhasználó” #2026016
        kelemengabor
        Felhasználó

          Startx-el sikerült, nagyon köszönöm.
          [align=right][snapback]145064[/snapback][/align]

          Remek, akkor synaptic-ban telepítsd újra a gdm2 csomagot, reméljük meggyógyítja.

          Hozzászólás: „Nincs gdm felhasználó” #2026007
          kelemengabor
          Felhasználó

            Ezt a hibaüzenetet mikor adja? Még a karakteres terminálon, vagy megpróbálja grafikusan elindítani és azután? Be tudsz jelentkezni karakteres terminálon? Ezesetben /var/log alatt kellene install.log vagy efféle nevû fájlt keresni mc fájlkezelõvel, hátha van abban valami.

            Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025282
            kelemengabor
            Felhasználó

              Nem látom a jelentkezõket. :angry:  :angry:  :angry:
              [align=right][snapback]145025[/snapback][/align]

              http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…ndpost&p=144704
              esetleg

              Hozzászólás: Ubuntu Kalauz #2025441
              kelemengabor
              Felhasználó

                Szalagos Média Szerver
                [align=right][snapback]144850[/snapback][/align]

                :ph34r: :ph34r: :ph34r:
                Ahogy a sörreklám mondaná:
                Na, akkor gondolkodjunk!
                Szóval értelmes magyarítás kerestetik a streaming szóra, ami jelen esetben nem szalagot jelent, hanem netes mûsorszórást.

                Hozzászólás: chat #2024244
                kelemengabor
                Felhasználó

                  Tudom, mi az a charset. Amit nem tudok, az, hogy a gaim-ben (mert azt használom) hogy kell ezt beírni.
                  Eddig annak is örültem, mint kezdõ csetelõ, hogy tudtam kapcsolódni a társalgáshoz, de hát telhetetlen vagyok.
                  [align=right][snapback]144852[/snapback][/align]

                  Eszközök->Fiókok->kiválasztod az irc-set, Módosítás->További opciók mutatása és ott van.

                  Hozzászólás: Skype Gyülekezõhely #2025832
                  kelemengabor
                  Felhasználó

                    /*Nem tudja valaki, hogy a mailto:[email protected] hasonlóan, hogyan lehet a callto:vki script-et használni?

                    Hozzászólás: 3. linuxfórum sörözés #2025271
                    kelemengabor
                    Felhasználó

                      Magyar ember bánatában (is) iszik!
                      [align=right][snapback]144826[/snapback][/align]

                      Pontosabban, ahogy kedvenc középiskolai töritanárom mondta:

                      Magyar ember akkor iszik, ha van rá oka.
                      Meg akkor is, ha nincs.

                      Hozzászólás: smtp nem megy a lf szerveren? #2025197
                      kelemengabor
                      Felhasználó

                        egyebkent hogy lehet ilyen lf-es domainu mailcimhez jutni ? 😉
                        [align=right][snapback]144089[/snapback][/align]

                        http://www.linuxforum.hu/ipbmb/index.php?s…ic=13004&st=15#
                        persze elõtte nem árt egy kisebb összeget átutalni a fõoldal bal felsõ sarkában látható számra.

                      10 bejegyzés megtekintése - 811-820 / 2,228